4 yıl önceki otel kayıtları bulunabilir?

4 yıl önce otel kayıtlarıı bulunabilir mi sizcee ?

Güncellemeler:
tehdit alıyorummmm bı bok yasadıgımdan değilll ama skı erk. ark. kalmıstım.bunu ıfsa edermı acabaa?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• ne yaşanmış olurs olsun bu nasıl bi şerefsizliktir ya

• :(((((((((((

• Öncekileri Göster
    • rastgele yaaa

• o zaman alamaz mümkün değil kendi kayıt yapmadıysa bu imkansız

Erkekler Ne Diyor 24

• 1 ay öncesinin kayıtlarını bulabilirsen şanslısın çoğu kurum aylık arşiv yapar.

• tehdite boyun eğdiğin an ömür boyu o insana her konuda boyun eğersin .. anca alabileceği bir a4 çıktısıdır .. tehdit edeceğim diyerek veya başka nedenlerle asla yasal, resmi, güvenilir bir belge elde edemez ..

• için rahat olsun .. kendisinden daha zayıf insanlara zorbalık yapanları sevmiyorum .. s.ktir et şerefsizi .. hiç bir hal yiyemez a..a k...mun p..ştu .. cidden sevmiyorum bu tipleri .. elimde değil küfretmemek ..

• Öncekileri Göster
    • zayıf olmayın ortalık çakal kaynarken .. dediğim gibi kolay kolay hiç bir belgeye ulaşamaz .. resti çek şerefsize .. ve daha dikkatli ol bundan sonra ..

• teşekkürk:(

• sanmam..sadece iddiadan ibaret kalacaktır...

• sanmam..genede ünlü lüks ve pahalı bir otelse mutlaka kaydı vardır ama size verirlermi bilemem...

• evet bulunabilir .. hele büyük bir otelse çok daha yüksek bir ihtimalle bulunabilecektir..

• inşallah eder :)))

• büyük konuşma başına gelir

• Öncekileri Göster
    • teşeşkür edrım tamm

• rica ederim.

• savcılık kararı olmadan hiçbir kayıt ikinci şahıslara verilemez

• ben bir aydan fazla kayıt tutan kurum bilmiyorum. 4 yıllık kayıtları tutmak için bir kaç odayı kayıt arşivi yapmaları gerekir.

• bilgisayardan bulunması çok kolay. Tek tuş

• Öncekileri Göster
    • polis bir suç unsuru olmadığı sürece, hiçbir kayıtı araştıramaz. bu özel hayatın gizliliğinin ihlali anlamına gelir.

• auditor
      bana mail adresimden ulaşırmısın
      ozgurberber@yahoo.com

• uzun süre geçmiş üzerinden alamaz bir kaç gün içinde gitseydi ulaşabilirdi, savcılık kararı ile ulaşabilir

• Nasıl karaktersizlik bu? Bence şikayet edin. Otel kayıtları herkese verilmez. Savcılık izini gerektirir.

• Ön büro resepsiyonda 10 seedir çalışıyorum. Evet bulunabilir ama sıkıntını söylersen yardımcı olurum. Çok kez karşılaştım böyle bir durumla hatta özelden otel adını mesaj atarsan faydam bile olabilir.

• kim söyledi yaaa ? hangi otel

• Ailen senin sevgilinle yaşadığın maceraları öğrenecek.

• Kayıtlar bilgisayar ortamında kayıt ediliyorsa kesinlikle kayıtlar mevcuttur ama sokaktan geçene kayıt vermezler bunun için "Burakbarankara" arkadaşın dediği gibi savcılık kararı gerekir.

• bulunabilir.belgeler kurumlarda 5 sene tutuluyor en az.

• Bildiğim kadarıyla 5 yıl sonra siliniyor..

• Oteline göre deişir eğer büyük bir otelse belki ama resmi olarak beşyıl bu tür kayıtların yasal süresi ,ticari belgelerde onyıl otel kaç yıldızlı

• uc veya 4 tur en fazla hatırlamıyorm bıle

• erkek arkin hiç bi halt iyemez korkma

• ::((((((

• Saklamazlar.. saklasalar bile nereye sakladıklarını bulamazlar..

• polislerde hepsi kayıtlı. silinmez.

• nasıl yanıı

• bununla ilgili 2. sorun ama.. yeter yani.

• önemli durum gerektiricek bişi ise bulunur

• bulunur, niye ki?

• bulunabilir tabiki

• Bulunur..

Kızlar Ne Diyor 4

• oteller kayıtlarını uzun süre tutmaz, sezonluk tutar sonraki sezon genelde temizlenir. 4 yıl öncekine hiç ulaşamazsın. bulunduğun yere göre değişmekle birlikte jandarmaya ya da polise günlük kayıtlar gönderilir. onların arşivinde belki vardır. ama ölüm kalım dışında kimse uğraşmaz. ben otelci olduğum halde eski bir müşterimizin kayıtlarına ulaşamadım var sen düşün

• o sizin sistemsizliğinizden :((( ayces'te (altınyunus çeşme'de) müşteri bazında iskonto yaparsak/elemanın bırakacağı hasılat artar mı diye analiz ediliyordu :((

devlette inanılmaz bir arşivcilik vardır, o kayıtlar kaybolmaz ama arasan bulunmaz da:((

• o analizi yapmak için müşterinin adı soyadı ya da diğer kimlik bilgileri gerekmez. her gün kaç kişinin konakladığını bilmek yeterli olur. o kayıtlar da durur zaten. bir de yurtdışından turlarla gelenlerin rezervasyon faksları saklanıyor. ama dediğin gibi arasan bulunmaz kimse de ıspat edemez

• silinmemısse bıle kımse bunu baskasna gosteremez. kayırlat her zaman gizlidir rahat ol.

• Koklu bir otelse kayitlari duruyordur. Ama her onune gelenede kayitlari cikarip gostermezler.

• 50 liraya otelin seceresini öğrenirsin

• Koklu bir otel dedim anlamadin galiba.

• O tarihte bombali saldii olmadiysa hyr

Yükleniyor...