• Sor
  • Bence

Sevgilimden ayrıldım geri döner mi?

İki buçuk yıllık ilişkim yeni bitti benim yüzümden bitmedi o çok değişti yaptığı davranışların farkında değildi. Bir birimizi seviyoruz bu kesin ama... Daha Fazla

Güncellemeler:
SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAZMAYIN!...

En İyi Görüş

• sen arayıp sorma seviyorsa döner ama gururlu bir tipse oda aramayabilir ozaman zaman aşımı olursunuz ipler iyice kopar ama istersen 2-3 gün ara ver arama

• haklısın aslın da ama... fazla gurur göte vurur...

• Öncekileri Göster
    • 2 haftadır ne mesaj ne arama var

• hmmm ozaman durum ciddi seviyorsan ara ozaman yada mesaj at

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsan durup dururken değişmez. Bence anlatamadığı sorunları var. Biraz zaman tanıyın birbirinize. Zaten dediğin gibi çok seviyorsa kendini toparlayıp gelecektir. Ama üstüne gitmemeye çalış.

• uzun ilişkilerde hep böyle şeyler görülür ki bnde yasıyorum bu durumu ama kendını bu kadar kasma gercekten aranızda vazgecılmeyecek duyguları varsa mutlaka sana bunu yansıtacaktır sadece biraz cocuga zaman ver onun bıraz rahatlamaya ıhtıyacı var o kadar

• rahatlamaya bırakıyıım tamam ama yha bu süreçte affedilmeyecek bi hareket yaparsa başka biriyle yakınlık gibi.

• öyle birşey yaparsa ya senden gerccekten vazgecmıstır yada senden ayrılmıs bır psikolojiyle kendını hataya ıtmıstır ki bu ıkıncı durumda senın dusunmen gereken sey boyle bısey yasadıktan sonra onu kabul edebılırmıyım sorusu olur birinci durum için söylenecek tek sey vazgecmelısın. Ama kendını bu kadar uzme zamanını bosuna uzulerek gecırıyorsun ve zaman gecmek bılmıyor gozun sureklı telefonda rahatla ondan oncekı halıne gerı don snn onszda yapabılecegını gorsn ve rahatsız olsun bu işe yaryblr

• tamam teşekkürler

• aynı durum biliyo musun... o çok sorun çıkarıyodu. her şeye. ve ben seviyodum ama o kadar çok üzülmüştüm ki ayrılamıyodum da artık garipleşmiştim garip davranıyodum. kırıyodum onu. geri dönülmez şeyler söylüyodum... onu önemsemiyodum davranışları batıyodu...ama seviyodum işte ya da öyle sanıyodum. sana tavsiyem iyice düşün bitir ilişkini... çünkü bu seviyeye gelince yeniden başlamak aynı şeyleri yşmk demek.. bu seviyeye gelince malesef geri dönüşü olmuyo.. yeni bi sayfa lazım

• senin yaptığın gibi davranıyordu sorunları olduğunu fakat sorunlarının ne olduğunu bilmediğni söyliyordu.

• Öncekileri Göster
    • çok teşekkürler herşey için. BİZ İKİ İNATÇI KEÇİ saçma nedenden kendimizi bitirdik bence iyi günler.

• iyi günler sana da

• Nası davranmaya başladı mesela?

• beni kırıyordu, umursamıyordu, davranışlarım batıyordu.

• Öncekileri Göster
    • bilmiyorum. sordum rahatsız olduğun bi davranışım var mı dedim bişey demedi. sorunu olduğunu söylüyordu ama sorunun ne olduğunu bilmiyormuş. kafam karışık akışına bırakmaya karar verdim.

• Zaman herseyin ilacidir

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı olay dostum benim hatun da 2.5 yıldan sonra ki 7 aylık sözlüydür birde böyle saçma hatalar yapmaya başladı çok uyardım yapma etme diye nafile.. en son bi şey söyledi bana çok dokundu çıakrdım verdim eline yüzügü.. sonrasın da gene hata yaptı ve 2. hafta başkasını buldu :) şimdi sanırım onunLa beraber mutlumu degil mi bilemem onu zaman gösterecek ama kabullenmesi zor olsa da hayatına dönmen lazım..

• dönmez

Yükleniyor...