En güzel evlenme teklifi nasıl olur?

Ben kimseyle evlilik düşünmüyorum ama en güzel evlenme teklifi nasıl olur merak ediyorum. Bir dökülseniz sevinirim. :)

En İyi Erkek Görüşü

• 1 - ) 2 adet olta ile sahile gidilir. Sahilde balık tutuyormuş gibi yapılır. ama kancayı hatunun kıyafetine bilerek taktırılır. hatun bunu görmeden oltaya asılınır. Sonra " Hayatım ben dünyanın een gzüel deniz kızını tuttum. benimle evlenir misin" denir

2 - ) Büyük bir gökdelene gelinir. Ona kapıda beklemesi söylenir. Gökdelenin en üstüne hızlıca cıkılır. Görevliler atlatılır. En üstte en tepeden aşagıya megafonla seslenilir." Ya evlen ya da atlarım"

3 - ) 1 TIR dolusu çiçekle evinin önüne gelinir. tır icinde meksika kıyafetli 3-5 adam gitar calarken TIR ın kapakları acılır içerden cıkan 3-5 kişi güllerin yapraklarını yukarıdan aşagıya atmaya başlar ve camdan cıkan hatuna teklif yapılır. Ama yerleri temizlemek icin birilerini tutmak lazım. Yoksa belediyeden yiyeyecek ceza şoke ugratabilir :p

• vay be 2 nolu şık baya bi hoş ama diğerlerinide es geçmemek lazım süper olmuş:)

• Öncekileri Göster
    • rica hakettiniz.

• O sizin de hakkınız