En belirgin aşk belirtileri nelerdir?

En belirgin aşk belirtileri nelerdir, nasıl belli olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sürekli onu düşünüyorsan,görünce kalbin delicesine çarpıyorsa,yatarken kalkarken onu hatırlıyorsan,onu gördüğünde yüzünde istemsizce bi sırıtma oluşuyorsa,yanında aptallaşıyorsan,ona bişey olduğunda senin canın yanıyorsa,kızamıyor küsemiyorsan,sürekli görmek,dokunmak istiyorsan hep onunla olmak istiyorsan,gözlerini ondan ayıramıyorsan o bakınca utanıp gözlerini kaçırıyorsan,dünya güzeli veya yakışıklısıı gibi geliyorsa hiç bir kusurunu göremeyecek kadar gözlerin kör olduysa rüyalarında bile görüyosan hatta rüyanda görmek için yatıyorsan yanında olmadığı her an özlüyorsan kıskançlıktan paranoya olduysan.
    Aşıksındır.
    :):)

Erkekler Ne Diyor 58

• Telefon zırıltısına aşırı hassasiyet...
    Vücudun uyuşması...
    Adrenalin seviyesinin tavana vurması...
    Rahat batması...
    Herkese fütursuzca iyi davranma halinin başgöstermesi...
    Beynin tüm fonksiyonlarını bir kenara bırakıp, yalnızca "onu görebilmek için bahane üretmek" şeklinde çalışması...
    Aşık olunan kişiye "kaşıkçı elması" muamelesi vs...
    Ayrıca annenizin ''oğlum çıkarken şu torbayı da çöpe atıver'' diye elinize tutuşturduğu çöp torbasıyla ta Kadıköy'e gitmek. Hatta ve hatta sarı dolmuşlarda torbayı tuttuğunuz elinizle parayı uzatmak ve o an durumu farketmek...

• Hahahah son olay bitirdi beni :D sülük kardeş :D

• erkekler = rüyalanmak
    kızlar = regl olmak

• ilk anda cinsellik aklının ucundan geçmiyorsa aşıksındır.

• boş gözlerle etrafa bakmak

• normalde yapmayacağın yapanla kafa bulacağın davranışlarda bulunabilirsin

• garip garip gülümsemek,başını öne eğip kafını işaret parmağınla kaşımak.

• aşk teknik bir hadise degildir. kalbinle hissedersin. kızların hisleri kuvvetlidir diye bilirdim

• Konusma sekli daha dikkatli daha espirili olur
    İlgi artar fazlasiyla surekli orda olmak ister
    Kacamak bakislar baslar :-)

• ishal ya da kabızlık kişiye göre değişiyor

• bakışlar. hele ki kaçamaklı bakışlar. onu en utangaçlar bile yapar

• Kimseye yapmadığı fedakarlıkları sana yapar

• "En Belirqin aşk belirtileri nelerdir?"
    ani başlayan ateş, aşırı yorgunluk / kas ağrıları ve kuru öksürük gribin en tipik bulgularıdır.

• sana yakınsa anlamsızca gülümsüyorsa

• unuttum hatırlamıyorum...

• seni gözmle bile aldatmıyorumm kmselere bakmıyorm ısım olmuyo :)

• herşeyi boşvermek sadece onu düşünmek beyninin bi yerinde hep onun gülüşünü saklamak

• Mallaşmak

• yanıyom aşktan ben anlatıyım. hiçbişey yapmak gelmiyo içimden. a.q.

• 6 saatlik alev 60 yillik kül.

• acı biber yersinde dili bir acı kalır ya...işte o biberi yemeden bir acı hissettiğinde içinde anlarsın ne olduğunu :)

• sürekli onu düşünmek özlemek
    gizlice onu izlemek takip etmek

• Durmadan şarkı soylemek, en acıklı şarkılarda aramak kendini, tırnaklarını daha sık kesmek
    dişlerini daha fazla fırçalamak, sigaraya başlamayı düşünmek.

• sabah kalkınca baş ağrısı .Metabolizma hızının artmasından kaynaklanan kilo kaybı.Sürekli aynı şeyi düşünmekten dikkat dağınıklığı.sürekli mide bulantısı hissi

• Ne zaman şarkılar anlam kazanıyorsa o zaman aşık oluyorsun demektir.

• uykususzluk

• Gözlerinin içi gülüyorsa ve saçmalıyorsa bir insan aşıktır o zaman.

• Aptallaşmaya başlarsın

• Tüylerin dikleşmesi ve renklenmesi, erkek jole sürmeye başlar,kadın hemen saçını boyatır... mesela...yada ben çok sığım

• şaşkın olmak en büyük belirti

• Kalp atışlarıdır

• ask insanı aptallastırır saçmalar kelımeler tam çıkmaz agızdan

• mal mal konuşursun :)

• halsizlik ,mide bulantısı , deride kızarıklık ,iştah kapanması ,yüksek ateş , burun akıntısı ,görme kaybı ,çarpıntı neyse pis bişey işte adamı sakat eder
    dikkatli olmak gerek :)

• korkak arkadslık isteği göndermiştim :)

• ne isteği anlamadım

• yerine göre yaparım komiklik :) ama sen cidden korkaksın yoksa isteği kabul edrdin kooorrrkakkk :)

• Öncekileri Göster
  • kendi kendine habire şarkılar türküler söyler durursun diline hep şarkılar dolanır :)

• onu görünce heyecan varsa tamamdır.

• Gözler ..!

• Baş ağırısi mide bulantısı ishal şiddetli karın ağırısi vb

• alışık olmadığın davranışlar, yüzünün sürekli gülmesi, gözlerinin içinin parlaması, hep mutluluk hissi, yanakların kızarıklığı :)

• ellerin titrer...yüzün kızarır..vucudunu ateş basar..içinden ılık ılık bişeyler akar..gözlerin parlar...anlamsız gülücükler...her konuda anlayışlı birisi olursun bir anda..

• 100 metreyi 10 saniyenin altında koşmam:DDDDDDD

• anlamadım biraz açsana:)

• Sakarlık bence

• açlık uzun süre

• Şu zamanda aşık olmaya deger pekde birileri yok desem yeridir ancak aşık olduysan gzun hiç bişi gormez...ve unutkanlık en buyuk belirtisidir...cunku yogunlastıgın tek şey aşıgım dediğin kişidir...

• Salakça sırıtmak :)

• Deterjanı buzdolabına koymak.

• amin sağolasın :)

• Hadi hayırlısı o zman.

• var tabii nasip olursa düşünüyoruz fakar onun biraz maddi sıkıntıları var düzenlince olcel inş. :)

• Öncekileri Göster
  • karnımda uçuşan kelebekler

• ne uykusuzluğu ona bakarsan ayrılırkende uyuyamzsın... aşkın belirtileri kalbinin k*çından atmasıdır... mekanızması bu..

• hımm :)

• hayatım öyle kıbardır.. tükürmem yani öyle...

• çok kibar bir açıklama oldu sizi alkışlamak istiiyorum :)

• pampa ben aşık oldum heralde:D

• Kendimde olanları bilmiyorum çünkü hiç bir şey hatırlamıyorum ama bir kız vardı saçma sapan konuşuyordu sürekli gözleri üstümdeydi gülümsemesi de eksik değildi bana aşıkmış arkadaştan duydum sonra Ankara ya taşındım kız o kadar da güzel değildi :D ;)

• Kişiden kişiye değişir. Bir kıyafet alırken "Acaba o da beğenir mi?" diye düşünmek bile belirti olabilir.

• aşka inanmayan bir sevgilim ver ama bana sevgi var diyo kardeşim. Ben onun için canımı veririm diyorum,aşk belirtisi olarak aklından hiç çıkmaz hep onu düşünürsün, yersiz triplere girersin hayatını ona göre çizmeye çalışırsın,saçmalarsın :)

• Onu görünce kendini karıştırmak abidik gubidik hareketler yapmak :)

• kalbin pompaladığı kanın miktarında sebepsiz artış(tabi kalp hastası olmayanlar için)

• aşık olmamaktır

• istem dışı hareketler de bulunması

• onu gördüğünde kalbin normalden daha hızlı çarpmaya başlamışsa...

• cinsel organlarda aşırı sürtünme sonucu aşınma ve tahriş olma. ciddiyim

• her zaman onu yanında hissetmen ve sevgi.

Kızlar Ne Diyor 61

• surekli onu konushurum,onu dushunurum,her an onu gormek isterim,annem bana kizdiginda bile surekli ona gulumserim,kalbimde kelebekler ucushur sanki ve hayatimda tum engelleri ashacak gibi olurum.benim fikrim bu

• hoşlandiginiz kişileri takinti haline getirip adini aşk koyuyorsunuz bence

• Rüyada aşık olunan kişiyi görmek

• hep onu düşünüyorsam , keşke karşılaşsam görebilsem diyorsam aşık olmuşumdur :)

• Her işini sırıtarak yapıyorsan, içinde onun da olduğu hayallere dalıp gidiyorsan, her şey gözüne iyi gözüküyorsa, eskiden farketmediğim küçük tatlı ayrıntıları farkediyorsan, yataktan mutlu kalkıp, güne zinde başlıyorsan, uyumadan hemen önce ve uyandıktan hemen sonra onu düşünüyorsan, aşıksındır.

• sürekli düşünüyor ve görmek istiyorsam :D

• kaçarım

• Limona aş erme .

• saçta kepeklenme

• Burun akıntısı ve ateş.

• ben bi çok kez yaşadım en belirgin diye bi şey yok öküz gibi dik dik bakıyolar sonra daha bi çok şeyler sonuç fıs seviyosan gel söyle öyle belitilerle olcak şey değilmiş bu aşk sonra üzüldüğünle kalıyosun.

• Mallığın ve saflığın sakarlığın en uç noktalarında gezinirsin ...

• L"leri büyük yazma k yerin "q" kullanma sendromları

• şarkılardan ikimiz için sürekli seçmek..bunu çok yapıyorum..onu düşünüp gülümsemek kendi kendine..bide çok özlemek.

• ben bilmiyooom malesef aşkı yaşayamadım bu gidişlede yaşayamıyacam sanırım

• durup drup salak salak etrafa gülersin

• birisi bişey söyler sen dinlemezsin duymazsın bile habire hayal aleminde olursun.kelebekler uçuşur içinde.fazla mutlu olursun.onu görünce karnına ağrılar girer , garip bi heyecan sürekli nefesini kesen..bunun gibi daha birçok şey..aşk güzel şey.. :))

• O'nu her gördügümde ellerim titremeye baslardi, sürekli O'nu düsünürdüm, için içine sigamaz, her yerde O'nu arar durursun, Onun çevresinde takilmaya baslarsin, göz göze gelince bakislar hemen baska yöne kayiyor, bu böyle uzar gider.

• aşık olduğun kişiyi arar gözlerin inkar edersin en başında yok olmaz dersin sonra aynı ortamdayken ona bakarsın öyle süreklide değil utanır gözünü kaçırırsın ondan falan işte

• mide ve kelebek olayı sanırım. k. bakmayın bu konulara çok uzağım =/
    he bu arada süperkız'la ayrılmayın sakın mutluluklar :)

• midede garip şeyler dönüyor

• annem derdiki aşık oldugunda karnın ağrır daha sonra bu agrı kalp agrısına döner derdi. bnce aşk belirtisi sürekli onu düşünmek, hiç bir yerlere sığmamak avaz avaz bağırmak gibi bi şey.

• sana sarılınca kndimi bambaska zannediyorum snle olunca ck mutluyum heran kıpır kıpır.. baska kimseye bakasım glmiyor sen yokken bile hayalin bnlee öyle yani :)

• cümle içinde geçen kelimelerden şarkı bulma :D

• Karında kelebek uçuşması

• belirginse ayriyeten belirti istemez bence..

• Aptallaşırım.

• mide ağrısı, iştahsızlık, bulutlarda uçmak falan.

• hı hı :D

• benim değil ya bi arkadaşın :D

• belirtilere gel :D

• içinin içine sığmaması en belirgini'dir bence

• Karnında kelebeklerin uçuşması.

• her dakika aklında olur ama en belirgini yatagına yattıgında onu düşünerek tavana bakıp salak salak sırıtmak :D

• pozıtıflık ve guleryuz bende

• çok mutlu olmak...

• iştahsızlık ve melankoli hali

• Hep onu düşünmek.
    Sana baktığında içinde bir kıpırtının oluşması.
    Onunla ilgili hayaller duymak.
    Aşk şarkılarının daha çok anlamlı olması.
    Kıskançlık.
    Bunlar bana çok oluyor ;)

• Bencede uykusuzluk banada olmuştu :) hayalperestlik :) gördüğünde kalbinin ağrması

• her gordugunde mıdene kramplar girmesi
    goremediginde dunyayı algılamakta gucluk cekmek
    abartı hasaslasmak acaba ne dedi diye saatlerce dusunmek
    bütün gün arayıp sormadığında kafa atmak istemek
    mide bulantısı
    sinir krizi
    kıskançlık
    gözlerinin içine dalma
    her dediğine gülme
    yemekten içmekten kesilme
    kötü bişey yapsa da kızamama
    aynı anda aynı şeyi söyleyince affallama
    yanında değilken bile en ufacık şeyin sana onu hatırlatması
    karnım ağrıyor ama kötü bir şey yediğim için değil.
    onun gibi konuşmak
    geceleri onsuz uyumanın canını çok fena acıtması
    gizlice onu izlemek, bakınca gözlerini kaçırmak.
    sana hep sana bakıyomuş gibi gelmesi

• aklına geldğinde cins cins gülümsemek herşeyi tozpembe görmek

• Şarkılar daha anlamlı gelir.

• Sürekli onu düşünmek.O aklına gelir gelmez kalp atışlarının hızlanması. (:

• cır cır olmak :D

• pozıtıflesıyorum ve guleryuzlu oluyorum şahsen.

• -HÜSAMETTİN çok dikkatli bakıyoooo..kızlar...-Ayy ayy.-Gülüyo daa...-Ohh ohhh..-Ay yanımda sakarlaşıyoo...-Aman aman..-Çok pis bakıyooo..-Tübe tübe..:D

• karın ağrısı kalp çarpıntısı el terlemesi :D

• onu gördüğünde kalbin pıt pıt atıyorsa

• Heyecanlanmak, şapşallaşmak.

• Bakışlar, hal hareketler.

• onu düşündüğünde yüzünde aptal bi gülümseme belirmesi.. :Dsonra onu herkese anlatmak istemen..hayaller falan..:))

• her şeyi bakışlardan anlarsın :)

• aşk nasıl birşey ise onun yanındayken insan sadece heyecandan konuşamaz oluyor,o hallerim aklıma geliyorda..ben ki deli,çatlak onun yanında melek melek.. =)

• onu düşündüğüm zamanlarda kendi kendime gülerim :))

• Karnında kelebeklerin uçuşması.Karnımı yarar gösteririm.

• Boğazımı seviyorum ben, görsen sen de seversin :)

• Yanlış yazdığın şey 'Bende' kelimesiyse seni boğazlarım.

• Kelebek olayı kızlara özgü galiba, bende hiç olmadı. Ya da ben hiç aşık olmadım :(
      (İlkini yanlış yazmışım da)

• Öncekileri Göster
  • acı acı..

• Arkadasın yazdıkları doğru bunun yanında gözler sürekli onu arar mesela :)Tatlı bir telaş alır mutlusundur :)Düşündüğün zaman kalbin güm güm atar..Sürekli bir bana bakıyor mu? Acaba ilgileniyor mu? Soruları Kendine daha çok özen gösterirsin mesela..Hayatla bağlantın kopar her saniye o gözünün onundedir :)Hayat toz pembe gibi görünürAma asıl anlaman gereken şey ayvayı yedigindir.!

• elmacık kemiklerimi belirginleştiren bi sırıtma şekli oluyo onu görünce

• Salak salak bir gülümseme alıyorsa aniden.Aptal gibi hayaller kuruluyor ise.Gece yastığa koyduğunda aklına ilk o gelip gözünü açtığında sabahın köründe kargalar kahvaltısını yapmadan aklına yıne o geliyor iseegeçmiş olsun artık sende hastasın.

• aptal tebessüm

• işte bende uğraşmasın direk onu okusun die link attım

• Yazılmışı var.

• Onunla konuşurken kekelemek,hatta bazen kouşacak tek bir kelime dahi bulamamak.nefes alıp vermekte zorlanmak.her an telefondan onu arama isteği duymak.Onu görebilme umuduyla düz yolundan sapıp daha uzun yollardan dolaşıp gideceğin yere gitmek.

• ayaklarının yere basmadığını hissedebiliyorsan bil ki deli divane aşıksın

• hep onu düşünmek yanında olmak istemek...

Yükleniyor...