Sevenleri ayırmak günah mıdır?

SEvenleri ayırmak onlara kötülük düşünmek sonra onları çekememek nerde ne zaman bir mutlu çift görüpte kötü konuşanlar kıskananlar vs...birgün bunlara çıkarma yaptığı kötülükler...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet ve bu öylesine söylenmiş bişey de değil yani Kuran da yeri var bizzat.eğer aile karşı tarafın kötülüğünü husumetini görürse uygun bulmazsa buna karışabilir.ama karşı taraf iyi olduğu halde ahlakında bi bozukluk olmadığı halde bunu yaparlarsa günahtır.

• sorsun diyo bence :)

• hayır sen kastımı anlamadın sanırım.Allah sorun değil.aksine dediğim gibi bu Kuran da da var günahtır sevenleri ayırmak.

• teşekkürler Allah sorun o zaman diyelim..

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• hiçbir kötü huyum yok kızın ailesi ayırmak için bahane bulamadı işim gücümde var .uzağa vermem dedi ve ayırdılar bizi şimdi ben bu kız bana kaçsa oturup dizlerini dövecekler

• günah

• yuva yıkanın yuvası olmaz 4 defa sahhıt oldum ıster ınanın ıster ınanmayın, kı ben sevgılımn 14 sene sonra benı bırakacagna da ımkan vermıyorum hep o arkdasları kafasını doldurdu kızın onları Allaha havale edıyorum o bıldıgı gbı yapsın

• Ne münasebet ayırın gitsin.

• Sevaptır hatta.

• kötüye bişi olmaz

• Sevenler eğer bekarsa ve ahlasızlık yapıyorlarsa bence sevap bile olabilir .

• Günahtır evet

Yükleniyor...