Sürekli peşime birileri takılıyor. Bu gibi bir şey başıma bir daha gelirse ne şekilde tepki vermeliyim?

Gizli Üye
Ne zaman yürüyüş yapmak için dışarıya çıksam bir erkek mutlaka ki gelir ve tanışmak için numaramı ister, ben de kimsenin kalbini kırmak istemediğim için kibarca bunun olmayacağını söylerim.

Arkadaşlar, ben bakımlı, güzel, etrafa gülücükler saçan, herkesin gözlerinin içine bakan bir kız değilim.

Ben kendi halinde, içine kapanık biriyim.

Tabii ki birilerinin benimle tanışmak istemesi kötü değil, ama bunu isteyen insanlar bana saçma sapan şeyler soruyorlar.

Geçenlerde yine benimle tanışmak isteyen bir çocuk bana hap kullanıp kullanmadığımı sormuştu.

Bu sabah aynısı tekrar başıma geldi, farklı bir çocuk bana aynı soruyu sordu.

Ben bütün gün namazımı kılan, duamı eden bir insanım, böyle şeylerden çok korkarım, son zamanlarda da daha fazla dua ediyorum, daha fazla ibadet etmeye çalışıyorum, acaba bu yüzden midir? bu yüzden mi bunlar başıma geliyor?

Size sorum, bu gibi bir şey başıma bir daha gelirse ne şekilde tepki vermeliyim? ne yapmalıyım?
Sürekli peşime birileri takılıyor. Bu gibi bir şey başıma bir daha gelirse ne şekilde tepki vermeliyim?