Arkadaşlar sevğilim ayak fetişisti?

Gizli Üye
Bundan önce de hep lafını ederdi ayaklarını ovalayım mı yorgunsan falan derdi yok sağol derdim. Sonra bir keresinde fotografını çek bana yolla demişti yolladım bende twhatsapp dan.
Bir keresinde de ne kadar güzel ya öpmek istiyorum diye telefonun ekranını öpüp durmuştu sinirden gözüm dönmüştü kim l*n o diye telefonu aldım elinden baktım ona yolladığım ayaklarımın fotografı :S
Ve sonunda dün akşam çoraplarımı çıkarıp ovalamak istedi bende ses çıkarmadım. Sonra öpmeye başladı bir süre devam ettik ve tamam yapma diyim çektim :S

Ya ben tiskinmesini istemiuyoruumm :(

Ayak sever arkadaşlar sizde tiskinme oluyor mu böyle durumda? Kızlar sevğiliniz ayaksever mi ve sizin davranışınız nasıl oluyor böyle bir durumda?
Güncellemeler
+1 yıl
ayaklarım bakımlıdır ve güzel bulduğunu söylüyor bu arada.
ben güzel demiyim sonra kendini övüyor demeyin, kendi diyor bunu.
Arkadaşlar sevğilim ayak fetişisti?