• Sor
  • Bence

Merhaba arkadaşlar. Misvak kullanıyorum. Ama çok kötü kokuyor ya, çöp gibi bozuk bir şey gibi. Normal mi bu koku?

Yeni başladım daha 3 gün oldu. Sıcak suda bekletiyorum kabuğunu soyup sürüyorum dişime. Beyazladı gibi oldu. Ama yimin idirim ağzımın kokmasına sebep... Daha Fazla

En İyi Görüş

• misvak güzel kokar benim bildiğim suda bekletmeden sür

• Suda bekletmem lazım çünkü bildiğin ağaç dalı ya. Su da yumuşuyor işte öyle sürebiliyorsun.

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim =)

• bişey değil :D

Erkekler Ne Diyor 8

• fantastik:DDDDDdd

• işe yarıyomuşş :D

• Kesinlikle ağız kokusu yapmaz. Düzenli olarak saklama koşullarına uygun olarak saklarsan dişlere gerçekten faydası var.

• saklama koşulu ney ayıptır sorması =/

• Steril bir şekilde suya koymadan saklaman yeterli olur diye düşünüyorum

• mideyede iyi geldiğini duymuştum. evet kokusu alışana kadar ilginç bir ara denemiştim.

• neden misvak kullanıyorsun ki diş fırçası icat edileli çok oldu:)

• misvak kötü kokmaz ya senn misvak iyi değildir değiştir yada kullanmayı bilen birine sor

• Birde arada ucundan kes.Üç ay aynı yeri sürme.

• Sürekli de su da bekletme bide.

• Öncekileri Göster
    • Birşey değil.Birde hep senin şu profil fotonu görüyorum söylemeyi unutuyorum.Şu boynuzu da bi cilalattır be :) Yoksa zımparayı alıp ben cilalayacam :PP

• eksik olma.

• Yanlış kullanıyorsun,ucuna kare şeklinde olcak şekilde kesikler atıp sıcak suda bekleticeksin yumuşayıp o kestiğin uçlar yana doğru açılıyor.

• e ben öyle yapıyorum zaten =/

• ozaman sorun yok merak etme koku yapmaz ama şunuda bekle misvak mis gibi kokutmaz sadece 10 numara temizler parlatır

• Misvak Macunlar var.Öneri olarakmı kullandın sen bunu.

• Evet. Bu direk etki ediyor ama macununu da kullanmıştım. Ama bu birden etki etti 3 gün oldu hatta daha bi de çöp gibi kokmasa =/

• Öncekileri Göster
    • Bende kullancam :D

• Ben karışmam :D

Kızlar Ne Diyor 2

• misvak iyidir yaa tatly kokar çok sağlıklı :)

• tatlı kokmuyor ya valla çöp gibi kokuyor. 2 tl ye aldım aktardan ayıptır sölemesi.kalın bi ağaç dalı bildiğin.

Yükleniyor...