• Sor
  • Bence

Bir erkek sevdiği bunları yapıyorsa seviyor mudur?

Bir erkegin 5 senedir sevgilisi var (yabanci uyruklu) onu sevdigini soyluyor ama arkadaslik sitelesinde (badoo) kizlara kur yapiyor, baska kizlarla... Daha Fazla

Güncellemeler:
soru: bir erkek sevdigi halde bunlari yapiyorsa seviyormudur?
Kiz sevgilisinin onu aldattigini biliyor ustelik, erkekler aldatilmayi kabullenen kadin hakkinda ne dusunur?

En İyi Görüş

• kabullenen kadin biten kadindir.. bumerang muamelesi omrunce devam eder.. erkegin aldatisi kadindan aldigi eksikliktir.. eksik olan ne varsa disardan temin eder.. he bunu hep yapabiliyosa, oda erkegin o... olanidir :) en yalin hali bu bnce olayin .d

• Hmm haklisin erkek diyorki ben ileride evlensem bile gozum disarida olur :|

• dedimya erkegin o.. su iste :) bu medeniyet denilen sey dogamizi ekarte ediyor :)

Erkekler Ne Diyor 11

• çok saçma ya hala bunu sorman anlayamadıysan :) tabi ki seviyordur... :D

• hmm neyi seviyordur :D

• Öncekileri Göster
    • Maymun istahli herif bunun bir yerini kokunden kesmek lazim :D

• :)) sana bi iki tavsiyem olabilir eklesene beni :P

• beni ölümüne seviyor ki ses çıkarmıyor gurursuz dye düşünebiliir

• Evet gercekten anlamiyorum kiz akilli univ mezunu o erkekte univ adim bile atamadi nasil kabullenir aklim almiyor kisiligini ezdirirmi insan degmez bence kiza ne desem bos anlamiyor

• Öncekileri Göster
    • Iyi yaparsin ne demisler alma mazlumun ahini cikar aheste aheste,

• yani aynen katılıyorum sana tatlım

• seven sadık olur ya böyle sevecekse sevmesin.

• Bencede ya cogu Hollandada yasayan Turk erkekleri genelde Hollandali kizlari kullanmak icin cikiyor ama Turkiyeden temiz bir kizla evliligi dusunuyor

• oldu canım bi yerden gez toz bi yapmadıgın kalmasn bi yerden de yerini garanti et .adı da seviyoya cıksın.ne güzel dünya ya .

• Sevmek kavramından uzak, sevişgen bir kişilik daha çok.

• aynen

• seviyodur belki bilinmez ama eğer uzaksa cinsellik güdülerini tatmin ediyodur belkide ama seven sevdiğinden başkasına yanaşmaz

• Hayir kiz ona yakin, haklisiniz bende oyle dusunuyorum

• Öncekileri Göster
    • yani kiz uzakta degil

• hmm ozaman o kız baya bi geri ama o oğlan da p...

• Kafanmı guzel bacı yaww senin .p

• Nedenki :D

• bence sewiyodur yaa onlara gönül eğlendiriyor belliki..

• Peki neden sevgilisine evlenilecek kiz olarak bakmiyor

• kültür farkı vardır veya kız biraz rahat takılıyodur

• hmm dogru oda olabilir

• memleket nere yenge

• Hollanda

• Sen ölmüşsün ağlayanın yok.

• ben niye oleyim :D yanlis anlamayin o kiz ben degilim

• Pardon o zaman; O kız ölmüş ağlayanı yok.

• Maalesef :(

• Kusura bakmada Arkadasin Tam Serefsizin birisiymis Sana Abi Tavsiyesi Sana hemen Bitir Arkadasligini

• KATILIYORUM ne mıgde ama

• Öncekileri Göster
    • Hayatda kendini Yetisdirememis Erkek Cok . evet Cok
      Eger Kisi kendini Yetisdirmis olsaydi kendi degerlerini yapdiklarinla Kaybetdigini bilirdi.
      O Kadinla bu Kadinla Yatmak Marifet degil Adamlik degil. Kendini nekadar yataga attigin Kadinlarla Yüceltsende aslinda herzaman derin Cukurlara düsüyorsun ve bir gün gelecek ve Sen anliyacaksin nekad cok sey kaybetdigini ama ozaman is isden gecmis olacak.
      Hayat Insanlar Güzel önemli olan bu Güzelikleri fark edip Korumak.

• Bencede cogu erkek maalesef kadinla yatmayi guc gostergesi saniyor, oysa gercek sevdiginle bir kisiyle yapsa bence o zaman "Adam" olurlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• sevmese sevdiğini söylemezdi heralde

• Baska bir kizada unutamadigini soyluyor aklindan kalbinden cikaramiyormus ama sevgilisinide seviyor

• Benim sevmekten anladigim bu degil.

• hiç güleceğim yoktu

• sevmiyordur tabi.. hic bir seven bunu yapmaz. sevdiginden baskasini gormez.

• haklisin bende boyle dusunuyorum

Yükleniyor...