Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek ne anlama geliyor?

meraba, daha ayrılalı 1 ay olmadığı 4 yıllık çıktığım.onu unutamıyorum.sebepsiz yere benden ayrıldı hergün onu düşünmekten kafayı siyıracam dün gece ben rüyamda gördüm onu başkasıylan evlendigini ona bakarak öyle bı haksızlığa uğradığım için çok ağlıyordum onun ise hiç umrunda bile degildim evlenecegi insanla el ele tutuşup bana bakıyorlardı rüyamda çok çok ağlıyordum bu ne anlama geliyor arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• Onu unutamıyorsun ve aklından çıkmadığı için rüyalarına giriyor.Bir araya gelme ihtimaliniz yoksa sen de kendine yeni bir hayat çizmelisin.Daha taze elbette unutacaksın.Vakit geçirecek bir şeyler bul.

• canı cehenneme eski sevgilinin

• git baris ozaman cok uzuluyordsan cokta olmamis ayrilali 1 ay icinde zaten nasil unutur ki insan ben 2 senelik iliskimi unutmak icin 1 bucuk sene ugrastim

• istemiyo çok ugraştım yalvardım sebepsiz yere ayrıldı benden istemedi beni...nefret ettigini sevmedigini söyledi ne yaoabilrim ki artık...

• ozaman yapacak birsey yok zorla guzellik olmaz, zaman herseyin ilaci, 1 ayda olsa 1 senede olsa gun gelir unutursun ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...