İnsan sevildiğini nasıl anlar?

bi insan gerçekten sevildiğini anlar ki?her şey güzeldir sonra bi kavga edrsin ağır konuşur.bazı şeyler olur soğuk olur.nasıl emin olabilirsin ki sevgisinden?seni hiç bırakmicağından?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgi koruma duvari degildir.Sevgi her zaman karsilikli olmalidir bu bir .Gercek sevgiliden bahsediyoruz sevdigini kollayan onunla ve onun problemleriyle surekli ilgilenen onu gozu gibi bakan sevgiliden .Kim derse ki sana ben hic sevgilimle tartismadim onlarin iliskisi bir tuhaftir,tartismalidir.Tabiiki aranizda tartisma olacak birbirini seven kisiler arasinda bu cok dogal ve iliskinin niteligi ve niceligi icin bu hatta gerekli yoksa iliskiniz surekli durdugu yerde sayar ilerlemez..Seven kisi sevdiginin kalbini kirmamasi gerektigini veya ona karsi asla agir seyler konusmamasi gerektigini veya seven bir erkek veya/seven bir kadinin gururunu kirmamasi gerektigi bilir eger bilmiyorsa ACI BIR SEKILDE OGRENIR ARADAKI SEVGI'ye RAGMEN SEVDIGINI SONSUZA kadar kaydebeder .Saygilarimla

• ne güzel konuşuyosun.keşke herkes senin gibi düşünebilse

• Insaallah olmaz onceden uyarin asla ve asla olmamasi gerektigi geri donus olmayacagini ,ozurun kabul gormeyecegi deklare etmelidir her iki tarafta SEVGI ye itina,ihtimam ozen gostermelidir .Efendim ben sinirliyim agzindan cikani kulagim bazen duymuyor yok DUYACAK .
      Sen beni yanlis anladin demek yok ,dogru anlatsaydin dersin .Yoksa iliski bayagilasir seviyesizlesir ve sevginin temel bacagi olan SAYGIya TOSLAR.

• teşekkür ederim yorum için.bence acı bir şekilde öğrenen taraf olacak.

Erkekler Ne Diyor 4

• sevildiğini bilemezsin anlayamazsın fakat sadece sevdiğini bilirsin nekadar sevdiğini

• bu da hiç bi işe yaramıyor :)

• Katlanılmaz hallerine katlanıyosa o iş tamamdır her hatana karsı gururuna engel olup sana gelıyosa senı ıstıyosa olmustur yani

• ne gibi bi hata yapabilirim.benim ona 3yıldır bi hatam olmadı.

• Çocuğu çok zorlama gurur yapabilir ve bunuda sevdiği için yapar orta şekerini ayarla katlanabilirse tamamdır

• benim ona karşı hiç hatam olmadı.sırf bu yüzden hata yapmak istiyorum emin olmak için..

• mutlu olmak istiyosan sevdiğinle ol der mevlana ve devam eder.çünkü gerçekten sevildiğinden hiç bir zaman emin olamzsın ama sevdiğinden olursun...

• doğru :)

• ben değil büyük insan mevlana haklı.ben onun yalancısıyım :)

• çok haklısın gerçekten.insan hiç bir zaman emin olamıyor.

• insanoğluyuz hiçbişeyden emin olamassın.Bir erkek senin ağzınun içine düşüyosa sana ilgi gösteriyosa seni süprizlerle mutlu etmesini biliyosa seviyodur.Senin derdin ne tam olarak ?””

• gerçekten artık ne yapsam bilmiyorum.bi şey yapmamaya karar verdim

• ah zamanında bırınımsevdımkı oldurmaya calıştım ...çokkk yıorandım...ben ettım sen etme...çok üzülürsün..özelden ekle dertleşelim bende doluyum yavvv

• çok haklısın.ben duygusal biriyim.olmicak işi 3yıldır olduruyoruz.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• bundan asla emın olmazsın bı anlık öfke ve ınat ugruna bıraka bılır ben yaptım cunkı

• Senin için herşeyi yapabileceğine inanıyosan o da bunu belirtiyosa anlarsın seni sevmeyen bi insan senin için neyi göze alır ki ?

• Sabrını denerim her şekilde katlanırsa ve efendiliğini bozmazsa o adam ömürlüktür.

• bu aşk işleri gerçekten çok zor.çok yoruldum artık.

Yükleniyor...