Gece vakti ayna kırılması işaret midir?

akşam salonda düğünümüz vardı bol bol sahnede oynadık .. neyse düğün bitti eve geldim .. odamda küçük bir ayna vardı ve elimden bi anda kayıp düştü .. tutmaya çalıştım ama tutamadım .. kırılırken çok garip ses çıkardı ve paramparça oldu ... batıl inancım yok ama sanki bir işaretmiş gibi içimi tırmalıyor.. ne olabilir? tam o anda da kendim ve ailemle ilgili şeyler düşünüyordum ... var mı böyle şeyler yaşayan ?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• Negatif enerjin sayesinde kötü şeyler yaşayacaksın. Biraz pozitif ol ve bırak bu saçma inançlarını.

• bilmiyorum kafam karışık .. düşer düşmez nasıl söyledim bilmiyorum 3 sefer kendi kedime hayır olsun inşallah dedim :S .. hayırlısı olur inşallah .. bekleyip görecez ...normalde hiç inanmam böyle hurafelere ama bu değişikti ...

• düşünürken aklın iyice uçtu konsantrasyonunu düşündüğün şeye verdin ve otomatik olarak elindeki şey düştü. düşüncede kırılıp parçalanması normal. akıllı ol.

• o anda birşey düşünüyordum .. kararsız olduğum gelip gitme yaşadığım .. ne yapacağımı bilemediğim aklımı kurcalayan çözümü olmayan 2 ucu b... değnek gibi birşey ... tam o anda ayna elimden kayıverdi ve kırıldı .. kırılması neyse neyde çıkardığı ses ve paramparça olup tuzla buz olması kafamı kurcalıyor.. 2-3 parça değil bildiğin paramparça oldu .. düştüğü zeminse tahta zemin ..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Madem inancın yokmuş takılma eşyalarında ömrü var sonuçta;)

• Evde kalacaksın ,haberin olsun.

• niye? evde kalıyormuşum? evlenenlerin hepsi hiç ayna kırmamış mı evlenmeden önce?

• Nazar varmış :p

Düşünme böyle şeyler, elinden kaymış işte.

• Ayna kırılınca 7 yıl evlenemezsin derler bizde batıl inanca göre:(ama yinede öyle düşünme,kırılacagı varmış işte...

• ben inanmam öyle şeylere..yani annemden duyduklarım:D nazarda olabilir,tabi!:>)

• oha ne yaptın :D 7 yıl mı :D zaten bende erkenden evlenmeyi düşünmüyorum ki :)) üzerimde nazar olupta çıkmış olabilir mi ?

• biri sana öteki dünyadan "geeeel,geeeeel" diyor :((

• ben de "giiiiiiiiiiit,giiiiiiiiiiit" diyorum :))

• bende gelmeeeemmm gelmeeemmm diyorum :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Yatağın yolunu gösteren bir işaret olabilir. '' uykun geldi senin hadi '' diye

• işarettir. birazdan bi telefon gelip ardından tv den uzun saçlı bi kız çıkabilir.

• aman faik ol. Gelirse sakat.

• tv izlemem :)) pc den çıkacak olursa laptopun ekranı kapatıveririm yüzüne :D

• daha az tv izle

• Takma kafaya.

Yükleniyor...