Bacak nasıl inceltilir?

Benim bacaklarım kalın,ama öyle hafife alınacak şekilde değil çok fazla.Annemin bacaklarının 2 katı neredeyde.Şort veya etek giyemiyorum... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

  • bacaklarını calıstırıp sakın kas yapma. lilon boyun gayet ideal bacakların kalın olduguna gore ust vucutta oldukca ince oldugunu dusunuyorum. Bu durumda ust vucut daha yoğun çalısman gerekir. ust vucudu biraz kaslandırarak hacim kazandırabilirsin bu surecte kilonu da sabit korursan vucut mecburen yağ yakacak ve kas uretecektir. ust vucut calısacağın için ust vucuttan giden yağlar kas olarak telafi olacak bacaklarında ise kas yapmayacağın için yag yakımıyla incelme gorulecektir. en son bacaklarınıda calıstırarak sıkı bir gorunum elde edebilirsin.

    mucize bekleme ama oldukca faydasını goreceksin.

    • Deniyeceğim

    • bende devamlı spor yapan birisiyim . ilk zmanlar bel ve gobek bolgemde biraz yaglanma vardı. bacaklarım biraz inceydi. bacak çalıştırmak biraz sıkıcı geldiğinden daha cok kollar gogus sırt calısıyordum ama zmanla araştırarak ve kendimede gorerek oğrendim ki zayıf bolgemi çalıştırmadığımdan yagların yok olmasını beklemek mucizeden ibaretti kas oluyordu ama yağlı bolgelerin altında kaldığı için guzel durmuyordu. bacaklarımı calıstırmaya basladım ve birkaç kilo verdim.

    • bacaklarım kas olusumuyla yag bacaklarımda olmadığı için ust bolgemdeki yağlar erimeye devam etti ve asıl sonucu o zman aldım . daha once yaptığım kaslar ortaya cıktı. şimdi tum vucudumu nasıl çalışltırcağmı neler yapmam gerektiğini cok iyi biliyorum. Yag yakımı için gerekenleri spor hareketlerini ve beslenmene dikkat et arastır ve cok iyi oğren istediğin sonucu alacaksın. unutma "acı yoksa sonuc ta yok"