Düğünlerde nasıl oynanılır?

haftaya ablamın düğünü var ve ben oynamayı bilmiyorum ablamda illa beraber oynucaz diye tuttrmuş ucunda komik görünmek var kız arkadaşımda dans edcez diyor ben dans etmeyide bilmem ne olcak benim halim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hemen derslere başlamalısın ... link

• çabaladımki olmuyo :(

Kızlar Ne Diyor 4

• dans kolay da oynama derken bisüre değişik oyunlar var 1 haftada hangi birini öğreneceksin

• iyi fikir :)))

• en kolayı oynuyor gbi görünsem yeter

• off off hıc acma su koınuyu hafta sonu aynı dert bendede var

• valla aynen öyleee:(

• of senin durumun bendende vahim yihhu...

• malesef bırde sadıcım yaa kızın yanında oynayacan edecen dıyorlar off off onların adetı bırde ıkı sadıc oynarr off off öleyım ben yaa

• Öncekileri Göster
  • aynı dertten muzdaribim... biride bana oynamayı öğretsin:D

• olur :

• bi dernekmi açsak napsak oynamayı bilmiyenler derneyi diye :)

• böyle oynanır:) link

• o zaman kös kös oturur izlersin milleti:)

• oooo :)) benmi öyle yapcam hayatta yapamam vala :)

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç sevmem onnamayı ya

• al bendende okadar..

• Ellerini açıp çıstak çıstak yapacaksın hafif sağa sola sallanarak omuz hareketleri eşliğinde bi ayak yukarı bi ayak aşağı hareketi yapacaksın dizlerini kıra kıra. Bende hiç oynamadım ama öyle yapıyor oynayanlar

• amin kardeşim sağol...

• Allah kolaylık versin müdür :D

• ama benim böyle bir lüxm yok geçen düğünleri böyle atlattım şimdikine benim için örgütlenmişler resmen..

• Öncekileri Göster
  • ne yalan söyleyeyim, zeybekten başkasını kıvıramam... sacmalıyorum:D:D ama zeybekte güzel oynarım...

• ortaokulda son günlerde hani eskiden teyp getirilirdi dans edilirdi... ben o zaman dansı falan bilmezdim, kızın belinden değil kalcasından tutmuşum... kankam gülüyor ben noluyor diyorum... kız da itiraz etmiyor... o kadar cahildim hani..:D

• sen en azından zeybek bilirsin ben onuda bilmem.

• Oynama işte herkes gibi aç kollarını oyna.Dansta da arkadaşının elini tut gerisi gelir.

Yükleniyor...