İnsan sevildiğini nasıl anlar?

bi insan gerçekten sevildiğini anlar ki?her şey güzeldir sonra bi kavga edrsin ağır konuşur.bazı şeyler olur soğuk olur.nasıl emin olabilirsin ki... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sevgi koruma duvari degildir.

Sevgi her zaman karsilikli olmalidir bu bir .Gercek sevgiliden bahsediyoruz sevdigini kollayan onunla ve onun problemleriyle surekli ilgilenen onu gozu gibi bakan sevgiliden .

Kim derse ki sana ben hic sevgilimle tartismadim onlarin iliskisi bir tuhaftir,tartismalidir.

Tabiiki aranizda tartisma olacak birbirini seven kisiler arasinda bu cok dogal ve iliskinin niteligi ve niceligi icin bu hatta gerekli yoksa iliskiniz surekli durdugu yerde sayar ilerlemez..

Seven kisi sevdiginin kalbini kirmamasi gerektigini veya ona karsi asla agir seyler konusmamasi gerektigini veya seven bir erkek veya/seven bir kadinin gururunu kirmamasi gerektigi bilir eger bilmiyorsa ACI BIR SEKILDE OGRENIR ARADAKI SEVGI'ye RAGMEN SEVDIGINI SONSUZA kadar kaydebeder .

Saygilarimla

• teşekkür ederim yorum için.bence acı bir şekilde öğrenen taraf olacak.

• Insaallah olmaz onceden uyarin asla ve asla olmamasi gerektigi geri donus olmayacagini ,ozurun kabul gormeyecegi deklare etmelidir her iki tarafta SEVGI ye itina,ihtimam ozen gostermelidir .Efendim ben sinirliyim agzindan cikani kulagim bazen duymuyor yok DUYACAK .

Sen beni yanlis anladin demek yok ,dogru anlatsaydin dersin .Yoksa iliski bayagilasir seviyesizlesir ve sevginin temel bacagi olan SAYGIya TOSLAR.

• ne güzel konuşuyosun.keşke herkes senin gibi düşünebilse