Eski sevgilimin niyeti yararlanmak mı?

eski sevgilimle ayrıldık daha doğrusu o ayrıldı bende seni unutmam için konuşmamalıyız dedim bunu faceden engelledim 3 hafta önce kendisi arıyo mesaj atıyor bazen öyle böyle konuşuyor sevgiliyiz gibi tavrım sert oluyo(cinsellikte kısme yaşadık) onun aklından çıkmıyo sanırım. ben arkadaşınım dedim saygılı konuş benimle dedim. bazı kızlar var takılıyo buna hep aynı kızlarmı takılıyo dedim oda dediki sen engeli kaldırdınmıkı faceden dedi .. hayır dedim hala engelli :D arada yazıyo.. ben onu çok seviyorum hiç mesaj atmıyorum hep o atıyo arıyo onu geri kazanmak için ne yapmalıyım ? engeli kaldırmamam ona koyuyormudur :D?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Amacı bellı madem sen nıye bırsey yapıyorsun kı daha salla gitsın

Erkekler Ne Diyor 4

• evet. bence geç kalıyosun yavaştan. erkek gururu kaldırmış sana yazıyo sen daha engelı kaldırmıyon . pişman olmuş ki dönmüş.

• ama herseye yenıden baslayalım demıyo ama sevgılı gıbı takılayım ama özgur olayım tavırlarında ben bunu ıstemıyorumkı

• tam bağlı olmayayım diyo yanii.. açık açık konuş ya sadece bana başlı benımle ol ya da seece benden uzak dur de gitsin.

• ya hem seviyorsun hem istemiyorsun seviyorsan bişey yapmana gerek yokki bende halen seni seviyorum diye mesaj atman yeterli o gene senin saten hem cinsel olarak osenden nasıl yararlanabilirki sevdiğine gercekten inanıyorsan sende seviyorken cinsel manada birşeyler yaşarsın bunda tek zevk alacak olan o değilki sende zevk almıycakmısın gene ayrılırsanız o seni kullanmış olmazsınız birbirinizi kullanmış olursunuz herşey karşılıklı dimi

• Amaç belli, sen hiç kendini yorma... canı çekmiş işte... senin de ona karşı zaafın olduğunu biliyorsa bunu kullanıyordur... kendine bağlaman mümkün, ama emin ol aşkla değil...

• o sana tam koymadan vazgeçmez tadı damağında kalmış demek :))

• avucunu yalar o :\ aklı beynı ona calısıyor zaten bu yuzden tavrım sert oluyo benı cınsel manada degıl sevsın ıstıyorum

• Öncekileri Göster
    • eger öyleyse onu duzeltebime sansım varmı?

• eğer düzgün bir insansa evlilik ve düzenli sex hayatı onu düzeltir başka imana gelmez oo :)

Kızlar Ne Diyor 4

• evet.

• telefonla konuşuyosunuz mesajlaşıyosunuz orda engel yok facede engelli tavır mı koymuş oldun şimdi:) yararlanmakmı sorusuna gelince de acaba diyebildigine göre öyle.

• sence onu duzeltebime sansım varmı?

• Öncekileri Göster
    • zaten tepkim cok sert en ıyısı onu unutmak

• valla konuştugun sürece istersen küfür et dönecek gözüyle bakar benden tavsiye konuşma unut onu düzeltmen imkansız.

• zaten ayrıldı diyorsun. niye sürekli mesaj atar ki bir insan ayrıldıktan sonra? niyeti bozuk olabilir dikkat et.. istikrarsız ve kararsız tiplere güvenme..

• kararsız ıste hem arkadasız dedı hemde sevgılı gıbı davranıyo:(

• dediğim gibi dikkatli ol niyeti bozuk olabilir sanırım ne demek istediğimi anladın. bir insanın ağzından ayrılık lafı çıkmışsa neden geri döner? mutlaka bir çıkarı vardır. dikkatli ol

• bende öyle dusunuyorum zaten.. gelıp herseye yenıden baslayalım demıyo ama sevgılı gıbı takılmaya devam edıyor bende aptalım sankı:\

• Niyet belli , uzak dur.

Yükleniyor...