• Sor
  • Bence

Kıl tüy azaltmak için ne yapabilirim ?

Kıl tüy konusunda gerçekten çok şanssızım . annemin genlerinden geldiği için nefret ettiğimi söyleyebilirim. saçlarım aşırı gür sabah bi kalkıyorum... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ağda zamanla azaltıyor diye biliyorum ama nekadarı doğrudur bilmiyorum.

• pek inanmıyorum 10 yıldır her hafta çok sıkılıyorum ya

• 10 yıdırmı? yaşın doğruysa 9- 14 yaşından itibaren başlamışsa ilginçç.! gerçi annenin genlerinde varmış ama o yaşta pek görmedimde.. inşallah bir çare bulursun..

• annemin ananemin herkezin öyle sanırsın erkeğiz

Erkekler Ne Diyor 5

• Üstüne ispirto döküp yak.

• boy kılo kac nasıl tevavı olacagını anlatayım yedıklerımz bıle kıllanmayıı arttırıyor

• 165 50 kilo .d

• hucroskopi gıbı bıseydı kokten cozum seanslar bıttıken sonra bırdaha asla cıkmıyor sınırlerı oldıruyorlar kılı cıkaran hornonel sınırlerı

• sıfalı bıtkılerle kurtulma yontemlerı oldugunu bıkac yerde okumusdum.ence bır aktardan yada ınternetden arastırın

• doğum kontrol hapları kullanma

• ağda ya da lazer bence..

Kızlar Ne Diyor 5

• bıoder serum guzel gelıyo

• mesela ben ilk önce tüylü bölgeyi ağdayla alıyorum.. birkaç dakika sonra tüy dökücü krem kullanıyorum. 2 ay tüy falan çıkmıyor bende. ayrıca tüylerim artık incelmeye ve azalmaya başladı. bence dene bir benim gibi. eğer çözüm olmazsa doktora başvur. benim arkadaşımda da çok tüylenme vardı. doktor bir ilaç vermiş hormonları çok çalışıyormuş galiba. sen yine de iyice araştır öğren. tavsiyelerim bu kadar. :)

• bunu bende bir deneyeyim ahahaha :)

• Lazere git işte doğal yontemle ne uğraşıcaksın ki.

• Kesin sende benim gibi esmersindir..Bizimde genlerimizde kıl sorunu vardır ve tabi aynı şey banada yansıyor.Bence kim ne desede bunun bi çözümü oldugunu sanmıyorum ama dayanırım diyorsan lazer yaptır tamamen kurtul.

Yükleniyor...