Birini çok seviyorsun ama o seni sevmiyorsa ne yaparsın?

Birini delice çok seviyorsun, herşeyi gözden çıkarırsın ama o seni sevmiyor, senden kaçıyor. Onu siler misin, yoksa kazanmak için bir ömür bekler misin?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Beni istemeyeni ben de istemem.

• keşke söylediğn gibi olsa gönül laf dinler mi

Kızlar Ne Diyor 6

• Benden kaçıyorsa hiç çaba sarf etmem.

• Ne o kımde ben onu ömur boyu beklıycemm:)))Bu aşk konularında kör aşıklar zavallılar ancak ömur boyu sevmeyen bırnı bekler...

• silmen daha iyi sanırım . olmuyorsa zorlamıycaksın.

• Sevip sevme kısmını bilememde Benim hiç hayatımda böyle bir şey olmadı desem :)Ama sana tavsiye seni istemeyeni sen ikikere isteme kovalarsın yakalarsın kaprıs ,hava bıtmez kadın milletı böyledır :))

• ya aklından çıkaramıyorsan ne yaparsın yine de kaçar misin:)

• ne olursa olsun çok üstüne düşmeyeceksın

• dışarıdan öyle konuşması kolay ama insan bir kere sever o da Allahana kadar olur

• Bazen gitmek en iyisidir, kendini sevmek ise herşeyden önemli olan. Kalbe söz geçirebilirsem eğer durmam zaten beklenmediğim limana da yanaşmam ama aşk bu yakacağı varsa yakar sesini bile çıkaramazsın.

• nokta atışı yaptın

• sevmıyorsa sevme gıbı ıhtımalıde yoksa hayatımı zehır etmeden gıderım

Erkekler Ne Diyor 9

• denerim olmuyosa bida ama her insanında bi sabrı vardır aynı şey bana oldu fakat o triplere artık dayanamadm sanırım gitgide soğudum artık

• Elma seni sevmezse boşver zorlama tahirciğim... Kazanman mümkün değil ama yanıp yanmamakta senin elinde

• kader utansın:)

• bence bu duruma düşürenler utansın

• lanet olsun hepsine alçak pislikler:)

• ben sana karsı bır yanlısımı gordun diye sorarım cevabı istediğim sekilde değil tekrar ustelerım bır konussak belki seversin dıye onu da istemediyse sen yoluna ben yoluma derım hiç de uzulmem sonucrta bir gun benı begenen biri cıkacaktır sence

• ruh ikizim olduğuna inanmazsam , başka sevgilere yönelirim, kalbin direksiyonunu kontrol edebilirsem tabi;)

• boş ver unut gitsin.

• dünyaya bi kere geliiyoruz be değer mi bi insan için hayatını tüketmeye ...

• seni yazdığını bir de kızlar anlasa keşke

• karizmatik , kariyer sahibi , hayattan zevk alan , kültürlü
      şu 4 temel şartı yerine getir
      bak bakalım anlıyorlar mı anlamıyorlar mı ! :D

• unutur yoluma bakarim

• eline gelen fırsatı kaçırdı kendisi düşünsün banane ben hayatımı yaşarım.ha klavye jokeyliği değilbenimkisiilk bi üzülürüm herkes gibisonra bu düşünce sarar beni vehayat devam eder :))

• insan oğlunun kalbi laftan anlamaz :)

Yükleniyor...