Merhaba arkadaşlar. Misvak kullanıyorum. Ama çok kötü kokuyor ya, çöp gibi bozuk bir şey gibi. Normal mi bu koku?

RulinJen
Yeni başladım daha 3 gün oldu. Sıcak suda bekletiyorum kabuğunu soyup sürüyorum dişime. Beyazladı gibi oldu. Ama yimin idirim ağzımın kokmasına sebep olcak giye çok rahatsızım=/
Merhaba arkadaşlar. Misvak kullanıyorum. Ama çok kötü kokuyor ya, çöp gibi bozuk bir şey gibi. Normal mi bu koku?