Ben zina yapmadım ama zinaya yaklaştım evleneceğim insana söylemeli miyim?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben zamanında bayağı günah işledim 19 yaşlarından günümüze kadar.. şu an 24 yaşındayım. Birden çok sevgilim oldu çoğu kısa sürdü.. Çoğuyla da birşeyler yaşadım zinaya yaklaştım. Haramlar işledim. Tiksiniyorum bazen kendimden ama hayat devam ediyor elimden gelse de geçmişe dönsem o hataları yapmasam. İleride evlenirsem eğer bu kişiye anlatmalı mıyım. Bir hocamız anlatmayın demişti? Onuda şahit tutmamak adına. ve ben gerçekten tövbe ediyorum her an çok pişmanım. Şimdi sizide şahit tutmadım sanırım çünkü gizliyim.
Bundan sonraki amacım evlilikten önce kariyerim ve insanlara faydalı olmak. İnsanların yüzünü güldürmek istiyorum. evlilikten önce bunlar ön planda. ama yinede merak ediyorum eğer karşıma biri çıkarsa ilk başta bu durum nasıl anlatılır ki Böyle bir insanla evlenmek isteyen pek olmaz sanki düşünceniz nedir.. Teşekkürler şimdiden
Ben zina yapmadım ama zinaya yaklaştım evleneceğim insana söylemeli miyim?