Siyah saçlı ve mavi gözlü kızların gizemi hakkında

Türkiye'de tamamen doğal simsiyah saçı ve masmavi gözleri olan kız var mıdır? (Rusya ukrayna vb ülkelerde çok nadir görünüyor) acaba böyle bir türün oluşması için anne ile babanın ne gibi özelliklere sahip olması gerekir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• açıkçası ben saırışınları tercih ediyorum yada kumral

• evet bu aradığım cevaptı.

• teşekkürderim

Kızlar Ne Diyor 9

• şimdi biyolojinin içine genlere doğru daldırma beni.

• ben gördüm...dersanede yanımda oturan kız öyleydi ama nasıl mawi anlatamam...tek sıkıntı kilolarıydı :)

• Türkiyede çok var onlardan.mavi değilde yeşil olsaydı ben ben ben ben :P

• hayır. ben ısrarla olmayandan bahsettim. ağırlıkl olarak rus ve kafkas kızlarıyla konuştuğum halde kaç yıldır sadece 1 tane rastladım.

• hm

• yok ya öyle bende görmedim koyu kahverengi saç beyaz ten ve mavi göz tanıyorum ama siyah saçlı yok

• vardır vardır

• hani?

• ben cevremde goruyorum .Belki sacları doğal olmayabilir tabi.Onu ayırt edemıyor olabilrim.

• yok ya . bu başka bir şey sanırım

• Bizim sınıfta bir çocuk öyleydi. Bembeyaz - siyah saçlı - mavi gözlü. Çok ilginç ve etkileyici duruyor aslında.

• benim yegenim oyle, babasi normal saci siyah, gozu kahve rengi, annesininde saci kahve rengi, gozleri yesil degil, nede kahve rengi.. ama ailede baskalarinin gozleri mavi, amcamin belki ona cekmistir yegenim. genler yani.

• Görmedim .

• göz renkli ise saçıda boyatırlar :D

• ben doğaldan bahsediyorum.))

Erkekler Ne Diyor 1

• Anneyle babanın beyaz tenli olması ve babanın mavi gözlü olması gerekir :)

Yükleniyor...