• Sor
  • Bence

En güzel evlenme teklifi nasıl olur?

Ben kimseyle evlilik düşünmüyorum ama en güzel evlenme teklifi nasıl olur merak ediyorum. Bir dökülseniz sevinirim. :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 1 - ) 2 adet olta ile sahile gidilir. Sahilde balık tutuyormuş gibi yapılır. ama kancayı hatunun kıyafetine bilerek taktırılır. hatun bunu görmeden oltaya asılınır. Sonra " Hayatım ben dünyanın een gzüel deniz kızını tuttum. benimle evlenir misin" denir 2 - ) Büyük bir gökdelene gelinir. Ona kapıda beklemesi söylenir. Gökdelenin en üstüne hızlıca cıkılır. Görevliler atlatılır. En üstte en tepeden aşagıya megafonla seslenilir." Ya evlen ya da atlarım"3 - ) 1 TIR dolusu çiçekle evinin önüne gelinir. tır icinde meksika kıyafetli 3-5 adam gitar calarken TIR ın kapakları acılır içerden cıkan 3-5 kişi güllerin yapraklarını yukarıdan aşagıya atmaya başlar ve camdan cıkan hatuna teklif yapılır. Ama yerleri temizlemek icin birilerini tutmak lazım. Yoksa belediyeden yiyeyecek ceza şoke ugratabilir :p

• vay be 2 nolu şık baya bi hoş ama diğerlerinide es geçmemek lazım süper olmuş:)

• Öncekileri Göster
    • rica hakettiniz.

• O sizin de hakkınız

Erkekler Ne Diyor 10

• aradım ama buldum sonunda. link bunu ararken yanlıslıkla bunu da buldum :) link

• :))))))

• Bir yaz gecesinde yat turu yaparken aynı monotn bir şekilde denizde yüzülür çıkılır girilir çıkılır..Denizden midye buldum diye tekneye getilir ve içinden yüzük çıkar.Fikir bu kurgulayın.

• buda şaşırtıcı ve beklenmedik bi evlenme teklifi güzelmiş..

• Ben 112ciyim düşüncem ambulansın sirenlerini ışıklarını açıp mikrofonla bağırmak ama şuana kadar o riski göze alabileceğim biri çıkmadı karşıma :)

• ahahah demek attsin bende asistanım ne güzel bende hastanenin hoperlöründen bağırmak istiyorum şu genelde park için yapılan anons bölümünden:)) ama bayan olduğum içn mecbur beklicez biri çıkarda eder diye:))

• Öncekileri Göster
    • Kolay gelsin umarım rahat geçer..

• Tşkrler:)

• kisiye ozeldir :) aslinda en guzeli karsindaki insanin bir hayalini gercege cevirip teklif etmek... 9 aydir bunun icin hazirlaniyorum :D burayi okuma ihtimali yuzunden acikca yazamiyorum kusura bakmayiniz

• :))) ne kadar ince fikirlisiniz yani burayı okuma ihtimalide veriyosunuz buda güzelmiş:)

• biliyor cunku burayi :D surprizi bozmayalim

• yaa peki bozmayalım:)

• En güzel ölüm şekli uykuda ise en güzel evlenme teklifi de rüya görürken olur herhalde.

• :)))

• Şimdi şeytan diyor video var paylaş onu ama neyse. :)

• ha şu bi kaç aay ortadan kaybolup her ülkeyi gezen adamın evlenme teklifine diyosun:)

• Öncekileri Göster
    • evet ya belki ozamana kadar unutur demi:))

• he öyle.

• Hayat denen şey zaten akıp gidiyor herkes payına düşenleri sırtlarken, mutluluklar kadar sıkıntılarda iz bırakmadan yitip gidiveriyor. Anlam kazanmıyor geçen şeyler paylaşılmış anlardan anılara dönüşmedikçe. Ortak bir hafızamız, geçmişimiz, anılarımız, bölüşüp çoğaltacağımız geleceğimiz de olsun istiyorum artık. Senin dahil olmadığın akıp giden bir zamana da tahammül edemiyorum artık. kadinim olurmusun..askim

• oooo oooooo oooo :))

• bugun cok duygusalim ustume gelme :P

• ooooooo oooooooo ooooooooo romantik adam:))

• Gayemiz acizaney-i taciz etmek değil bilakis efkar-i umumiyede izdivac eylemektir Cevab-ı müspetiniz kalb-i harabımı tamir-i temin edeceğinden, dest-i izdivacınıza a talibim :)

• IV. murat neyiniz olur:)))))

• Öncekileri Göster
    • geçmiş olsun:)

• eyw .. geçti gitti sorun yok :)

• bu cok dusununce içinden cıkılmaz hale gelinebilen bir konu belki dusunlecek hersey denenmistir ha belki sıradanda olsa romantik bir ortam meydana getirerek bi ömrü paylasıp paylasmak istemediği ileride cocuklarının annesi olup olmak istemediği bir catı altında her türlü olumlu seylere yada zorluklara göğüs gerip geremeyeceği sorulabilir. romantik ortamda basbasa kalındığında bir gün batımında yada bir sahil kenarında veya bir mum ışığında olabilir belki

• hmm buda güzelmiş:)

• benimle ömür boyu sucuklu tost yemek istermisin derim ve dizçökerek bir adet sucuklu tost uzatırım :D

• sucuklu tosta neden bu kadar takmışssın anlamadm:)

• Öncekileri Göster
    • damla onunki öyle bi açlık değil :))

• :))

Kızlar Ne Diyor 5

• bence çok abartılı bir şeye gerek yok. Zaten ilişki iyi gidiyorsa kız tahmin eder evlilik teklifinin geleceğini . Romantik bir akşam yemeği ve güzel bir yüzükle mükemmel evlenme teklifi edilebilir. Önemli olan iki kişinin de o ana duygularını katmaları , gerisi fasa fiso.. :)

• yaw ben erkek arkdşıma demiştimki bna iyi bi evlenme teklifi etmesen asla evlenmem diye :) iyi bi evlenme teklifi etmedi bende evlenmedim:)) gıcıklığına :))

• Öncekileri Göster
    • tabii ki sasırtıcı olmalı sonucta hayatında alacagın son evlelik teklifi olacak eger kabul edeceksen finali güzel yapmak lazım :)

• aynen katılıyorum damla:)

• sabah uyandığında çiçeklerden bir ok işaretleri yapılmış. okları takip ediyorsun. oklar seni bir vapura götürüyor vapura biniyorsun ve tam denizin ortasında duruyorsun o anda yüzüğü çıkarıyor sen kabl ediyorsun ve beraber denizin ortasında güneşin batışını izliyorsunuz :))

• süperrrr :))

• ne evlenmesi ya daha karpuz kesecektik

• :))))

• trıbunde maç ızlerken maçın sonunda tum takım taraftarlarının onunde bı evlılık teklıfı alsam kafayı yerdım galıba sevınçten

• bak buda süper olur ha :))))

• :)

• 32gün

Kardeş sırf sana teşekkür için üye oldum günlerdir kafayı yicektim fikir diye Allah razı olsun :D

• Benimle evlenir misin dememeli mesela. Daha hoş seçenekler var. Örneğin; Benimle hayatını geçirmeyi kabul eder misin? Benim eşim olur musun? Benim eşim olur musun en çok hoşuma gideni. Ortam da öyle özel olarak hazırlanmasa da olur. İkimizin baş başa kaldığı bir yerde, beklemediğim bir zamanda yapmalı teklifi. Ben önceden fark etmiş olmamalıyım o gün evlilik teklifi alacağımı.

• ya biz eski sevgilimle oturuyoduk bi cafede yaklaştı bana elimi tuttu ellerimi öptü böyle dudağı elimde gözü gözümde benimle evlenirmisn dedi bende gazla çalışmıyorum dedim:)))))))

• Öncekileri Göster
    • haha o teklif bana yeterdi :D insandan insana değişiyor demek ki :) :)

• demekki ya:))

Yükleniyor...