Dünyanın en güzel kızlarının Sırp Kızları olduğunu düşünüyorum. Sizce?

Dünyanın en güzel kızları gerçekten Sırbistan'da.. aranızda Rus, Ukrayna, Norveç, İsveç diyenlerde olacaktır, fikirleriniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sırplarda slav ırktır.ruslar ve ukraynalılar gibi...slav ırk kadınları en güzel kadınlardır...isveç,norveç vb.iskandinavlarda güzel çoktur ama genel olarak slav ırkın yanında sönük kalırlar..balkanlarda orta avrupadaki slav ırklar ruslarla ukraynalılarla aynı kökenden gelir ve çok güzeldirler.

• Alman kızlarıda güzeldir gerçekten, Türk kızlarının arasındada nadir güzeller var ama şu bir gerçek yabancı kızlar NUMBER ONE

• slav ırkın hepsi güzeldir..orta avrupa,balkanlar,rusya,ukrayna hep slavdır..iskandinavlar biraz abartıdır...güzel kız yaygın değildir o kadar..ama güzelide tam güzel o ayrı..alman kızlarınıda hafife atmamak lazım..

• Kardeş cennet orada...

Kızlar Ne Diyor 2

• Sırp erkekleri normal erkeklerden daha erkeksi(Boyları 190 üstü genelde çok geniş omuzlular iri kemikliler) kızlarıda normal kızlara göre çok sert yapılılar.Yüz hatları olsun fizik açısından olsun erkeksiler .Bunu kimi insan hoş seksi bulur kimisi beğenmez.Ben şahsen beğenmeyenlerindenim.Bana sorarsanız bir ukrayna ve rus kızları gibi değiller ama tabii her millette ististanalar da var tabii.

• ben Türküm ama sırpları iyi tanırım

• siz nerelisiniz ?

• ben aslen sırpım, birkaç kez sırbıstan a da gittim. sırp kızlarının gözleri gerçekten güzel oluyor.

• gözler, saçlar, fizik, dişler ya Cennet orda

• benim en fazla gözleri dikkatimi çekti :)

• Bende Belgrata gittim kaldım, sadece gözlermi asla :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana göre G.Kore kızları daha güzel görünüyor.Slav halklarındada güzel kadınlar var ama ben asyalılardan daha çok hoşlanıyorum.

• praga gidip sonra karar vermek lazım

• can evimden vurdun kardeşşş :)

• Güzellik göreceli bir kavram olduğu için sizin görüşünüz öyle olabilir. Ama kızlara yalakalık olsun diye demiyorum Türk kızları ayrı bir güzel.Yalnız bu yıl yapılaca dünya güzellik yarışmasında favorim Meksika böyle de bir şey var yani:)

• haklısın elbette :)

• Beyaz tenli olduğu sürece nereli olduğunun pek bir önemi yok.

• ah Sırplar ah

• Bırakacaksınız bu ayakları. RUs ya sonra Ukrayna Sonra İRan sonra JApon kızları var ondan sonra ne varsa gercı bırde amerıkan melezlerı var onlar yenı bı tur bıldıgınız at. :)) gerisi ikinci sınıf kız bir türk erkekleri zaten herseyın ıkıncı sınıfını kullanırız ne hıkkmetse :( ahh ahh

• deşifre olmama gerek yok çok istiyorsan ekle gösteririm kendmi. şapşal

• bize simdi ikinci sinifmi dedin sen ? sen nesin ? atsana bir resim görelim endamini

• Googleye gir, Serbian girl diye arattır ve görsellere bak

• Öncekileri Göster
  • bende sirbistan'a gideceğim de kızlar için değil. sırbistan'nın tarihi zenginlikte de ilk sıralarda olduğunu bildiğimden.

• evet kalemedgan var bize ait gerçekten tarihi

• Gözünü seveyim profil resminde oynama yap insan ürküyor senin yüzünden geceleri giremez oldum. Neyse soruna geleyim abazan olmasamda her ırkın güzeli var çirkini var genelleme yapamam.

• Gözünü seveyim profil resminde oynama yap insan ürküyor senin yüzünden geceleri giremez oldum. :D ++

• Ben karışmam anket yap kızlar seçsin ;)

• hahaha diğer resimlerimden birisini seçermisin profil yapayım :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...