• Sor
  • Bence

Bir kız bir erkeği kendine nasıl kolayca aşık eder? Kızların ve erkeklerin ayrı ayrı görüşleri lazım

Kızlara şöyle sorayım;Bir erkeği kendinize aşık etmek için ne yapıyorsunuz ve nasıl sonuçlar veriyor?Erkeklere de şöyle;Bir kız sizi hangi özellikleriyle etkiliyor?Ben bu konularda biraz acemiyim ve genelde kolay kız oluyorum. Aşık eden değil aşık edilen kız ben oluyorum genelde..:SBana yardım lütfen!

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kolay olmasını istediğin için kolay kız oluyor olmayasın

Erkekler Ne Diyor 9

• Sonradan kazanamazsın bu özellikleri.

• bu işin tarifi de mi varmış :) biraz çıplaklık iyi gelebilir ama

• Eteğini hafifce kaldırırsan kudurur

• erkeklerin ilgisini çekecek yönlerin vardır bunları kullan ve kendini ağırdan sat. her şeye atlama bekle duygusal ve kolay görünme...

• fazla seçme şansı olmayan erkekler kolay aşık oluyor etrafımdan gördüğüm kadarıyla..ezik o adamlar onlarla da beraber olmak istemezsin.. sen kız olansın yani istenen tarafsın biraz süzül şöyle yeni gelin gibi peşine 5-10 tane takılır zaten:)

• giyimiyle,konuşmasıyla,davranışıyla,özelikle gülüşüyle.,bi erkeğin yüzüne bakıp tatlı bi gülmen yeterli o erkeği bağlarsın kendine..anlamlı bakarak gülen bi bayana hiç bi erkek sırtını dönmez..inanmıyorsan dene göz altından ,yada direk olarak bakarlar

• veya sucuklu tost yiyen bir kız beni çıldırtır acayip tahrik olurum :D

• :))

• ben okulda hep tost yerim ama yemek yerken diğer kız arkadaşlarım gibi utanmam kıtlıktan çıkmışa benzetiyorlar bazen.Bir kaç erkek arkadaşımında sırf yemek yemekten dolayı benimle ilgilendiğini fark ettim hiç takmadığım bir zamanda üstelik.

• güzel gözleri ve sevimli bir yüzü birde sıcak bir gülümsemesi varsa hareketleride cana yakınsa hemen etkilenirim.bazen bir kızın şapşallık yapmasıda bani çok etkiler. nebileyim çayı üstüne döken bi kıza aşık olabilirim :D

• Ben de meyvesuyu dökmüştüm evinin halısına :D

• erkeği kolayca aşık edebiliyorsan o erkek KOLAY erkektir... diğer cinsine de KOLAY kız deniyor... kusura bakma aynada her zaman kendini göremezsin... erkek aşık olduğunu düşündürür alacağını alır gider... sen zor kız olmayı dene...

• eger karsımdakınden hoslanıyosam sacmalamaya baslıyorum onunla konusurken vs ben mıydım o dıyorum. yani kendim olamıyorum..:(

• Öncekileri Göster
    • haklısın

• başka sorunun varsa dinleyebilirim bu konuda...

Kızlar Ne Diyor 6

• Sırf karşındaki insanı etkilemek için bir şeyler yapma çabasındaysan o zama yapmacık olduğun anlaşılır ve sende kolay ve basit kız olursun.Doğal olman lazım kimse bence bunun için özel bir çaba harcamıyor.Etkileşim meselesi.

• kendin ol yeter rol yapma

• bence üzerinde düşünme her şeyin bir zamanı vardır henüz zamanı gelmemiş demek ki

• :))) valla aşık ettirmek istiyorsan tüm benliğini ortaya koymucaksın sürekli bi soru işareti olacakki erkeğin karşısında düşünmeye daha çok ye rolsun yani sevgini öncelikle tüm şekliyle ortaya koymamalısın onu vazgeçilmezde göstermemelisin ağır olmalı ama gerektiğinde çocuk gibide olmalısın.vede herşeyden önemlisi doğal davranmalısın kendini kasmamalısın ve asla çok ilgili olmamalısın ha ilgini bi yerde gösterip tekrar geri çekmeyi bilmelisin yani hep çok ilgili olmamalısın sürekli ısrarcı olmamalısın pek fazla kaprisli olmamalısın ay şu olmadan olmaz yok şu şöle olmalı filan değil evde naslsan rahatsan onunla konuşurkende çok fazla kokoş gibi yapmamalısın vede dediğim gibi kesinlikle üstüne düşmemelisin yada şöle diyim ayarlayana kadar emin olana kadar sempatik takılmalı sonr akendini çekmelisin düşünmeye başlamalı:))

• gizem senin eline düşen erkek yanı :)))

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle oldu ama sinir oluyordum daha çok düşünmekten:))

• gizem cok cok haklısınn

• her erkek kolay kolay eşık olmaz bu zamanda şak dıye aşk var mı hem

• jartiyer

• :)))

• jartiyeri gören erkek aşkı değil sadece sexi düşünür.

• demi yani

Yükleniyor...