• Sor
  • Bence

Çevre yapmak istiyorum, nasıl yapılır?

Benim okulumda hiç çevrem yok. 1 tane konuştuğum arkadaşım var, onunla da pek yakın değiliz zaten. Ben çevre yapmak istiyorum. Çevre nasıl yapılır?... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Okul ne ? Lise mi Üni mi fark eder.üni de okuyrsan akşam hava kararmadan evde olması gereken kızlardan ise farklıdırgece çıkabilen kız isen farklıdır.aile ile kalıyorsan, yurtta kalıyrosan, ev arkadaşları ile kalıyorsan farklıdır.***ama genel kural, gler yüzlü ve iletişime açık olmakköşeli olmamaksert olmamakköşeli ve sert insanlar yalnız kalırlar.

• çok doğru.

• çok doğru şekil 1 a) babam sağolsun.

Erkekler Ne Diyor 12

• az insan çok huzur demişler. fazla kalabalığa gerek yok.

• Sosyal aktivitelere katıl sorun ortadan kalkar garantisini verebilirim =)

• yaşam tarzini deiştir bence.demek ki yanliş olan bişeyler var..ve hobi edin kendine..

• bence onlara selam ver cekingenlik yapma birlikte gezin onlara katil biraz hos sohbet tamam

• önce kendinden bahsetme önce karşındakini tanımaya çalış ortka yönlerinizi bulmaya çalış varsa ortka yön ordan konuya inebilirsin

• 1.2 has dostun olsun gerisi yalan:) fazla çevre meraklısı olma

• çevre ve orman bakanlığına başvur :Dçok kötü bi espiri oldu galiba :S

• Nabza göre şerbet ver, ortamın aşırı geniş olur :)

• partilere katıl partilere organizasyonları takip et .

• çevre yapmak zor bişey değil de onları tutabilmek mesele... çevre nasıl yapılır sempatik olarak aktif olarak, özgüvenle, yardımseverlikle... pozitif olan herşeyle... seni beğenen kadar beğenmeyen de olacak bu şekilde... ama yetinmeyi bileceksin...

• onları nasıl tutabiliriz mühendis bey ?:)

• Öncekileri Göster
    • :ddd

• ama ilk başta söylemeyi unuttum gizli olmaktan sakın... gizli kullanıcı genel olarak pasif ruhlu insan gibi görünüyor... ben buyum böyleyim diyebilmelisin...

• tangoya gidebilirsin.. işe yaradığını biliyorum.

• okul çevresi :/

• platonik aşık edinmek istemiyorsa uzak dursun bence:D

Kızlar Ne Diyor 3

• güler yüzlü ol hergün gördüğün kişilere tebessümle selam ver aktivetelere katıl bildiğin konu da konuşmaktan çekinme bilmediğin konuda ahkam kesme hobilerin olsun edindiğin arkadaşlarına anlatacak muhabbet kuracak bir konun olur kenar da köşede durma yanına gelmeye çekinmesinler en önemlisi de biriyle konuşurken onu dinle aklın başka yerde olmasın :)

• evet en önemli sorunda o,yanıma gelmeye çekiniyolar.kimse gelmiyo.bazen ben gidincede 3 4 dk konuşuyorz bi daha konuşmuyorz

• Öncekileri Göster
    • sence yalnız kalmayı tercih etme izlenimi iyi midir

• çevre yapmak istiyorsan değil az ve öz olsun diyorsan iyi

• az ama öz arkadaşım olmasını herzaman tercih etmişimdir. Pek çok arkadaşının oldugunu düşün ama her birinin senin arkandan kuyu kazdığını.. İlkokul lise dönemimde çevresinde koca bir grupla gezen kişilerin hiçbiri şuan birbirleriyle görüşmüyor, bense o okuldan yakın oldugum bikaç arkadaşımla hala görüşüyorum. Her zaman böyle mi olur bilemiyorum genelleme yapmayım ama, bidaha düşün derim:)

• evet ama bide şöyle düşün. bu zamanda kmseye güven yok. en iyi arkadaşım dostum sandıkların sanki kuyunu kazmıyorlar mı. kazdığını öğrendiğin anda aranız bozuluyo ve bu sefer tamamen yalnız kalıosun.çünkü en yakın arkadaşın oydu. bence en iyisi herkesle arkadaş olmak ,konuşmak ama kmseyle aşırı yakın olmamak

• herkesle bi anda herşeyini paylaştığında kaçınılmaz son hayalkırıklığı olur sanırım, yavaş adımlarla yanaşmayı dene insanlara

• Çevrendekilere gülümse, içine kapanmayı bırak bu seni çevreye kazandırır merak etme.

Yükleniyor...