• Sor
  • Bence

Gece vakti ayna kırılması işaret midir?

akşam salonda düğünümüz vardı bol bol sahnede oynadık .. neyse düğün bitti eve geldim .. odamda küçük bir ayna vardı ve elimden bi anda kayıp düştü... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Negatif enerjin sayesinde kötü şeyler yaşayacaksın. Biraz pozitif ol ve bırak bu saçma inançlarını.

• yaşayacağım kadar kötü şeyler yaşadım ama şükür halimize daha kötü şeyler de olabilirdi ..

• Öncekileri Göster
    • düşünürken aklın iyice uçtu konsantrasyonunu düşündüğün şeye verdin ve otomatik olarak elindeki şey düştü. düşüncede kırılıp parçalanması normal. akıllı ol.

• bilmiyorum kafam karışık .. düşer düşmez nasıl söyledim bilmiyorum 3 sefer kendi kedime hayır olsun inşallah dedim :S .. hayırlısı olur inşallah .. bekleyip görecez ...normalde hiç inanmam böyle hurafelere ama bu değişikti ...

Kızlar Ne Diyor 6

• Evde kalacaksın ,haberin olsun.

• niye? evde kalıyormuşum? evlenenlerin hepsi hiç ayna kırmamış mı evlenmeden önce?

• Ayna kırılınca 7 yıl evlenemezsin derler bizde batıl inanca göre:(ama yinede öyle düşünme,kırılacagı varmış işte...

• oha ne yaptın :D 7 yıl mı :D zaten bende erkenden evlenmeyi düşünmüyorum ki :)) üzerimde nazar olupta çıkmış olabilir mi ?

• ben inanmam öyle şeylere..yani annemden duyduklarım:D nazarda olabilir,tabi!:>)

• Daha yeni odamda civiye asılı aynam düştü babam takmıştı civisi tam oturmamıştı ama uzandım ALLAH aşkını düşünüyordum mevlanayı 1 dk geçti pat yere düştü gece lambası açık olmasaydı kafayı yerdim galiba babama mesaj attı yanımda yok bşka şehirdeym anlamı nedir kırılmadı isaret diye kuskuya büründüm

• Madem inancın yokmuş takılma eşyalarında ömrü var sonuçta;)

• Nazar varmış :pDüşünme böyle şeyler, elinden kaymış işte.

• biri sana öteki dünyadan "geeeel,geeeeel" diyor :((

• bende gelmeeeemmm gelmeeemmm diyorum :))

• ben de "giiiiiiiiiiit,giiiiiiiiiiit" diyorum :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Yatağın yolunu gösteren bir işaret olabilir. '' uykun geldi senin hadi '' diye

• daha az tv izle

• işarettir. birazdan bi telefon gelip ardından tv den uzun saçlı bi kız çıkabilir.

• tv izlemem :)) pc den çıkacak olursa laptopun ekranı kapatıveririm yüzüne :D

• aman faik ol. Gelirse sakat.

• Takma kafaya.

Yükleniyor...