• Sor
  • Bence

Hemcinsime aşık oldum.

Arkadaşlar çok kötü durumdayım :( En yakın arkadaşıma aşık oldum bu cinsel bir istek değil sevgilimden daha çok seviyorum diyebilirim.Korkuyorum yoksa ben biseksuel falanmıyım diye ama kız arkadaşımla cinsel ilişkimiz var ve hiç bir sorunumuz yok ayrıca arkadaşıma cinsel olarak yaklaşmıyorum.Hani sevgiliniz mesaj attığında kalbiniz güm güm atar ya aynen öyle oluyor işte.Üzmeye kıyamıyorum o üzülünce ben daha çok üzülüyorum.Hele bana ufakta olsa off dese çok üzülüyorum.Onunlayken sanki kız arkadaşımı aldatıyormuş gibi hissediyorum.Sizce bunun sonu nereye gidecek ? Nasıl vazgeçerim bundan öneriliriniz neler :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ya sen onu çok sevdiğin için yere göge sığdıramadığın için öyle hissediyorsundur...

• Psikologum aşırı güven duyuyorsun bunu aşkla karıştırıyorsun dedi ama inandıramıyorum buna kendimi :(

• ona karşı bişeyin olma ihtimalinin olmadığını ve kardeşin olarak baktığını düşün beynen... bunu idrak et. benim de canımdan öte sevdiklerim var aradıklarında bende heyecan yaparım ama sen farklı boyutta düşünmeye çalıştığın için o tarafa kayıyor düşüncen..

Kızlar Ne Diyor 11

• bu vakayla karşılaştım daha önce.çok iyi anlıyorum seni ama bu bir günde olacak bişey değil.psikolojik destek almalısın yoksa işler daha kötüye gidebilir depresyon vs..

• belki fikirlerini arkadaslıgını begeniyosundur.olamazmı? bende cok sevdgm bi kız arkadasıma ahlakından dolayı asıgım inan :)

• Tövbe estağfirullah.

• Bak dunyada yuzlerce sevgi turu varken hemen aski tanimlama huyu bize ozgu, sen onu farkli seviyorsun ve cok seviyorsun. Anliyor adam seni, mis. Sanslisin be dusunme bunlari. Cinsel istek olan taraf tercihindir unutma.

• kız arkadasına anlat bence bunu o sana daha ılgılı sevgılı olsun aklını celsın senın:))

• Geçici bir dönem .

• Ne kadar sürecektir fikrince ?

• seni soruma yönlendiriyorum. link ayrıca biraz uzak durursan-görmezsen falan- unutursun büyük ihtimal.

• Gay detected.

• Cinsel istek duymuyorum ama ona karşı :(

• Gerçekten mi :(

• Bir dönem yakın kız arkadaşıma bende böyle birşey yaşamıştım sebebi sevgilimin ilgisizliği vurdum duymazlığı onun kadar üstüme düşmemesiydi en yakınım da var olan oydu ve gerçekten üzülüyor ağlıyordu içimi döktüğümde 2 yıl kadar devam etti zaten birşeyde diyemezdim sonra zamanla geçti

• Senin ki bnce bir takıntı haline gelmiş kız arkadaşına bunu yapma derim .s.s

• Ya kız arkadaşımla oldukça memnunuz aslında ikimizde ilişkimizde oldukça tatmin oluyoruz ama ben arkadaşıma çok farklı hissediyorum.Çevremizdeki arkadaşlarım bile yemin ediyorum sevgili gibisiniz falan diyor :) Oda bana aynı şekilde artık ne yapıcam bilmiyorum

• Öncekileri Göster
    • ya napcam bilmiyorum vallaha :(

• Bence biraz uzaklaş geçici bir dönemdir ama hasar almadan atlatmaya bak derim.

• Yapma etme eyleme :(

Erkekler Ne Diyor 13

• uzak dur bence ondan biraz

• Arkadaşına senden çok hoşlanıyorum de , seni güzelce dövsün bişeyin kalmaz heralde .

• Birkeresinde burnumu kırıyordu şakayla vurunca sıraya vurmuştum burnumu ondandır bana bir zaafı oluştu :) Gelir gider öper kardeş gibiyiz aslında ama ne yalan söyleyim öpücükler teşvik etmiyor değil :)

• yengeç burcu mu

• aslan

• Öncekileri Göster
    • hahahahaha yok ya ikimizde aslanız :)

• olum yapmayın etmeyin lan :)

• yakin gecmisin moda kitabi olan, elif safak tarafindan yazilan ask adli kitabi okuyup, sonrasinda %90 gibi bir kitlenin anladigi sekilde anladiktan sonra hayata gecirmeye karar vermis durumu, ya da bilinc alti olmus olabilir.hadi hayirlisi.ama benden once de bahsedilmis oldugu gibi, cinsel tercihinle dogru orantilidir cinsel niteligin.

• O kitabı okumadım sevmiyorum Elif Şafak kitaplarını :)

• genelde soluksuz, pes pese 3 tane elif safak kitabi okuyanlarda gorunen bir durum bu. hemen ardindan bitane ihsan oktay anar cakarsan biseycigin kalmaz

• bu nu haydar dumen daha ıyı bılır kanımca:)

• homoseksüelsin sonu belli .

• ulvinin cevahire yaptığı gibi sevoda onları kıskanıyo o hesap

• aga ne ettin sen yaa arkadaşından az uzak dur felan :S

• öneri verecek durumda değiliz ki..

• Sağlık olsun ...

• Evet durumun istenmeyen yöne doğru gidiyor. O ilgi duyduğun arkadaşınla bir süre görüşme

• 2 saat haber alamadımmı çıldırıyorum çok zor

• mesafeli ol

• Genç sakin ol yolun yol değil dön o yoldan üzülme ama gidişhat gidişhat değil...

Yükleniyor...