Sevgiliniz size yalan söylese?

Benim sevgilim iki gün önce hastaneye girdim diye yalan söyledi galiba..Kalp ameliyatı olması gerekyomuş, iki hafta hastanede kalıcakmış ? :/Telefon alması yasakken, ben ona viber'den mesaj attığımda alındığına dair ileti geliyo.. Msn'inide arkadaşı kullanıyomuş bana haber vermek için.. Viberden yazyorum ileti gelmiyo, arkadaşı sevgilimin msn'i açtığı an geliyo ileti :/ Yazı şekli konuşma tarzı herşey aynı. İki hafta hastanede kalması gerekirken bu birden bi haftaya indi. İki hafta niye bir'e insin önemli bi süreçtee ! İki gündür salak ayağına yatyorum ama galiba artık yüzüne vurabilceğim bişeyler var elimde. Az önce konuşurken arkadaşına sordum face'in varmı diye, yok sildim diyo, gözümün önünde şu an face'i ! Ne yapmam gerekir sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgilin kalp ameliyatı olacak ve sen yanında değilsin öyle mi? BKZ: bu ne sevgi ahhhh bu ne ızdırap...

• Bende onu diyorum

• hımmm o zaman harbi yalancıymış sevgilin :)

• 22'sinde cikcakmis 24unde yanima gelcekmis ? Ameliyattan cikan adam nasil gelsinnn kafayi yicem

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• 1. si nasıl sevgilisiniz o hastanede sense hastanedemi degilmi onu bile tam bilmiyorsun neden yanında degilsin görmeye gitmedin?2.si eger yalanını koşulsuz ispatlıyorsan vede bu yalanda gecerli bir sebep bulamıyorsan güle güle de tak sepeti koluna herkes kendi yoluna dersin ki ben böyle yapardım...

• Zaten en iyisi.. Benim guvenmedigim biriyle zaten isim olamaz

• iyi etmişsin bendede bir huy var birisi bana önemli bir konuda yalan söylemişse o kişiye güvenim azalır ve ondan sonraki her sözüne şüpe duyarak bakarım heleki o kişi sevgilimse.. bir keresinde banada sevgilim bir konuda yalan söylemişti farkettigim gün bitirmiştim.

• Anladim, ayrildikta zaten dun gece..

• Öncekileri Göster
  • cidden sıkıntılı bir durum .. yalan söylerken doğru kurguyu yapamıyoruz ve çok açık vriyoruz .. bence erkek arkadaşın önce daha basit yalanlar söyleyerek alıştırma yapmalı .. bir de roman, pembe dizi vb gibi şeyler kurgu üretmesine yardımcı olacaktır .. zor bi iş değil .. zamanla daha iyilerini yapmayı öğrenecektir ..

• e kız sormuş sevgilimin boyle bir sorunu var yardım edin diye .. ulan yine mi sorunun özünü kaçırdım .. geç saatlerde cevap yazmayacağım bundan sonra ..

• sende hırsıza anahtar veriyorsun kapıyı açmaya zorlanmasın diye :D

• klasik yalanlar :))

• gerçeği öğrenmeye çalışyalan söylediyse vur kıçına tekmeyi

• Büyük yalan. Ayrılık sebebi. Kendine saygısı olan biri bunu hazmedemez.

• Tek gerçeğim ve tek hayalim olarak kalacaksın. Vazgeçtiğim seni sevmek değil, seninle olmak… Her şeyin farkındayım. Çok zor böylesi. Uzakta olmam her şeyi görmeme engel değil. Kör değilim, sadece görmezden geliyorum. Şimdi unutabilirsin beni...bunu yaz gönder arkadasım emin ol iyi gelecektır o sevgilinin kalp agrılarına

• erkek işde ne beklersınkı hayat bu olsa gerek

• :) herseyin farkina olmana sevindiim , ama ben ciktim merak etme , supriz olsun bu gece ararim diyede serkan soylemistim , 22 de cikacami soyle demistim berbat ettin aksama dogru kendim arayacaktim , yaptim hersey maff oldu
      Bunu dedi bana hahaha allahim ben bukadar adi bi insan gorrmedim hayatimda

• Cok iyi fikir cok sagol.. :) İyilesip aninda gelir mi artik napar..

• yalan inanma bu yalanı bir zamanalr bende söylüyordum :) vallahi bak :):)

• ozamanalr 17 yasındaydım..üzerime gelsin aşık olsun diye :):)ama sonra işte anladımki yalan söylemek hoş birşey değil...

• Ne anliyosunuz boyle yalan soylemekten anlamyorumki..

• şahsen benım arkadasım amelıyat olcak ben yanında değilde pc basında face acıcam yok böle birşey abi erkek arakdasın bıraz sana beyaz yalanlar söylemiş belki ilgi beklıyordur belki biraz daha ona sevginin göstermesını beklıyordur.bence sen bu 1 hafta yada 2 hafta aşamasında arama bırak kendı arasın zaten sen aramadıgın zaman bu 1 haftalık süre düşer 2 güne hatta aksama bir mesaj alırsın yubbi aşkım doktor gerek yok dedi amelıyata taburcu etti beni :)

• Ahahahaha harikasin :D

• Ameliyattan sonra bakarsın yeni dikişi izi var mı diye ;)

• :))

• Bende ona söylerim ödeşiriz kardeş.

• Yatsıya kadar. :D

• Eee nereye kadar

• Yalan atmak ve ciddi boyutlarda yalan atma ilişkiyi yokeder

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...