• Sor
  • Bence

Ailem sevgilimi istemiyor, ne yapacağım?

benim sevgilim var bn onu cok seviyorm fakat ailem istemiyor yanına yakışmıyo diyorlar beni cevremdeki herkes begenir ama ailem istemio huyu iyi annem bni evlatlıktan bile atabilir o derece ama benim icin önemli olan kalp üzdktn snra brad pitt olsn farketmez sizin görüşleriniz neler ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• benim ailemde beğenmiyor cocuğun dış görünüşünü aldım karsıma ikisinide konustum önemli olan dış görünüş değildir. size saygısızlığı oldumu falan dedim hayır dediler ozaman bn seviyorum szde bana destek olun dedim. hala mırın kırın ediyo pek bişey demiyolar.

• ya öyle haklısın ama bi yere kadar dayanıyor insan her gün laf bazen karsınıza serefsiz birini cıkarmadım diyesim geliyo ve babama dedi niyetim kızınla ciddi hangi erkek bunu der

• Öncekileri Göster
    • ins canım sende cözersin

• saol tatlım :S

Erkekler Ne Diyor 7

• artıları eksileri belirlemelisin...

• denerm

• aşk zamanla biter. sen aileni dediğini yap ailen senin için en iyisini düşünendir

• biliyorum bende üzmek istemiyorum ama hic anlayış yok onla görüşmemem icin telefonumu el koyuldu

• Öncekileri Göster
    • neden

• tamam özür rahatsız ettim

• vermiyolarsa seviyosan kaç gitsin çoçuğa ya ne olacak sankı bı de torun yaparsınız ondan sonra affederler zaten

• ben istiyorumki bunlara gerek kalmasn düzgün yolla hersey cözülsün

• Öncekileri Göster
    • pek fikir veremedim ama kusura bakma

• sorun degil

• Sevgilin çalışıyor mu

• evet memur olarak calışıyor

• O zaman ailen ne istiyor ki ne güzel çocuğun maaşıda var sanada bakabilir sanırım evlenirsiniz aranızda büyük bi aşk var sonuçta hadi işsiz olsa haklı derim ama çalışıyomuşta

• öyle birseyki o benim icin calışıp kazandıı ailem önce dedi mesleğin yok simdi war biraz mezhep farkı var ama benim icin sorun değil o sunni diye..

• Ailen hiç bir zaman kötülüğünü istemez, sevdiğin çocuğu neden istemediklerini bilmiyorum...yanına yakışmıyor sözünden bir çok anlam çıkabilir...ailenle açık açık konuşmalısın...Annenin babanın rızası önemli...Mutlaka seni daha iyi birilerinin istemesini istiyor olabilirler bu onların senin üzerindeki en doğal hakkı, seni bu yaşa kadar yetiştirmişler getirmişler mürüvetini görmek istemeleri de hakları...Ama bu demek değildir ki seni mutsuz olacağın birine zorla versinler...Şunu unutma ilerde kocanla kavga etsen, ayrılsanda seni bu dünyada karşılıksız tek kabul edecek ve sevecek varlık ailendir...Sebenini iyice öğren erkek arkadaşına durumu anlat ve karşılarına tam istedikleri gibi bir damat adayı olarak çıksın...Sende mutlu ol, ailende mutlu olsun...

• ya fiziki olarak yanıma yakıştırmıyolar

• Öncekileri Göster
    • Günde üç öğün düzenli beslensin, bil hassa akşamları iyi beslensin...ama saat akşam 9'u geçirmesin...ha fazlada kilo almasın bence zaten evlenirse bol bol kilo alacak benim evlenen arkadaşalarımda gördüğüm bir olay...

• hmm anLadm saoL

• ana babalar evlatlarına ayakta durmayı öğretmiyorlar, kukla gibi yetiştiriyorlar. muhtemelen onlar evlencek ya ondandır, çok sevdigini söylüyorsun öylemi? o da seni seviyor ve sen buna inanıyorsan, gelip istesin seni. vermesinler önemli değil. Allahın emrini yeri getirsin. sonra kaç git evlen. hiç sevmedigin ailenin keyfi icin hıyarın birisinle evlenmenden kat kat iyidir.

• aynn öle

• tatlı yoldan iknayı dene.

• inanın denedim olmuyo diyo onla evlenirsen düğününe gelmeyiz bile dediler cok zor durumdayım

• Öncekileri Göster
    • tamam saol

• sende saol kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Banada aynısını yaptılar. Ben kapattım ağızlarını bir güzel şimdi gıkları çıkmıyor.

• nasıl yaptın bnada anlatda

• Öncekileri Göster
    • Aileye bakarsan hem yakışıklı hem zengin hem iyi huylu hem kariyerli kültürlü olacak. Ailesi iyi olacak. Onlarda haklı tabi layık göremiyorlar ama hayatın gerçekleri bunlar böyle biri yok.

• ewet yok öyle biri

• ayni dert bende de var ya

• bu kız aileleri hep en iyisini istiyo benimkilerde oyle arada kaldık vala ne zor kız olmak

• aynen öyle cok zor

• aynı durumdayız ve aynı yastayız :) bizimkilerde asla istemiolar babam ben ölmedikçe olamaz diyo benim durumum dahada kötü aslında telefonumu faln aldılar qöüşemiyoruz smdi ne olacagınıda hiç bilmiyorum .s

• ne cektiqni biLirim cok zor ona yazamamak ailene bisey diyememek keske bazı seyleri bize bıraksalar

• Öncekileri Göster
    • sanmıyorumda genede saol

• seni ekledm 06 lı eğer anlatmak istersen mssj atabilirsin

Yükleniyor...