• Sor
  • Bence

Bacak nasıl inceltilir?

Benim bacaklarım kalın,ama öyle hafife alınacak şekilde değil çok fazla.Annemin bacaklarının 2 katı neredeyde.Şort veya etek giyemiyorum dışarıda.Okula giderken giydiğim eteğin altınada ten rengi çorap+beyaz çorap giyiyorum daha sıkı duruyor.Nedeni ne olduğunu bilmiyorum.163 boy 50 kilo olmama rağmen böyleyim.Sadece bacaklarım kilolu.Belim kollarım filan ip ince.Şu otur kalk hareketlerini deniyordum oda etki filan etmedi.Çok sinir bozucu bi durum ya...ne tür sporlar yapmalıyım yada sporun yanında etki edecek birşey varmı ?Şunun şurasında ekime kadar inceltmem lazım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bacaklarını calıstırıp sakın kas yapma. lilon boyun gayet ideal bacakların kalın olduguna gore ust vucutta oldukca ince oldugunu dusunuyorum. Bu durumda ust vucut daha yoğun çalısman gerekir. ust vucudu biraz kaslandırarak hacim kazandırabilirsin bu surecte kilonu da sabit korursan vucut mecburen yağ yakacak ve kas uretecektir. ust vucut calısacağın için ust vucuttan giden yağlar kas olarak telafi olacak bacaklarında ise kas yapmayacağın için yag yakımıyla incelme gorulecektir. en son bacaklarınıda calıstırarak sıkı bir gorunum elde edebilirsin. mucize bekleme ama oldukca faydasını goreceksin.

• Deniyeceğim

• bende devamlı spor yapan birisiyim . ilk zmanlar bel ve gobek bolgemde biraz yaglanma vardı. bacaklarım biraz inceydi. bacak çalıştırmak biraz sıkıcı geldiğinden daha cok kollar gogus sırt calısıyordum ama zmanla araştırarak ve kendimede gorerek oğrendim ki zayıf bolgemi çalıştırmadığımdan yagların yok olmasını beklemek mucizeden ibaretti kas oluyordu ama yağlı bolgelerin altında kaldığı için guzel durmuyordu. bacaklarımı calıstırmaya basladım ve birkaç kilo verdim.

• bacaklarım kas olusumuyla yag bacaklarımda olmadığı için ust bolgemdeki yağlar erimeye devam etti ve asıl sonucu o zman aldım . daha once yaptığım kaslar ortaya cıktı. şimdi tum vucudumu nasıl çalışltırcağmı neler yapmam gerektiğini cok iyi biliyorum. Yag yakımı için gerekenleri spor hareketlerini ve beslenmene dikkat et arastır ve cok iyi oğren istediğin sonucu alacaksın. unutma "acı yoksa sonuc ta yok"

Erkekler Ne Diyor 12

• fitnessa yazıl

• 3 yumurtayı bi kilo una kırıyosun.iyice yoguruyosun.tereyağ atıyosun içine tam olarak.onunla birliktede yoguruyosun.yoğurtta atıyosun 3 yemek kaşığı..işte bacak inceltme formülü hazır.bunları yapınca bacakların inceliceknot:sürmesende olur.bunlara yapman yeterli.sürmesende etkisini gösterecektir

• Tekvando :) bacakları inceltir...Ha bir süre vurduğunu indirir olimpiyatlara bile gidersin ama zayıflarsın :D

• kalın bacaklı kızları çok beğeniyorumhele birde kilotlu çorap giyiyorsa...bu halinle çok erkeği etkilersin...

• hiç elleşme kalın bacak makbuldür.. kendini yorma. neden etek giymeyecen? ya kalın bacakdaha seksi..

• öyle olmuyo işte . eve bitane bile etek sokmuyorum. kısa elbise giydiğimde en son 7 yaşındaydım . psikolojik olarak istemiyorum kötü görünüyor. önden aynaya bakınca problem yok ama yandan bakınca 2 katı duruyor

• Bisiklet çok güzel inceltir bacakları.hemde sıkılaştırır.bol bol bisiklet sürmelisin.belkide sana göre çok kalındır ?

• herkez söylüyo ama .s

• herkesi boşver , örnek gösterebileceğin bir resim var mı ?

• zımparayla inceltebilirsin yada tornada incelebilir.

• Kessemmi diye düşünmedim değil :D

• Öncekileri Göster
    • Yok ya. sadece baldır. popo yada üst bacakta hiçbir sorun yok

• o zaman genlerde problem var bacak harketleri çalış.bi salona git orda sana sölerler.

• Bence abartıyosun titpi ergen kız mode on

• Abartmıyorum ya . 2 elimle bile tutamıyorum

• Diyetisyene gitmende fayda var o zaman kilon oraya toplanmış normal değil.

• Roberto carlos gibi bacaklarrr mmmmmm

• bacak tipini çözemedim şura kalın şura ince bakımlı ol diri olsun bacakların egzersızı ıhmal etme yeter kalın ince pek aranmaz önemli olan bakımlı diri olması acık acık soylyeyeyım sana bacak fetishtiyim çorap falan kalın olması bazen daha iyi ama boyun biraz daha uzun olması lazımdı ama olsun sen bakımlı ol egzersizleri arastır yap bide ten rengi ve siyah çoraba devam et canımı ye her bedenın her guzellıgın bı begenenı vardır ve senınkı hiçte abartılacak bişe değil .

• aerobık yap

• Ne gibi mesela =?

Kızlar Ne Diyor 6

• bol bol koş ya da bısıklet sür

• soyle mı link ? :S

• Üstü kalın değil sadece baldır kısmı bide dizdede sorun yok sadece baldırı ele alırsak evet

• Öncekileri Göster
    • ilginç ama kilon iyi bacakların fena sekılde kalın

• Öyleyse Bacakların Roberto Carlos'un Bacakları Yanında Hikaye...

• doktora git bi bence :/ annemin bacağının iki katı demişsin kilon boyuna göre iyi hatta zayıfsın bile denilebilir..

• 163 boya 50 kilo ideal değil diye biliyorum yaşında önemli bu durumda spor en önemlisi..

• Power plate ile bölgesel incelme yakalaman mümkün...Kısa zamanda incelir sanıyorum.

• yani

• obez girl yanee

Yükleniyor...