Bir erkek neden evlilik için acele eder?

lazın biriyle çıkıyorum trabzonlu fakat mal mülküyle övünüyor yaaparım ederim yıkarım. bir o kadarda yakısıklı hemen kanmak istemiyorum adreslerimize kadar herşeyi verrdik şifreleri bile.. e bu adam 2 gün tanıdıgı kızla niye evlensın ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• adres sifre filan diyorsun sanirim internetten belkide gercekten niyeti evlenmekti birisiyle tanisma cabasina o yüzden girdi.. ama aileden tut herseyine kadar tanimakta yarar var konusmakla anlatmakla is bitmiyor..

• fark etmez benim acimdan mesaj olarakta atabilirsin burdanda yazabilirsin nasil rahat edersen..

• burdanda yazarım ama nereye anlatsam ki hikayeyi..

• yok cana yakin manasinda demedim zaten soguk derken hoslanmadigin yanlari var demek istemistim :) memnuniyetle dinlemek isterim yasanmisliklar herzaman ilgimi cekmistir.. hakli olabilirsin varligi yoklugu bilen saf(temiz) kizi herkes ister elbette ama buldugun zaman bile aradaki uyusmayi tartmak gerek önemli olan mutlu olabilcezmi sorusunun cevabini bulmak..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• acelesi vardır işte.

• Trabzonlular laz değildir

• trabzonlu Laz değildir Laz;rizenin ve artvinin bazı bölgeleridir:Ardeşen-Fındıklı-Pazar-Işıklı-Arhavi-Hopa v.s. iki sarallardan ya da çakıroğullarından değilse kolpa yapıyordur

• hemşerim desene:)

• O tiplerden uzak dur.Ve bağzı erkek'lerde evlilikten kaçar ;)

• evlenmiyor.evlenme vaadinde bulunuyor seni kafalamak için.

laz kardeşlerimiz zekidir:)

kadınların vaadlarden hoşlandığını çözmüş:)

• sana bi kafa gösteririm dudağın uçuklar şimdi...

• benmi kafa buluyorum o buluo :S

• kafa bulma bizimle salak şey.

• Öncekileri Göster
  • Trabzonlu mu :D Trabzonlu adam tezcanlıdır oldu bittiye getirmeye çalışıodur :)

• iyi ne diyeyeyim mutluluklar sana iyi geceler :)

• :D:D:D uğrasamam

• işte burdaki ortamdan kastımı bilsen anlardın :) Trabzon hakkında biraz daha fazla araştırma yap ;)

• Öncekileri Göster
  • Ömrümde ilk defa evlenmek için acele eden bir erkek duyuyorum :)

• vallahı bilmim napcam :D

• ondan korkuomm :D

• Evlen de iki gün sonra başına ne geliyor görelim

• Öncekileri Göster
  • Öyel bir şarkı vardı, buda erkek versiyonu. Aklına da yatmışsın.

Kızlar Ne Diyor 5

• lazın biri demene öldüm :D

• yaşı gelmiştir senide begenmiştir istiyodur :)

• bak hele benim hemserime :))

• bu sizin hemşerileri bi ben çözemedim gamze :)) ne olur ipucu ver cevap ne olmalı :D

• malıyla mülküyle övünen adamdan bir bok olmaz at çöpe gitsin.çokta mütevaziymiş zevat bravo.erkekler genelde evlenirken acele etmez bence bir halt var bunda ya da çok tez canlı.her ihtimali düşün derim.ama bana sorarsan yaramaz kurtul derim.

• +1

• Ergen dışı doğru harekete +1.

• yakında ben uçuyorum deyip sağa sola atmasın kendini dikkat et :D

• :)) himm bunu dikate alıcam

• bu tıp seyler beyın noronlarıyla alakalı. yakında gececektır goreceksın. aldırıs etmezsen lehıne olacaktır.

• ehhh ben anlayamam artık o kadarından :D:D ama kesin asık oldum dediğine göre uçuyo :D

Yükleniyor...