• Sor
  • Bence

Eski sevgilimin niyeti yararlanmak mı?

eski sevgilimle ayrıldık daha doğrusu o ayrıldı bende seni unutmam için konuşmamalıyız dedim bunu faceden engelledim 3 hafta önce kendisi arıyo mesaj... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 4

• ya hem seviyorsun hem istemiyorsun seviyorsan bişey yapmana gerek yokki bende halen seni seviyorum diye mesaj atman yeterli o gene senin saten hem cinsel olarak osenden nasıl yararlanabilirki sevdiğine gercekten inanıyorsan sende seviyorken cinsel manada birşeyler yaşarsın bunda tek zevk alacak olan o değilki sende zevk almıycakmısın gene ayrılırsanız o seni kullanmış olmazsınız birbirinizi kullanmış olursunuz herşey karşılıklı dimi

• evet. bence geç kalıyosun yavaştan. erkek gururu kaldırmış sana yazıyo sen daha engelı kaldırmıyon . pişman olmuş ki dönmüş.

• ama herseye yenıden baslayalım demıyo ama sevgılı gıbı takılayım ama özgur olayım tavırlarında ben bunu ıstemıyorumkı

• tam bağlı olmayayım diyo yanii.. açık açık konuş ya sadece bana başlı benımle ol ya da seece benden uzak dur de gitsin.

• Amaç belli, sen hiç kendini yorma... canı çekmiş işte... senin de ona karşı zaafın olduğunu biliyorsa bunu kullanıyordur... kendine bağlaman mümkün, ama emin ol aşkla değil...

• o sana tam koymadan vazgeçmez tadı damağında kalmış demek :))

• avucunu yalar o :\ aklı beynı ona calısıyor zaten bu yuzden tavrım sert oluyo benı cınsel manada degıl sevsın ıstıyorum

• Öncekileri Göster
    • eger öyleyse onu duzeltebime sansım varmı?

• eğer düzgün bir insansa evlilik ve düzenli sex hayatı onu düzeltir başka imana gelmez oo :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Niyet belli , uzak dur.

• telefonla konuşuyosunuz mesajlaşıyosunuz orda engel yok facede engelli tavır mı koymuş oldun şimdi:) yararlanmakmı sorusuna gelince de acaba diyebildigine göre öyle.

• sence onu duzeltebime sansım varmı?

• Öncekileri Göster
    • zaten tepkim cok sert en ıyısı onu unutmak

• valla konuştugun sürece istersen küfür et dönecek gözüyle bakar benden tavsiye konuşma unut onu düzeltmen imkansız.

• evet.

• zaten ayrıldı diyorsun. niye sürekli mesaj atar ki bir insan ayrıldıktan sonra? niyeti bozuk olabilir dikkat et.. istikrarsız ve kararsız tiplere güvenme..

• kararsız ıste hem arkadasız dedı hemde sevgılı gıbı davranıyo:(

• dediğim gibi dikkatli ol niyeti bozuk olabilir sanırım ne demek istediğimi anladın. bir insanın ağzından ayrılık lafı çıkmışsa neden geri döner? mutlaka bir çıkarı vardır. dikkatli ol

• bende öyle dusunuyorum zaten.. gelıp herseye yenıden baslayalım demıyo ama sevgılı gıbı takılmaya devam edıyor bende aptalım sankı:\

Yükleniyor...