4 yıl önceki otel kayıtları bulunabilir?

4 yıl önce otel kayıtlarıı bulunabilir mi sizcee ?

Güncellemeler:
tehdit alıyorummmm bı bok yasadıgımdan değilll ama skı erk. ark. kalmıstım.bunu ıfsa edermı acabaa?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• ne yaşanmış olurs olsun bu nasıl bi şerefsizliktir ya

• o zaman alamaz mümkün değil kendi kayıt yapmadıysa bu imkansız

• rastgele yaaa

• rast gle bi otelmiyidi yoksa tanıyomuydu bunu biliormusun

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 24

• uzun süre geçmiş üzerinden alamaz bir kaç gün içinde gitseydi ulaşabilirdi, savcılık kararı ile ulaşabilir

• inşallah eder :)))

• rica ederim.

• teşeşkür edrım tamm

• bende aynı naneyım ben ıyı bırırısıyım demedım sana... ama karsındakı ınsanlardan gecmısını saklayatak kendıne o kısıye zarar verırsın.sana vah vah ah gecmıs olsun veya polayannacılık oynamak ısdemem gerceklerı er yada gec goreceksın..düşünceme saygı gostermen gerek herkes farklı dusucneye sahıptır.senın tesekkur edecegın yerde bana kızmaktasın ben baska bısı demem

• Öncekileri Göster
  • Ailen senin sevgilinle yaşadığın maceraları öğrenecek.

• 1 ay öncesinin kayıtlarını bulabilirsen şanslısın çoğu kurum aylık arşiv yapar.

• Kayıtlar bilgisayar ortamında kayıt ediliyorsa kesinlikle kayıtlar mevcuttur ama sokaktan geçene kayıt vermezler bunun için

"Burakbarankara" arkadaşın dediği gibi savcılık kararı gerekir.

• Nasıl karaktersizlik bu? Bence şikayet edin.

Otel kayıtları herkese verilmez. Savcılık izini gerektirir.

• bulunabilir.belgeler kurumlarda 5 sene tutuluyor en az.

• Bildiğim kadarıyla 5 yıl sonra siliniyor..

• savcılık kararı olmadan hiçbir kayıt ikinci şahıslara verilemez

• tehdite boyun eğdiğin an ömür boyu o insana her konuda boyun eğersin .. anca alabileceği bir a4 çıktısıdır .. tehdit edeceğim diyerek veya başka nedenlerle asla yasal, resmi, güvenilir bir belge elde edemez ..

• teşekkürk:(

• zayıf olmayın ortalık çakal kaynarken .. dediğim gibi kolay kolay hiç bir belgeye ulaşamaz .. resti çek şerefsize .. ve daha dikkatli ol bundan sonra ..

• benım zayıf oldugumuda bıldıgı ıcın boyle yapıor

• Öncekileri Göster
  • Oteline göre deişir eğer büyük bir otelse belki ama resmi olarak beşyıl bu tür kayıtların yasal süresi ,ticari belgelerde onyıl otel kaç yıldızlı

• uc veya 4 tur en fazla hatırlamıyorm bıle

• sanmam..

sadece iddiadan ibaret kalacaktır...

• erkek arkin hiç bi halt iyemez korkma

• ::((((((

• Saklamazlar.. saklasalar bile nereye sakladıklarını bulamazlar..

• sanmam..

genede ünlü lüks ve pahalı bir otelse mutlaka kaydı vardır ama size verirlermi bilemem...

• polislerde hepsi kayıtlı. silinmez.

• bununla ilgili 2. sorun ama.. yeter yani.

• nasıl yanıı

• ben bir aydan fazla kayıt tutan kurum bilmiyorum. 4 yıllık kayıtları tutmak için bir kaç odayı kayıt arşivi yapmaları gerekir.

• auditor

bana mail adresimden ulaşırmısın

ozgurberber@yahoo.com

• polis bir suç unsuru olmadığı sürece, hiçbir kayıtı araştıramaz. bu özel hayatın gizliliğinin ihlali anlamına gelir.

• emınmısınızzz?

• Öncekileri Göster
  • önemli durum gerektiricek bişi ise bulunur

• Ön büro resepsiyonda 10 seedir çalışıyorum. Evet bulunabilir ama sıkıntını söylersen yardımcı olurum. Çok kez karşılaştım böyle bir durumla hatta özelden otel adını mesaj atarsan faydam bile olabilir.

• evet bulunabilir .. hele büyük bir otelse çok daha yüksek bir ihtimalle bulunabilecektir..

• bulunur, niye ki?

• bulunabilir tabiki

• Bulunur..

• kim söyledi yaaa ? hangi otel

Kızlar Ne Diyor 4

• oteller kayıtlarını uzun süre tutmaz, sezonluk tutar sonraki sezon genelde temizlenir. 4 yıl öncekine hiç ulaşamazsın. bulunduğun yere göre değişmekle birlikte jandarmaya ya da polise günlük kayıtlar gönderilir. onların arşivinde belki vardır. ama ölüm kalım dışında kimse uğraşmaz.

ben otelci olduğum halde eski bir müşterimizin kayıtlarına ulaşamadım var sen düşün

• o analizi yapmak için müşterinin adı soyadı ya da diğer kimlik bilgileri gerekmez. her gün kaç kişinin konakladığını bilmek yeterli olur. o kayıtlar da durur zaten. bir de yurtdışından turlarla gelenlerin rezervasyon faksları saklanıyor. ama dediğin gibi arasan bulunmaz kimse de ıspat edemez

• o sizin sistemsizliğinizden :((( ayces'te (altınyunus çeşme'de) müşteri bazında iskonto yaparsak/elemanın bırakacağı hasılat artar mı diye analiz ediliyordu :((

devlette inanılmaz bir arşivcilik vardır, o kayıtlar kaybolmaz ama arasan bulunmaz da:((

• silinmemısse bıle kımse bunu baskasna gosteremez. kayırlat her zaman gizlidir rahat ol.

• Koklu bir otelse kayitlari duruyordur. Ama her onune gelenede kayitlari cikarip gostermezler.

• Koklu bir otel dedim anlamadin galiba.

• 50 liraya otelin seceresini öğrenirsin

• O tarihte bombali saldii olmadiysa hyr

Yükleniyor...