Evli bir erkekle evli ya da bekar bir kadın arkadaş olabilirler mi?

Evli bir erkekle, evli veya bekar bir bayanın arkadaşlığı mümkün müdür?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence olabilir benim bir sürü evli erkek arkadaşım var ve hiçbirinden bir zarar görmedim.

Sadece arkadaş olmak istersen arkadaş olursun o kadar.

Kızlar Ne Diyor 12

• olmasalar iyi olur..

• Karşı cinsten 2 insan evli yada bekar farketmez. Anında duygular kıpraşır. İstenılmeyen şeyler çıkar ortaya. olmaz

• olabilir ama en ufak kıvılcıma bakar bence o yüzden dikkatli olmak gerekir.

• ateşle barut yan yana durmaz hemen bişeyler çıkar.

• olur olur bal gibi olur:))

• hayatım olur derken mantık yürütüyormusun .ailende enişten yada baban aynı hatayı yapsa anneni yada ablanı düşünsene.mutlu olurmusun.amanda ne güzel canım niye sıkılıyorsunuz .geri kafalılık yapmayın dermisin.çok yanlış düşüncedesin...

• Tabi ki neden olmasın

• maşallahhhh

• bence his besleneblir. bi süre sonra mutlaka olur. kavak yellerini örnek vriyorum hani arkadaşlık hani kankalık hemsi birbiriyle kaynaşık :) evlide olsan bekarda ateşle barutsun sonuçta.!

• hem evli hem bekar bir sürü arkadaşım var. 100 arkadaşım varsa 80i erkek. bize de gelir giderler. çalıştığım şirkette kendi ekibimde ve servisimde tek bayanım. ondan önceki işimde de aynı şekildeydi. gerçekten arkadaş zihniyeti taşıyan hiçbir erkekten yanlış bir hareket görmedim. başka niyette olan zaten baştan belli ediyor kendini. onlar da arkadaşım olamadılar.

• ne güzel evlenmiş barklanmış arkadaşım yuvasını kurmuş gerek eşiyle gerek onunla arkadaş olurum farketmezki.arkadaşlıktan öteye geçilmicek birşey.zaten herkes amacını rengini belli ederse ortada sorun olmaz.ama tabi eğer karşı tarafın eşi kıskançsa ve bu durumdan hoşnut değilse elbet mesafe koyarım arkadaşlığıma belkide hiç görüşmem.sonuçta bu yüzden aralarının bozulması benide üzer.

• çok normal tabikide.. bırakın bu geri kafalı düşünceleri ya ne olcakmış birşey yapmıcak heralde arkadaşın;!

• Eğer akrabalık yoksa işin içinde olmaz.

• Ateş ile barut arkadaş olamaz.Çok küçük bir ihtimal.Taraflardan biri mutlaka bi his besliyodur karşısındakine karşı.Ama aşk ama kullanma hissi bilemem.O yüzden ne olur ne olmaz evli olan karşı cinsten uzak durmakta yarar var.

Erkekler Ne Diyor 5

• bencede mutlaka bir süre sonra duygusallık başlar... bişeyler hissediliyorsa...

• derecesi nedir arkadaşlık mı? :)

• hayatın sonu ölüm neden olmasın ki evlisin diye her birşeyden uzak duracak degiliz yhaaa haksızmıyım

• olur ama seviyeli olursa

• ateş ve barut ha en müsait anda bum zaten kızların yeni gözdesi evli kendine güvenen erkekler ama yanlış sadece arkadaşız lafınıda yemezleeeerrrr canım

Yükleniyor...