Mükemmel öpüşme nasıl olmalı?

Sizce mükemmel öpüşme nasıl olmalı? Öpüşürken gözleri açmak mı kapatmak mı? Öpüşürken sarılmak mı yoksa sadece dudakların teması mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• gözlerini kapat, sarıl ve dilini kullan

• ben arkasından ona sarılmış boynunu öperken boynunu çevirip hatta biraz zorlanarak beni öpüyorsa gözü açıkta olsa kapalıda benim için mükemmel olur hiç bırakmam onu dakikalarca

• Kızın gözleri kapalı kendisini erkeğine bıraktığı öpüşme

en sevdigim benden kısaysa sevgilim bir 8 9 cm kafasını yukarı kaldırıyor gozlerini kapatıyor ben egiyorum gerisi +18

• topuklu en buyuk kurtarıcım zaten :D

• arasında 40 cm fark olanlarda var illaki.

topuklu giy olmadı o 10 cm egilsin sen ayaklarının ucuna bas tamamdır

illaki ayakta olmasına gerekte yok otururken yatarken daha kolay olur.

• aramızda yaklasık 20cm kadar fark var bu yuzden parmak ucuna kalkmak zorunda kalıyorum o da kendınce cekıp sarılınca...

• kışın sıcak bişeyler içip öpeceksin yazın ağzına buz atıp öpeceksin süper etkili

• öncelikle kim ne derse desin ve ne kadar da acemiyce olursa olsun ama ilk defa olmalı gerisi teferruat

• bence mükemmeli fransız öpüşü...ıslak ıslak karışmalı herşey biribirine...

• Planlanarak değil güzel yaşanmış bir kaç olaydan sonra bir anda öpüşme isteği gelirse ya da ne oldugunu anlamadan öpüşürsen. Ve bu öpüşmede gözlerini açamazsan mükemmel öpüşme diyebiliriz.

• bencede

• Akışına bağlı. Önemli olan o dünyada sadece 2niz oldugunu düşünmek. baskası yokmus gibi davranmak. Tutkuyla.

• o opusmeye ellerın gırmesıde mukemmel olabılır bence ?

• mükemmel öpüşmede gözler çoğu zaman kapalı olmalı ,ancak nasıl öpüştüğün önemli,frenchkiss üzerine tanımam...:)))))

• girebilir bencede :D

• tabiiki eller de yavaşça deyreye girmeli bu arada...:)))

• tabıkıdeee :)

• link al bak en iyi cvbi oku ogren ogret

• youtube a gir '' tutkulu öpüşme '' yaz ve ilk çıkanı izle aklına takılan tüm soruların cevabı var o videoda ayrıca komik bi video :D :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir insan öpüşürken gözlerini kapatıyorsa bilin ki karşınızdaki insan sizi kalbinizde hissediyor.Ama karşınızdaki insan gözlerini kapatmıyorsa bilin ki egosunu tatmin ediyor.Öpüşürken sarılmak aynı anda bir beden olmaktır ve hissetmektir.

• evet.

• yanı o zaman sorun yok ?

• senin ne hissettiğini veya nasıl olduğunu görmek istediği için yapıyordur.

• Öncekileri Göster
  • gözlerin kapalı... sarılmış.ve.elleriniz birbirnizin vucudunda gezinirken daha zevkli oluyor...

• Öpuşurken uçtugunu hıssedıyorsan kelebek kadar özgur hıssettıgsen kendını bence odur..

• Mükemmel öpüşme için, mükemmel öpüşen iki kişi gereklidir. Bunun için tecrübe şart bana göre, gözler yumulur dudaklar uzatılır çok şapur şupur olmamalı. Arada vakumlamalarla öpüşmeye tutku katılır.

• gözler kapali güzeldir.

link

• hahaha :D

• ya şu profil resminle her soruda karşıma çıkıyosun ya çok gülüyorum :D

• Bu tür soruların sitede artık baydığına inanıyorum. Ergen çağındaki insanlar bile aştı bu soruları. Amacınız sadece bu tarz sohbetler edip ego tatmin etmek, zevk almaksa ne ala.

Ufkunuzu genişletmenizi ve daha verimli paylaşımlarınızı okumayı can ı gönülden dilerim.

Saygılarımla...

• Öpüşmek kuramsal olmaz. Bu teknik bir bilgiden çok bir duygu yoğunluğu gerektirir. Ezber öpüşmeler de samimiyetten uzaktır. Hissettiğin gibi öp, varsın beğenmesin karsındaki, ne çıkar, duygusuz dudak temasından daha makbuldur.

• opusme konusunda gelıstırmek ıstıyorum!

• öpüşerekmi kendini geliştireceksin?

• Öncekileri Göster
  • hizli atesli opusurken gozler kapali olmali acarsak zaten garip bir goruntu belirir:) ama arada durarak yuzune gozlerine bakarak sonra ufak opucuk vererek biraz yavaslatma iyidir. hatta tek tek opucukler, arada beklemeler bakip gulumsemeler gozlerinin taaa icine bakmak... ellerinizle ona dokunmak dudaklarina , sonra burnunu burnuna degdirmek hatta alinlari degdirmeknefesini duymak, bunlar bir yerde masaj gorevide gorur, ruha masaj:) sonra kadin ellerini birden erkegin kalcasina atar ki erkekte onu kendine ceker sonra yine ritim tavan yapar, sonrasiiii bilemiicem:)

• tabıkıde opusme her yola cıkabılır :)

• diller konuşmalı ve sırayla ellerin devreye girmesi çok önemli,öpüşmede tutku ve cinsellik kendini belli ettiği zaman aşıyor insan...:)))

• bence erkegın opusmeden once uzun uzun gozlerıne bakması gerek once yavas daha sonrada hızlanmalı daha sonra sarılmak eller kollar falan...

Yükleniyor...