Kalçaları büyütmek ve biçimlendirmek için ne yapmalı?

Selam arkadaşlar benim kalçalarım yani popom çok düz küçük yok gibi sinir oluyorum.Şimdi ben kalçalarımın yani popomun büyümesini dolgun ve yuvarlak bir görünüm almasını istiyorum.Bu egzersizle mümkünmü?Ne tür hareketler yapmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• 1ay

bence seks yap buyur emın ol sana bır tavsıye benden ;)

• Basamakları çık.Sürekli.Birde masaj yaptırman gerekli arkadasım.O zamn büyür,Kavisli vede tatlı olur

• yere oturacaksın ayakların yerde olacak dizlerin kırık vaziyette poponla yürüyeceksin. günlük 5-10 dk. ondan sonra bak gör

• Poponla yürüyeceksin derken? :D

• kesinlikle

• ciddi misin ?

• napmalı.

• Çalışılması gerekli üzerinde

• merdiven in çık ;)

• Küçük daha iyi. Zaten ilerde büyüyecek...

• bir yolu var ama yanlış anlarsın ve yapamazsın diye diyemiyorum

• spor yaparak kılo al

• yazdım nerdesınnn?

• iğrençte durmuyodurr yaa. hallederız o kolay mesaj at bı program yazalım sana

• İğrenç duruyor ya çok istiyorum yuvarlak şekilli büyük kalçalarımın olmasını.yardımcı olabilirsen çok iyi olur.

• Öncekileri Göster
  • sulak yerde takıl

• Dimi :D

• ben küçük kalçalardan hoşlanıyorum. diğerleri biraz dikkat dağıtıyor :d

• Sen nasıl ısterdın :D

• BENCE BUYUTME BEN KUCUK OLANDARDAN HOSLANIYORUM BUYUKLR KORKUTUYOR BENI:)

• sabah akşam otur benim sevgilim hergün evde oturup televizyon izler nette takılır poposu kocaman

• oturdukça popon büyür hergün otur hiç hareket etme bak popon nasıl büyüyor

• kaç yaşındasın ?boyun ve kilon nedir?

• one bee:))7/8 kilo eksiğin var komplexine göre eğer bu kiloları alırsan istediğine ulaşabilirsin,ayrıca her insanın vücut yapısı kişiye göre farklıdır,mesela bazı bayanların kalçaları arkaya doğru değilde yanlara doğru çıkıntılıdır,bu fiziki yapıdan kaynaklanıyor eğer kilo alıpta gine çıkmıyorsa fazlada şansını zorlama komplexe gerek yok,ayrıca karşındaki seni beğendiyse kalça ,göğüs v.s bunlar hiç önemli değil asıl iç önemli:))sorun yapma pisikolojin daha önemli

• 25 yaşındayım boyum 175 kilom 65

• ben spora giderken bayanlara özel böyle spor aletleri vardı sanırım spora gidersen çok zor olmaz.:)düz totoda hiç çekilmez kadında:)

• yani ewde nasıl yapılır inanki bilmiyorum ama interneten bazı hareketleri araştıra bilirsin bi bakınmak lazım...

• Spor salonuna ayıracak param yok.Evde hareket lazım bana.

• şaplak öneriyor doktorlar :)

• :D :D :D :D :D :D :D

• korkuyorum bigün bunları yazarken gizli kullanıcıya basmayı unutursam diye :D

Kızlar Ne Diyor 6

• 1ay

Bende büyütmek istiyorumda olmuyo

• pilateste uygun hareketler mevcut bi salona gidip düzenli spor yaparsan vücudun şekle girecektir istediğin şekilde.

• kg alırsan büyür kalçaların , spor yaparsan sıkılaşır , ama öyle çıkık bir totota kalçalara yinede sahip olamazsın yapın öyle değilse ...

• googlea kalça büyütmek için vücut ağırlığıyla evde 20dakikalık egzersiz yaz orda pembe üstlü siyah altlı bi kız var onun hareketlerini tavsiye ederim işe yarıyor :)

• ay sağol ya:)

• plates yapıp korse gıyersen gayet guzel bı sekıl alır kalcan

• taamam ıste sıkıstırınca yukarıya toplıcak we yuwarlak bı kalcası olucak...

• korse sıkılaşmaya yarıyor büyümeye değil yanılmıyorsam:))

• Plates ve ip atlama.

Yükleniyor...