Sevilmek için ne yapılmalı veya yapmalısın?

bir insana kendini sevdirmek için ona ne yapmalısın da seni sevebilir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kader kısmet işi için birşey yapmana gerek varmıdır süpheli

• Yine en iyi cevap hiç şaşırmadım:)

Erkekler Ne Diyor 19

• yakın durursun sempatik olursun ona karşı tanımaya çalışırsın çokmu çekingensin bunları ypamazmısın?

• Herşeyden önce kendin olmalısın. Başkalarına özenti duyup da onlar gibi davranmamalısın. Bazı kızlar yaşı 20-25 olmasına rağmen internette gördüğü yazılardaki gibi olmaya çalışıyor ve bu durum ilişkiyi bitiriyor. Benim başıma geldi ve başlamadan bitti. Sahte insanlardan hiçbirşey olmaz... Trip atmak diye birşey varmış, bilmezdim öyle birşey onla tanışıncaya kadar. Saçma sapan davranıp vurdumduymazlık yapmaya başladı, yalanlar söylemeye başladı gülerek bildiğim halde ve göz göre göre yalan söyledi. Face'ini araştırdığımda gördüm ki trip atmak diye birşeyler paylaşmış. Araştırdım ki yaptıkları aslında bana trip atmakmış. Bitti, o yazılardaki gibi, başkaları gibi sahte olmaya çalıştığı için bitti...

• sevmeyi bilmelisin

• hiç bir şey.ne gerek var ki buna

• şebeklik...

• kendin ol dürüst ol yeter...

• sevgi işte ota da ota da konabilir yni birşey yapamazsın

• doğal olmak en güzeli. Ancak bazen insan birisi için güzel bir şey yaptığında veya bir şey söylediğinde karşı taraftan güzel bir tepki bekler yani tepki konusunda tatmin olmak ister. İşte onu göremeyince sevilmek dediğin mevzu hep yara alıyor ;) bunu da dikkate alırsan olabilir belki ;)

• adam olmalıyız

• Kimin kimi seveceği hiç belli olmaz.Kendimi sevdirmek için uğraşmam.Seveb böyle sever sevmeyen de böyle sevmez.

• pozitif güleryüzlü biriysen kaprisli tripli değilsen zaten o sana tutulur adım adım..

• hayat bir oyun sahnesidir...bu yüzden sevilmek için hiç bir şey yapmamalısın...kendin olmalısın...seni gerçek halinle sevmeli seven, çünkü birbirinizin asıl hallerini tanıdığınızda birbirinizden hoşlanmadığınızı anlamaya, aslında yapmacık oyun oynayan kişiyi sevdiğinizi anlarsınız... tiyatro bittiğinde sen kendi yoluna o kendi yoluna gitmek zorunda kalır...

• kendını bırılerıne kanıtlama cabası ıcerısıne gırenler her zaman husrana uğramıstır ve uğrayacaktır. Eğer kendını bırılerıne begendırmek istiyorsan Rabbıne begendırmeye calıs. cCc Saygılar

• kimseye palyaço'luk yapamam.. bişey yapmam yani

• Fedekarlık ya da önemli olduğunu hissettirme

• Sevimli ol mesela...

Yada sexy ol ve aklını başından al...

yada doğal ol ve sempatini göster...

• insansa değer vermen yeterli de hayvansa ne yapsan boş kız erkek farketmez

• Ona iyi davran. Yakın olmaya çalış. Bu kadar basit.

• Para veririm kaç istiyorsa.

Kızlar Ne Diyor 8

• hiç bir şey yapamazsın seveceği varsa sever.

• sempatik ol + yakın davran + ilgini belli et + işve cilve + güzellik + anlayış az dırdır = vazgeçilmez kadın

• bende bişey yapmadım kendim gbi davrandım hep seviliyorum hep

• kendin ol

• Onun.bakis acisi, agzinla.kus tutsan bile bir kusur bulur.

• zorla sevdiremezsin kendini kimseye. kendin ol yeter

• kedi takliti ile başla

• ben hiç bişey yapmıyorum biliyon mu çok seviyolar beni de :D

Yükleniyor...