Birini çok seviyorsun ama o seni sevmiyorsa ne yaparsın?

Birini delice çok seviyorsun, herşeyi gözden çıkarırsın ama o seni sevmiyor, senden kaçıyor.

Onu siler misin, yoksa kazanmak için bir ömür bekler misin?

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Beni istemeyeni ben de istemem.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ne o kımde ben onu ömur boyu beklıycemm:)))

Bu aşk konularında kör aşıklar zavallılar ancak ömur boyu sevmeyen bırnı bekler...

1|0
    0|0
  • Ben seviyodum ve hep peşinde koştukça boş zamanlarında bana geliyodu bende beni kullandığını anladım ve takmamazlıktan geldim yazdıklarına soğuk davrandım pek ilgilenmemeye çalıştım yani seviyodum cok ama soylemıyodum sonra bana döndü ve döndüğündede hemen barışmadım bence dediğim iyi

1|1
    0|0
  • aklımdan çıkartırım ve yaptım da zamanında.. kendini küçük düşürmeye sevmeyen birini zavallı gbi düşünüp beklemeye ne gerek var. seni sevmeyeni sileceksin kalbinden. ve aşktan daha mühim şeylerde var bu hayatta.

0|0
    0|0
  • Silerim.

0|1
    0|0
  • Benden kaçıyorsa hiç çaba sarf etmem.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum ama istenmeyen yerde durmamak gerekir.

0|0
    0|0
  • Silerim. beklemekle olacak iş mi o? :)

0|1
    0|0
  • Silerim

0|0
    0|0
  • Sevip sevme kısmını bilememde

Benim hiç hayatımda böyle bir şey olmadı desem :)

Ama sana tavsiye seni istemeyeni sen ikikere isteme

kovalarsın yakalarsın kaprıs ,hava bıtmez kadın milletı böyledır :))

0|0
    0|0
    • ya aklından çıkaramıyorsan ne yaparsın yine de kaçar misin:)

• dışarıdan öyle konuşması kolay ama insan bir kere sever o da Allahana kadar olur

• 2ay

Aynen. Kendim gibi insanların olduğunu bilmek iyi ediyo beni 6 yıldır karşılıksız seviyorum ve bu ömrüm boyuncada belki karşılıksız devam edecek vaz geçemiyosun , çünkü artık yalnızlığın tadını aldın , alıştın...

• silmen daha iyi sanırım . olmuyorsa zorlamıycaksın.

0|0
    0|0
  • Bazen gitmek en iyisidir, kendini sevmek ise herşeyden önemli olan. Kalbe söz geçirebilirsem eğer durmam zaten beklenmediğim limana da yanaşmam ama aşk bu yakacağı varsa yakar sesini bile çıkaramazsın.

0|0
    0|0
  • sevmıyorsa sevme gıbı ıhtımalıde yoksa hayatımı zehır etmeden gıderım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Onu silebildiğin de gerçekten sevmiş olmadığını anlarsın fakat bir ömür falan zamanın da yok. Düğün davetiyesini sana gönderdiği gün time out olur. Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Pek fazla şansın yok sen ne kadar çok seversen sev, aşkından öl, farketmiyor o seni sevmiyor. Boşver bırak sevmesin be onun aşkı bana yeter. Ben onu yasaklarda, hayallerde, düşlerde sevdim...

0|1
    0|0
  • Elma seni sevmezse boşver zorlama tahirciğim... Kazanman mümkün değil ama yanıp yanmamakta senin elinde

0|1
    0|0
  • Hemen vazgeçmem, vazgeçemedim de fakat artık zamanı geldiğini fark ettiysem giderim. Sevmiyor ne yapayım onun için yaptığım onca şeyden sonra umurunda bile değilim.. Hiç mi aklına gelmiyorum nalet karı? İsyan edesim geldi..

0|1
    0|0
  • sen bir kizi delice sevdiysen sen ne olursa olsun onu burakimp gitmez mesala ben bir kizi cok seviyorum amma o beni seviyomu sevmiyomu bilmiyorum o benim onun sevdiyimi biliyo kecen defa ben kavka ederken o beni gordu ve beni cairdi ve ben duramayib ona soyledim ben seni bilemedim beni sevimiyosun yoksa yok sevmiyomusun tam oan kiz benim dudaimdan opdu ve o an dunya benim oldu

0|0
    0|0
  • dünyaya bi kere geliiyoruz be değer mi bi insan için hayatını tüketmeye ...

1|1
    0|0
    • seni yazdığını bir de kızlar anlasa keşke

• karizmatik , kariyer sahibi , hayattan zevk alan , kültürlü

şu 4 temel şartı yerine getir

bak bakalım anlıyorlar mı anlamıyorlar mı ! :D

• denerim olmuyosa bida ama her insanında bi sabrı vardır aynı şey bana oldu fakat o triplere artık dayanamadm sanırım gitgide soğudum artık

0|0
    0|0
  • eline gelen fırsatı kaçırdı kendisi düşünsün banane ben hayatımı yaşarım.

ha klavye jokeyliği değil

benimkisi

ilk bi üzülürüm herkes gibi

sonra bu düşünce sarar beni

ve

hayat devam eder :))

0|0
    0|0
  • ben sana karsı bır yanlısımı gordun diye sorarım cevabı istediğim sekilde değil tekrar ustelerım bır konussak belki seversin dıye onu da istemediyse sen yoluna ben yoluma derım hiç de uzulmem sonucrta bir gun benı begenen biri cıkacaktır sence

0|0
    0|0
  • ruh ikizim olduğuna inanmazsam , başka sevgilere yönelirim, kalbin direksiyonunu kontrol edebilirsem tabi;)

0|0
    0|0
  • Silerim imkansızsa niye peşinden gideyim?

0|0
    0|0
  • Bir süre uğraşır kazanmaya çalışırım olmadıysa eğer bırakırım sırada "kariyer" var ne olsa onada vakit ayırmak gerekiyor değil mi? :)

0|0
    0|0
  • Kazanmak icin elimden geleni yaparim

0|1
    0|0
  • Karşılıklı degilse bir onemi yok

0|0
    0|0
  • kader utansın:)

0|0
    0|0
  • Unuturum

0|0
    0|0
  • olursa olur olmazsa olamz der gecerim

0|0
    0|0
  • boş ver unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Hayatda birine aşık olursun ve o seni sevemediyse asla unutamassın hep bir yerindedir aklının

0|0
    0|0
  • yolun başında pes etmek olmaz

0|0
    0|0
  • Bilir misin en sevdiğinin nefes aldığı bir şehre en sevilmeyen olarak uyanmanın verdiği acıyı?

0|0
    0|0
  • unutur yoluma bakarim

0|0
    0|0
Yükleniyor...