Erkeklerin bacak killari hakkında ne düşünüyorsunuz?

Esmerr50
az önce korkunç birşey gördüm, adamın biri bacak kıllarını almış ama yarışı alınmış yarısı alınmamış, bunu görünce gülme krizine girdim valla:D ya tam al yada alma kardeşim büne böyle yarışı alınmış yarısı alınmamış, sokakta nasıl gezebiliyor böyle yaa iyykk:D ama şu bir gerçek erkek dediğin kıllı olur, çokta kıllı olmayacak istediği yeri alsın ama bacak ve kaş alan erkekler benim için çok itici, sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
hatta yaninda anneside vardi adamin, yasli basli teyze ogluna diyor ki oglum bacagini mi aliyorsun demez mi hahahahhaha ogluda evet anne daha yeni aldim dedi:DDDDD
Erkeklerin bacak killari hakkında ne düşünüyorsunuz?