Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Merhaba arkadaşlar. Misvak kullanıyorum. Ama çok kötü kokuyor ya, çöp gibi bozuk bir şey gibi. Normal mi bu koku?

Yeni başladım daha 3 gün oldu. Sıcak suda bekletiyorum kabuğunu soyup sürüyorum dişime. Beyazladı gibi oldu. Ama yimin idirim ağzımın kokmasına sebep olcak giye çok rahatsızım=/

0|1
2|8

En İyi Kız Görüşü

• misvak güzel kokar benim bildiğim suda bekletmeden sür

1|0
    • Suda bekletmem lazım çünkü bildiğin ağaç dalı ya. Su da yumuşuyor işte öyle sürebiliyorsun.

• teşekkür ederim =)

• bişey değil :D

Erkekler Ne Diyor 8

• fantastik:DDDDDdd

0|0
  • Kesinlikle ağız kokusu yapmaz. Düzenli olarak saklama koşullarına uygun olarak saklarsan dişlere gerçekten faydası var.

0|0
    • saklama koşulu ney ayıptır sorması =/

• Steril bir şekilde suya koymadan saklaman yeterli olur diye düşünüyorum

• neden misvak kullanıyorsun ki diş fırçası icat edileli çok oldu:)

0|0
  • misvak kötü kokmaz ya senn misvak iyi değildir değiştir yada kullanmayı bilen birine sor

0|0
  • mideyede iyi geldiğini duymuştum. evet kokusu alışana kadar ilginç bir ara denemiştim.

0|0
  • Yanlış kullanıyorsun,ucuna kare şeklinde olcak şekilde kesikler atıp sıcak suda bekleticeksin yumuşayıp o kestiğin uçlar yana doğru açılıyor.

1|0
    • e ben öyle yapıyorum zaten =/

• ozaman sorun yok merak etme koku yapmaz ama şunuda bekle misvak mis gibi kokutmaz sadece 10 numara temizler parlatır

• Misvak Macunlar var.Öneri olarakmı kullandın sen bunu.

0|0
    • Evet. Bu direk etki ediyor ama macununu da kullanmıştım. Ama bu birden etki etti 3 gün oldu hatta daha bi de çöp gibi kokmasa =/

• Bende kullancam :D

• Ben karışmam :D

• Birde arada ucundan kes.Üç ay aynı yeri sürme.

0|0
    • Sürekli de su da bekletme bide.

• Birşey değil.Birde hep senin şu profil fotonu görüyorum söylemeyi unutuyorum.Şu boynuzu da bi cilalattır be :) Yoksa zımparayı alıp ben cilalayacam :PP

• eksik olma.

Kızlar Ne Diyor 2

• misvak iyidir yaa tatly kokar çok sağlıklı :)

0|0
    • tatlı kokmuyor ya valla çöp gibi kokuyor. 2 tl ye aldım aktardan ayıptır sölemesi.kalın bi ağaç dalı bildiğin.

• 2gün

bende aynı durumu yaşadım , çözümü çok basit. önce misfağı sıcak suyla iyice yıkıyorsun daha sonra açık havada 1 gün kurutuyosun kokudan eser kalmıyor. hala kokuyor diyorsan işlemi bir kez daha tekrar ediyorsun. sonra hoş kokusuyla kullanmaya devam :-D

Yükleniyor...