Bir erkek neden evlilik için acele eder?

lazın biriyle çıkıyorum trabzonlu fakat mal mülküyle övünüyor yaaparım ederim yıkarım. bir o kadarda yakısıklı hemen kanmak istemiyorum adreslerimize kadar herşeyi verrdik şifreleri bile.. e bu adam 2 gün tanıdıgı kızla niye evlensın ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• adres sifre filan diyorsun sanirim internetten belkide gercekten niyeti evlenmekti birisiyle tanisma cabasina o yüzden girdi.. ama aileden tut herseyine kadar tanimakta yarar var konusmakla anlatmakla is bitmiyor..

• yahu netten tanışmadık yüzyüze.. yanı çevremde gördü arkadaslarımın arkisi.. bi trip işadamı falan tripleri.. herşeyim var feryadı.. ama benim maddi ve manevi durumumu öğrenince ağladı.. kolunu astı falan

• Öncekileri Göster
    • burdanda yazarım ama nereye anlatsam ki hikayeyi..

• fark etmez benim acimdan mesaj olarakta atabilirsin burdanda yazabilirsin nasil rahat edersen..

Erkekler Ne Diyor 9

• Öyel bir şarkı vardı, buda erkek versiyonu. Aklına da yatmışsın.

• O tiplerden uzak dur.Ve bağzı erkek'lerde evlilikten kaçar ;)

• acelesi vardır işte.

• trabzonlu Laz değildir Laz;rizenin ve artvinin bazı bölgeleridir:Ardeşen-Fındıklı-Pazar-Işıklı-Arhavi-Hopa v.s. iki sarallardan ya da çakıroğullarından değilse kolpa yapıyordur

• Ömrümde ilk defa evlenmek için acele eden bir erkek duyuyorum :)

• bende şaşırdım dumura ugradım :D

• Öncekileri Göster
    • ondan korkuomm :D

• vallahı bilmim napcam :D

• Trabzonlular laz değildir

• hemşerim desene:)

• Trabzonlu mu :D Trabzonlu adam tezcanlıdır oldu bittiye getirmeye çalışıodur :)

• vallahi bildin adam 2 güne düğün sıgdırıcak acele ne çözemedimm :D:d

• Öncekileri Göster
    • :D:D:D uğrasamam

• iyi ne diyeyeyim mutluluklar sana iyi geceler :)

• evlenmiyor.evlenme vaadinde bulunuyor seni kafalamak için.laz kardeşlerimiz zekidir:)kadınların vaadlarden hoşlandığını çözmüş:)

• oda bi ihtimalde yahu gel nikah işlemlerini yapalım dedi şakamısın dedim ciddiyim dedi sürükleye sürükleye götürdü :D

• Öncekileri Göster
    • benmi kafa buluyorum o buluo :S

• sana bi kafa gösteririm dudağın uçuklar şimdi...

Kızlar Ne Diyor 5

• yaşı gelmiştir senide begenmiştir istiyodur :)

• malıyla mülküyle övünen adamdan bir bok olmaz at çöpe gitsin.çokta mütevaziymiş zevat bravo.erkekler genelde evlenirken acele etmez bence bir halt var bunda ya da çok tez canlı.her ihtimali düşün derim.ama bana sorarsan yaramaz kurtul derim.

• Ergen dışı doğru harekete +1.

• +1

• yakında ben uçuyorum deyip sağa sola atmasın kendini dikkat et :D

• ehhh ben anlayamam artık o kadarından :D:D ama kesin asık oldum dediğine göre uçuyo :D

• bu tıp seyler beyın noronlarıyla alakalı. yakında gececektır goreceksın. aldırıs etmezsen lehıne olacaktır.

• :)) himm bunu dikate alıcam

• bak hele benim hemserime :))

• bu sizin hemşerileri bi ben çözemedim gamze :)) ne olur ipucu ver cevap ne olmalı :D

• lazın biri demene öldüm :D

Yükleniyor...