Sevgilim benden ayrılmak istediğini söylüyor, ne yapacağım bütün yollar tıkalı

Sevgilim benden ayrılmak istediğini söylüyor. Nedenini sorduğumda ise "çok değiştin", abuk subuk konuştuğunda sinirleniyor veya "bu ilişki takla... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kendini bu kadar üzme herkes aşk acisi çeker bunu zamanla fark ediceksin kısacası herkes aynı duyguları benzer olaylarla yaşar...Bu yüzden güçlü ol,yalnız değilsin ve bu hissi yaşayan ne ilk ne de son dışışın. Dışılık yani kadın olmak belki de Tanrı'nın bize en büyük lütfü çünkü kadın hem zeki hem seksidir bir erkeğe DOĞRU ERKEĞE istediği her şeyi yaptırabilir ! Yalvarmak tabiki bir kadının doğal tepkisidir çünkü onu çok seviyorsun ve onsuz yapamayacağını düşünüyorsun ama bunu yapma sen kimseye bağlı değilsin kimse de sana bağlı değil ! Gerçek sevgi ve aşk var ama bu , bu adamdan uzakta. Belki gerçekten seni seviyordur ama ne yapacağını bilmiyordur. Olmayıncı olmuyor bazen ama bu demek değilki sen onsuz hiçsin. Bir kadın olarak güçlü ol kendinde ol madem istemiyor peki de bir hafta ağla sonra kendine gel hayat devam ediyor onun yüzüne bakma ve umrumda olmasın merak etme o da senin kıymetini anlar ama o zaman kadar çoktan şen taş gibi birini bulmuş ve koluna takmış olursun ;) Bol şans...

• önceden de başkasıyla denedim gerçekten etkileyici biriydi ama hep onu aradım ve daha ilk günden hıçkırarak ağladım . ona geri döndüm. herkes benimle ben ise onunla birlikte olmak istiyorum . ama beni haketmiyor ayrılmam lazım ondan önce soğumam lazım ondan .