Kocam artık eskisi gibi değil! Ne yapabilirim?

cano17
arkadaşlar 2 aylık evliyim nerdeyse ama eşim eskisi gibi değil mesela işten eve, evden işe gidiyor eve geldiğinde azcık benimle ilgilensin istiyorum tv izlerken bile ayrı oturuyor benden aramıza mesafe girdi, yatarken bile sarılıp uyuyamıyoruz ben sürekli ilgi gösteriyorum öpüyorum seviyorum hatta kendisine bile diyorum noldu sana böyle diye ama artık bende sıkıldım uğraşmaktan. mesela geçen hafta sonu hastaneye muayneye gittim eskiden hep yanımda olurdu ama Olmadı tek başıma hastaneye gittim kendisi evde oturmayı tercih etti ! lütfen bir yardımcı olurmusunz
Güncellemeler
+1 yıl
çoğu kişi makyaj yap bakımlı ol güzel kıyafetle karşıla eşini diyor bence bunlarla alakası olamaz ben zaten bakımlıyım ama o beni süslü makyajlı olduğum için sevmedi heralde beni seven her halimle sevmeli ben hep böyle süsle püslemi uğraşcam dikkatini öylemi çekicem yani? bazıları ise aldatıyor olabilir diyor ben gözümle görmedim şuana kadar öyle bişeyi günahını almak istemem napcam hiç bilmiyorum neyse yinede saolun fikirleriniz için hepiniz
Kocam artık eskisi gibi değil! Ne yapabilirim?