Evlenmek İstiyorum Ama Kararsızım?

enistekola
İçgüdüsel olarak evlenmek istiyorum ama ne bir eş adayım var nede kararlı bir yapım.
23 yaşındayım , elektronik teknisyeniyim , askerliğimi yaptım önümde hiçbir engel yok diyebilirim ama ne bileyim tereddütlerim var birazda ailemden sıkıldım sayılır bu yüzden evlenip kendi evimi kurma gibi planlarım var.
Gelgelelim kafamdaki düşünceler şu şekilde;

1=/ iyi bir işte çalışıyor sayılırım 1700 tl civarı maaşım var acaba bu para bir aile geçindirmek için bana yeter mi?

2=/ ev konusunda babamın abimle benim için yaptırdığı 4 katlı apartman var evlilik durumumda evim hazır sayılır.

3=/ eş konusunda yakışıklı bir erkek olarak görüyorum kendimi çevremdekilerde aksini söylemiyor ama uzun zamandır sevgilim olsun diye çabalamadığım için bir kadına nasıl yaklaşılır unuttum sayılır :)

bursada oturuyorum bir çok sevgili potansiyeli taşıyan kız arkadaşım var ama niyetim evlenmek olduğu için biraz seçici olmam lazım gibi geliyor işte bu konuda sizden biraz yardım istiyorum. TEŞEKKÜRLER
Evlenmek İstiyorum Ama Kararsızım?