Kütahya acemi birlik. Usta birliği neresi olur?

erkek arkadaşım askerliğini acemi birliğini kütahyada yapcak kendisi aşcı sizce usta birliği nereye düşer

Güncellemeler:
yok değilmiş havacıııı

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

• Merak Etme Büyük İhtimalle Ordada Kalabilir Doguya Gitse Bile Bi Zorlugu Yok Gidip PatatesleSavaşıcak Hali Yokya O İçerde Egitimlerde Olmaz İçin rahat Olsun :)

Erkekler Ne Diyor 11

• benim kardeşim orda yaptı geleli 3 ay falan oldukütahyanın askeri birliği çok boktan bi yer, yemekleri çok berbat çoğu zaman yemiyorduk diyodu,usta birliği eskişehire düştü, abi burası her yönden iyi, yanlız çok boktan rütbeliler var kaç kişiye işkence yaptılar, vs bu tarz, büyük ihtimal düşeceği yerler, adana,d.bakır,samsun, izmir, eskişehir.

• Havacı ise Afganistan.

• kütahya hava er eğitim tugayıysa ki abim orda yaptı %100 şunlardan biri antalya,ankara,malatya,istanbul abim antalyada yapmıştı

• valla aşçı oldugu için doğuya düşme ihtimali az şansa kalmış

• havacı değilse ya

• Mutfaga düser ,

• Keisn Mutfaga düser Askerde söylesin sorduklarinda Acci oldugunu

• :))

• Büyük ihtimalle 81 ilimizden birine yollarlar. Kıbrısa ihtimal vermiyorum.

• ne çıkarsa bahtına

• eğerki doğu bölgesine düşerse çok şansı bir arkadaşın var ki... ankara ya düşerse yandı çok yorucu ve sitresli geçebilir günleri

• ama mesleki olarak seçilmezse zollanır

• doğuda askerlik yapan batıda ve ankara bölgesine göre daha rahat oluyor ankarada rütbeli çok hesap vermesi gereken ve selam vermesi gerekende çok ama doğuda ben askerlik yaptım inanki askerliğim çok güzel geçti :)

• nedenki doğuda şanslı

• bunu kimse biğlemez. aşcı ile meslekci olarak seçilir. herhangi bi alaya yada tugaya aşcı olarak seçilebilir.

• havacımı

• benim arkadaşımında acemisi Kütahyaya çıktı o da çok merak ediyor

• 26 sında gidiyor 15 ay geçmez zaten uzaktık offf şimdi memlketi boluuda bi kaç ardaşım konya diyor

• şırnak

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...