Doğayı seven, metropol insanı olmayan bir adamdan sıkılır mısınız kızlar?

Serterkek81
Ben şahsen öyleyim şehir hayatından tisiniyorum.Bir cafede oturmak yada kalabalık bir yerde saatleri geçirmek işkence geliyor.Onun yerine sevgilimi alıyım yanıma basıp şehir hayatından uzak yerlere gitmeyi isterim.Doğayla iç içe bir ağaç altında oturup onunla muhabbet etmek benim için en güzel şey.Size ne düşünürsünüz benim hakkımda?
Doğayı seven, metropol insanı olmayan bir adamdan sıkılır mısınız kızlar?