• Sor
  • Bence

Sevgiliyle ilk buluşma...

Buluştunuz, yürüdünüz, bir cafeye oturdunuz.. Sevgili yanaşmaya başladı romantik romantik.. Belli ki öpmek istiyor.. Halbuki daha 2-3 hafta olmuş çıkalı.. Bayanlar size sorum..Öpmesine izin verir miydiniz? Yoksa biraz daha süre verir miydiniz ciddiyetini anlamak için?

Güncellemeler:
Ben öncelikle süre veriyorum ki tanıyabiliyim diye.. Hani 3 haftada 3 kere 6 saatt buluşmak yerine, 1 haftada 7 gün 6 şar saat görüürüsem süre kısalmış olur tabi :=)

İstatistiki cevaplar weriyorum ama daha iyi anlayın diye ..

Ben tam tanımadn öpmem.. Bazı kızlar ''aman canım öpmek de ne war'' diyor.. Ben öyle düşünemiyorum.. Bu konularda tutucuyumm..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• icimden guvenmek geciyorsa yani icim kalbim beni destekliyorsa operdim. neden dersen bir arkadasim oldu 1 ay gorustuk hic el ele bile degmeden, sonra yakinlastik el ele tutustuk, 3 gun sonra falan opmek istedi , rahatsiz oldum. sonra baska birisi girdi hayatima, 7 veya 8nci gunu cektim optum cocugu ki hala hayatimda. kadinlar ic gudulerine guvenebilir bence.

• Bayılıyorum bu ilk adımı atan kadınlara:)

• mutluluğunz daim olsun :)

Erkekler Ne Diyor 14

• biraz tanı bakalım hemen öptürme.

• yoo böyle bi olay yok başımda..Eskiler aklıma geldi düşünclerinizi aliyim dedim.. bu zamandan sonra zaten kimse öpemez beni eşim olacak insandan başka :D inanmıyorum kimsye

• Öncekileri Göster
    • ee atlayan olmasın diye :)

• Anladım sitede atlayan cok herhalde

• Neyin ciddiyeti bu anlayamadım. Yani ciddiyetten kasıt nedir? Evlilik mi? :PHem sevgilisiniz hem öptürmeyeceksiniz,... anlamsız!

• evlilik eevet..

• ben sevgili olmadan öpüştüm hiç bişey söylemeden dogru düzgün tanımadan senin çocuga helal olsun valla ben olsam o kadar çekmezdim

• senin niyetin farklı ama, beni tanıyoalr ve ona göre hareket edebilirler..

• tamam benim söylediğimde uç bi örnekti ama sende abartmışsın hepten

• Aşka inanmıyoru, erkeklere güvenmiyorum ondan..

• Takildigmn 1.saati optugumude bilirim haftalarca kendine dokundurmayanini da bakis acisina gore degisir yanaktan operim ama dudaktan opusmeyi mumkunse romantik bir an'a saklarim ki anlami olsun.

• 2-3 hafta mı :) çocuğa helal olsun.

• valla ben bu yanaşıp öpme işlerinde sıfırım hep karşı taraf öptü beni çok utangaç oluyorum napim olmuyo işte oda bakıo bende iş yok o öpüo demekki

• bana denk gelenler de sen gibi olsa, beni bekleseler.. öyle daha fazla vakit kaybetmem hem :)

• Öncekileri Göster
    • pay çıkarma kendine :D:D

• hah peki:))

• Bizde öpmek için 3 4 hafta kadar bekler atağa geçmeyiz daha sonra atağa geçer istediğimizde alırız madem

• ekletiyoruz ama hala testte oluyosunuz.. güven vermeden, ciddi olduğunu kanıtlamadan nereye böyle :D

• güven vermekten daha kolayı varmı ki ya:)

• 3ay

Selam, bir kız arkadaşla 2. buluşmamız olucak birbirimize '' aşk, huzur '' filan diyoruz. ikinci buluşmada nasıl bir buluşma olsun ne yapayım? izmirde oturuyoruz ben 18 yaşındayım o 16 yaşında ne gibi tavsiyeleriniz var

• İlk buluşma nasıl 3. haftada olabilir?

• belki tanımak için zaman geçirmek istemiştir bayan..

• Öptürmeyen kız yoktur. Öpemeyen erkek vardır :))

• ben öptürmüyorum mesela? halbu ki çocuk çok istiyor sonra da trip yapıyor.. ben de ayrılıyorum.. :D öpmekşart mı. sonra ilerliyor.. amacı yatağa atmak oluyor.

• Seni de ilk günden öpecek brisi çıkar belki :)

• Ciddiyeti anlamak için 3 hafta veya 1 ay gibi sınırlandırmalara gidilmesi istenilen sonuca odaklı bir yöntem değil gibime geliyor. Kendine yakın ve sadık hissettiğin an izin verebilirsin.

• öptürmeyin bence :)

• Ohoo 2-3 haftada ayrılıyor oluyom.

• verirdim öpsün tabi

Kızlar Ne Diyor 10

• sevgiliyle ilk buluşma demişsin ama 2 3 hafta oldu diyorsun bu nasıl çelişki anlamadım doğrusu.

• mesela netten tanışma..

• 1.Öpmesine izin vermezdim
      2.Nette konuştuğum bir insana hemen güvenemem.
      3.Doğru adım atmak istiyorsan aranda her zaman mesafe olsun.

• güvenmeleri için öptürmemelisin

• içimden geliyorsa veririm gelmiyosa vermem:D keyfim ve kahyası başrolde anlayacagın:D

• kesinlikle izin vermem, çok iyi tanısam da öper miyim bilmiyorum.Acelesi ne?

• Şimdi kişiyi tanımayda bağlıgeçmişin warmı?

• önceden de arkadaşız diyelim.. sallıyorum 5 6 ay olsun..

• ee o zaman tanıyorsan bi problem olcagını düşünmüyorum az çok o an ki niyeti anlarsın en azından masumıyet varsa için işinde ama bende senin gibi dusunuyorum 2 3 hfta erken hem ne kadar bu süreyi uzatırsan o kadar iyi;)

• 1.5yıldır arkadaştık çıkmaya başladıktan sonraki 2.buluşmamızda bende dayanamadım artık:)

• :)) sonuç nasıl oldu peki

• Öncekileri Göster
    • bu duyguyu 3 yıl önce 3 yıl boyunca yaşadım.. Ama artık benden geçti.. Bundan sonra olursa mantık evliiliği..

• mantıkla aşkı dengede bulabilirsin umarım:)

• Başka konulara çok farklı yorumlar yapıyosun öpüşmeye gelince mi durdurdun kendini :) Ben de öpüşmem. Ne o öyle. Seneler geçmesi gerek güvenmem için.

• :)) yaparım yorumumu ben, somut olarak yaşamam bişey :)

• Öncekileri Göster
    • Ah annneeem. Fotoğraflarını kaldır bnce. Cidden gören olsa çevrenden diğer verdiğin cevaplar yeni sözlülük dönemlerine ket vurucak.

• canım ayrılalı 1 yıl olucak 25 eylülde :( gün bile tutuyorum kahretsin onu hala seviyorum..

• süre kesinlikle...

• ne alaka öpmesin.ben zaten sevgilimle ilk bulustugumda direge carpmistim yolda yürürken. tam rezillik ((:

• ya avatarına bittiğim kopartıyorsun gülmekten beni :D :D :D

• Öncekileri Göster
    • :D:D:D koptum bu yorumlara :D:D:D:D tabakhane yolcusu :D

• Ben normalde polis adam derdim.. Orda çevik kuvvet diye heralde çevik adam çıkmış ağzımdan :D

• evet ben de tutucuyum öperken muhakkak boynundan tutarım

• :)))) iyiydi

• evet bak bu guzeldi :)

Yükleniyor...