Sevgiliyle ilk buluşma...

Buluştunuz, yürüdünüz, bir cafeye oturdunuz.. Sevgili yanaşmaya başladı romantik romantik.. Belli ki öpmek istiyor.. Halbuki daha 2-3 hafta olmuş çıkalı.. Bayanlar size sorum..Öpmesine izin verir miydiniz? Yoksa biraz daha süre verir miydiniz ciddiyetini anlamak için?

Güncellemeler:
Ben öncelikle süre veriyorum ki tanıyabiliyim diye.. Hani 3 haftada 3 kere 6 saatt buluşmak yerine, 1 haftada 7 gün 6 şar saat görüürüsem süre kısalmış olur tabi :=)

İstatistiki cevaplar weriyorum ama daha iyi anlayın diye ..

Ben tam tanımadn öpmem.. Bazı kızlar ''aman canım öpmek de ne war'' diyor.. Ben öyle düşünemiyorum.. Bu konularda tutucuyumm..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• icimden guvenmek geciyorsa yani icim kalbim beni destekliyorsa operdim. neden dersen bir arkadasim oldu 1 ay gorustuk hic el ele bile degmeden, sonra yakinlastik el ele tutustuk, 3 gun sonra falan opmek istedi , rahatsiz oldum. sonra baska birisi girdi hayatima, 7 veya 8nci gunu cektim optum cocugu ki hala hayatimda. kadinlar ic gudulerine guvenebilir bence.

• Bayılıyorum bu ilk adımı atan kadınlara:)

• mutluluğunz daim olsun :)

Erkekler Ne Diyor 14

• biraz tanı bakalım hemen öptürme.

• yoo böyle bi olay yok başımda..Eskiler aklıma geldi düşünclerinizi aliyim dedim.. bu zamandan sonra zaten kimse öpemez beni eşim olacak insandan başka :D inanmıyorum kimsye

• Öncekileri Göster
    • ee atlayan olmasın diye :)

• Anladım sitede atlayan cok herhalde

• Neyin ciddiyeti bu anlayamadım. Yani ciddiyetten kasıt nedir? Evlilik mi? :PHem sevgilisiniz hem öptürmeyeceksiniz,... anlamsız!

• evlilik eevet..

• ben sevgili olmadan öpüştüm hiç bişey söylemeden dogru düzgün tanımadan senin çocuga helal olsun valla ben olsam o kadar çekmezdim

• senin niyetin farklı ama, beni tanıyoalr ve ona göre hareket edebilirler..

• tamam benim söylediğimde uç bi örnekti ama sende abartmışsın hepten

• Aşka inanmıyoru, erkeklere güvenmiyorum ondan..

• Takildigmn 1.saati optugumude bilirim haftalarca kendine dokundurmayanini da bakis acisina gore degisir yanaktan operim ama dudaktan opusmeyi mumkunse romantik bir an'a saklarim ki anlami olsun.

• 2-3 hafta mı :) çocuğa helal olsun.

• valla ben bu yanaşıp öpme işlerinde sıfırım hep karşı taraf öptü beni çok utangaç oluyorum napim olmuyo işte oda bakıo bende iş yok o öpüo demekki

• bana denk gelenler de sen gibi olsa, beni bekleseler.. öyle daha fazla vakit kaybetmem hem :)

• Öncekileri Göster
    • pay çıkarma kendine :D:D

• hah peki:))

• Bizde öpmek için 3 4 hafta kadar bekler atağa geçmeyiz daha sonra atağa geçer istediğimizde alırız madem

• ekletiyoruz ama hala testte oluyosunuz.. güven vermeden, ciddi olduğunu kanıtlamadan nereye böyle :D

• güven vermekten daha kolayı varmı ki ya:)

• 2ay

Selam, bir kız arkadaşla 2. buluşmamız olucak birbirimize '' aşk, huzur '' filan diyoruz. ikinci buluşmada nasıl bir buluşma olsun ne yapayım? izmirde oturuyoruz ben 18 yaşındayım o 16 yaşında ne gibi tavsiyeleriniz var

• İlk buluşma nasıl 3. haftada olabilir?

• belki tanımak için zaman geçirmek istemiştir bayan..

• Öptürmeyen kız yoktur. Öpemeyen erkek vardır :))

• ben öptürmüyorum mesela? halbu ki çocuk çok istiyor sonra da trip yapıyor.. ben de ayrılıyorum.. :D öpmekşart mı. sonra ilerliyor.. amacı yatağa atmak oluyor.

• Seni de ilk günden öpecek brisi çıkar belki :)

• Ciddiyeti anlamak için 3 hafta veya 1 ay gibi sınırlandırmalara gidilmesi istenilen sonuca odaklı bir yöntem değil gibime geliyor. Kendine yakın ve sadık hissettiğin an izin verebilirsin.

• öptürmeyin bence :)

• Ohoo 2-3 haftada ayrılıyor oluyom.

• verirdim öpsün tabi

Kızlar Ne Diyor 10

• sevgiliyle ilk buluşma demişsin ama 2 3 hafta oldu diyorsun bu nasıl çelişki anlamadım doğrusu.

• mesela netten tanışma..

• 1.Öpmesine izin vermezdim
      2.Nette konuştuğum bir insana hemen güvenemem.
      3.Doğru adım atmak istiyorsan aranda her zaman mesafe olsun.

• güvenmeleri için öptürmemelisin

• içimden geliyorsa veririm gelmiyosa vermem:D keyfim ve kahyası başrolde anlayacagın:D

• kesinlikle izin vermem, çok iyi tanısam da öper miyim bilmiyorum.Acelesi ne?

• Şimdi kişiyi tanımayda bağlıgeçmişin warmı?

• önceden de arkadaşız diyelim.. sallıyorum 5 6 ay olsun..

• ee o zaman tanıyorsan bi problem olcagını düşünmüyorum az çok o an ki niyeti anlarsın en azından masumıyet varsa için işinde ama bende senin gibi dusunuyorum 2 3 hfta erken hem ne kadar bu süreyi uzatırsan o kadar iyi;)

• 1.5yıldır arkadaştık çıkmaya başladıktan sonraki 2.buluşmamızda bende dayanamadım artık:)

• :)) sonuç nasıl oldu peki

• Öncekileri Göster
    • bu duyguyu 3 yıl önce 3 yıl boyunca yaşadım.. Ama artık benden geçti.. Bundan sonra olursa mantık evliiliği..

• mantıkla aşkı dengede bulabilirsin umarım:)

• Başka konulara çok farklı yorumlar yapıyosun öpüşmeye gelince mi durdurdun kendini :) Ben de öpüşmem. Ne o öyle. Seneler geçmesi gerek güvenmem için.

• :)) yaparım yorumumu ben, somut olarak yaşamam bişey :)

• Öncekileri Göster
    • Ah annneeem. Fotoğraflarını kaldır bnce. Cidden gören olsa çevrenden diğer verdiğin cevaplar yeni sözlülük dönemlerine ket vurucak.

• canım ayrılalı 1 yıl olucak 25 eylülde :( gün bile tutuyorum kahretsin onu hala seviyorum..

• süre kesinlikle...

• ne alaka öpmesin.ben zaten sevgilimle ilk bulustugumda direge carpmistim yolda yürürken. tam rezillik ((:

• ya avatarına bittiğim kopartıyorsun gülmekten beni :D :D :D

• Öncekileri Göster
    • :D:D:D koptum bu yorumlara :D:D:D:D tabakhane yolcusu :D

• Ben normalde polis adam derdim.. Orda çevik kuvvet diye heralde çevik adam çıkmış ağzımdan :D

• evet ben de tutucuyum öperken muhakkak boynundan tutarım

• :)))) iyiydi

• evet bak bu guzeldi :)

Yükleniyor...