Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bir erkekten hoşlandığını nasıl belli edersin?

Kızlar, hoşlandığınız, sevdiğiniz bir erkeğe ondan hoşlandığınızı nasıl belli eder, hissettirirsiniz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• ben belli etmem ya o belli etsin :D ha çk hoşlanıosam birşekilde hissettiririm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sürekli sohbet etmek isterim.

0|0
    0|0
    • peki tanımıyorsan nasıl belli edersiniz

• bakışlarımla.

• Bakışlarımla belli ederim. Daha etkili bir yöntem bilmiyorum kendi adıma :)

0|2
    0|0
  • göz göze gelirim arada bir, sonra gülümseyerek gözlerimi kaçırırım :) sözlerine gülümserim. ama çok da belli etmem, cesaretli olup onun belli etmesi daha güzel :)

0|0
    0|0
  • arada gözgöze gelirim ardından minik bi gülümseme iş tamamdır daha da fazlasını yapamam zaten:)

0|0
    0|0
  • karşısına oturur cakkıdı cakkıdı sakız çiğnerim e illaki bana bakar, gelir konuşuruz güzel abicimle abe

0|0
    0|0
  • ben şu an birisinden hoşlanıyorum belli etsem sanki rezil olucam gibi geliyor

0|1
    0|0
    • belli et... ama teklif etme...

• ortak arkadaşlarımız var söylerse onlara benim ondan hoşlandığımı benim açımdan çok kötü olur ben boşverdim

Erkekler Ne Diyor 1

• İki elini havaya kaldirirsa normal bir ayagini ve bir elini kaldirirsa hoslanmis bunlari yapip ayni anda dilini uzatirsa bayilmis git konus

1|0
    2|0
Yükleniyor...