Bir kızı sevdim ama bu kız bir türlü beni sevemedi n'aptımsa olmadı...

Gizli Üye
Bayan arkadaşlar bir yardımcı olursanız sevinirim...sebepsiz yere konuşmuyoruz

bir kızı sevdim ama bu kız bi türlü beni sevemedi naptımsa olmadı.en son basit saçma sebebden dolayı tartışdik ve 2 aydır konuşmuyoruz.en son bayram mesajı attım oda cevap verdi...acaba şimdilerde nasıl bir mesaj atsam da tekrar konuşmaya çalışsam.biliyorum ben mesaj yazmassam o hiç yazmaz acaba ne yazmalıyım ilk başta.
Bir kızı sevdim ama bu kız bir türlü beni sevemedi n'aptımsa olmadı...