• Sor
  • Bence

6 gb kotaya kaç film sığar ?

6gb lık bir kotaya tanesi 45 dk lık -görüntü kalitesi en düşük- dizimag dan kaç bölüm izleyebilirim.bilen biri yardımcı olabilirmi ?internet sözleşmesi olduğundan sınırsıza geçemiyoruz

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 400 mb olsa filmin tanesi. yine 6000/400 den 15 film izlersin aşağı yukarı. ama hd izlersen bu sayı 5 e kadar düşebilir.

• Hd değil zaten görüntü kalitesi bok gibi .

• Öncekileri Göster
    • bu link 1. sezon 1. bölüm ben 3. sezon 1. bölümü izlemeyi düşünüyorum .

• her bir parçasını 55 mb olarak ele al. kaç parça diyelim 6 o zaman 6 çarpı 55 = 330mb bu şartlarda 6000/330 yaparsan kaç tane film bitirebileceğini tahmin edebilirsin. aşağı yukarı

Erkekler Ne Diyor 11

• Her bölüm kaç mb¿ Onu bilmeden tam hesap yapamayız

• nereden öğrenebilirim ?

• 45 dk uzunluğunda 360p kalitesinde bir video 150 mb dir. Buna göre tam olarak 40 parça indirirsin (6 GB)

• filmin boyuuna göre değişir mesela testere 7 filmi 700 mb onun gibi filmlerse 8-9 tane film alır.

• çok film sigar

• en iyisi sen internet download manager indir oradan dizimag'teki videoları pc'ye indir... Hesap yapman hem daha kolay olur :)

• mkv formatında indir. diziye göre değişir ama ortalama 1- 1,5 saatlik dizi için ortalama 300mb indiriyorum.

• Allahım şükür bende böyle birşey arıyordum :D

• hem heryerde kesintisiz hem telde tablette bilgisyarda heryerde seyret :)

• en düşük dediğin 240 p ve dizi 45 dk ise 50-55 bölüm izleyebilirsin ama 360p falan sa 30-40 anca

• ciddimisin ? herkez 4 5 diyo ve şu görüntü kalitesini nasıl düşürürüm bazı sitelerde yok ?

• ne dedikleri hakkında en ufak bir fikirleri yok bence... ama kaç "p" olduğu önemli en düşük görüntü kalitesi 240p dir 240p ise 50 bölüm izleyebilmen lazım... görüntü kalitesini düşürmek diye birşey yok sadece bazı siteler seçenek olarak hem düşük kalite hemde normal kalitede dizi yüklüyor... diziport da kota dostu diye bir seçenek var 360p ordan 40 bölüm izleyebilirsin

• Teşekkür ederim ^^

• 4,5

• filme bağlı tabi, 4 film sığar diye düşünüyorum

• vampir günlüklerini izliyorum

• 100 filan

• 100 bölüm ? çok fazla gibi

• Öncekileri Göster
    • Ya ben hatırlıyorum geçenlerde internet 4 gb ken günde 1 tane izliodm 45 dk dan fatura 70 tl geliodu .s

• faturaya farklı şeyler eklemişlerdir

• 5 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...