Fitnessa giden erkek arkadaş?

Gizli Üye
Erkek arkadaşım fitnessa gitmeye başladı. Gitme sebebi ise benim. Zayif olduğunu filan soyluyordum o da kilo almak için zorladi fakat alamayinca fitness kilo aldirma programina katıldı. Beni gerçekten cok sevdiğini soyluyor ve buna inanıyorum.
Gittigi fitness yeri kiz erkek karışık. Ve ben gerçekten kiskanmaya başladım. Ne yapmam lazım? Bir gun haberi olmadan çıkıp gitmek istiyorum sizce yapmalimiyim
Fitnessa giden erkek arkadaş?