En belirgin aşk belirtileri nelerdir?

En belirgin aşk belirtileri nelerdir, nasıl belli olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sürekli onu düşünüyorsan,görünce kalbin delicesine çarpıyorsa,yatarken kalkarken onu hatırlıyorsan,onu gördüğünde yüzünde istemsizce bi sırıtma oluşuyorsa,yanında aptallaşıyorsan,ona bişey olduğunda senin canın yanıyorsa,kızamıyor küsemiyorsan,sürekli görmek,dokunmak istiyorsan hep onunla olmak istiyorsan,gözlerini ondan ayıramıyorsan o bakınca utanıp gözlerini kaçırıyorsan,dünya güzeli veya yakışıklısıı gibi geliyorsa hiç bir kusurunu göremeyecek kadar gözlerin kör olduysa rüyalarında bile görüyosan hatta rüyanda görmek için yatıyorsan yanında olmadığı her an özlüyorsan kıskançlıktan paranoya olduysan.
    Aşıksındır.
    :):)

Erkekler Ne Diyor 58

• 100 metreyi 10 saniyenin altında koşmam:DDDDDDD

• anlamadım biraz açsana:)

• karnımda uçuşan kelebekler

• Tüylerin dikleşmesi ve renklenmesi, erkek jole sürmeye başlar,kadın hemen saçını boyatır... mesela...yada ben çok sığım

• cinsel organlarda aşırı sürtünme sonucu aşınma ve tahriş olma. ciddiyim

• Deterjanı buzdolabına koymak.

• :)))))))))))) bende bir kere mısır patlatıcaktım mısır diye şehriyeyi dökmüşüm tencereye :))) sonra ne güldüm ama :))

• Öncekileri Göster
    • Hadi hayırlısı o zman.

• amin sağolasın :)

• Kişiden kişiye değişir. Bir kıyafet alırken "Acaba o da beğenir mi?" diye düşünmek bile belirti olabilir.

• Kimseye yapmadığı fedakarlıkları sana yapar

• ilk anda cinsellik aklının ucundan geçmiyorsa aşıksındır.

• kendi kendine habire şarkılar türküler söyler durursun diline hep şarkılar dolanır :)

• herşeyi boşvermek sadece onu düşünmek beyninin bi yerinde hep onun gülüşünü saklamak

• seni gözmle bile aldatmıyorumm kmselere bakmıyorm ısım olmuyo :)

• ask insanı aptallastırır saçmalar kelımeler tam çıkmaz agızdan

• 6 saatlik alev 60 yillik kül.

• Ne zaman şarkılar anlam kazanıyorsa o zaman aşık oluyorsun demektir.

• Onu görünce kendini karıştırmak abidik gubidik hareketler yapmak :)

• halsizlik ,mide bulantısı , deride kızarıklık ,iştah kapanması ,yüksek ateş , burun akıntısı ,görme kaybı ,çarpıntı neyse pis bişey işte adamı sakat eder
    dikkatli olmak gerek :)

• güzel bişey aslında

• Öncekileri Göster
    • ne isteği anlamadım

• korkak arkadslık isteği göndermiştim :)

• ishal ya da kabızlık kişiye göre değişiyor

• Şu zamanda aşık olmaya deger pekde birileri yok desem yeridir ancak aşık olduysan gzun hiç bişi gormez...ve unutkanlık en buyuk belirtisidir...cunku yogunlastıgın tek şey aşıgım dediğin kişidir...

• sana yakınsa anlamsızca gülümsüyorsa

• bakışlar. hele ki kaçamaklı bakışlar. onu en utangaçlar bile yapar

• Gözler ..!

• aşk teknik bir hadise degildir. kalbinle hissedersin. kızların hisleri kuvvetlidir diye bilirdim

• Konusma sekli daha dikkatli daha espirili olur
    İlgi artar fazlasiyla surekli orda olmak ister
    Kacamak bakislar baslar :-)

• boş gözlerle etrafa bakmak

• Aptallaşmaya başlarsın

• Baş ağırısi mide bulantısı ishal şiddetli karın ağırısi vb

• garip garip gülümsemek,başını öne eğip kafını işaret parmağınla kaşımak.

• acı biber yersinde dili bir acı kalır ya...işte o biberi yemeden bir acı hissettiğinde içinde anlarsın ne olduğunu :)

• mal mal konuşursun :)

• ellerin titrer...yüzün kızarır..vucudunu ateş basar..içinden ılık ılık bişeyler akar..gözlerin parlar...anlamsız gülücükler...her konuda anlayışlı birisi olursun bir anda..

• Sakarlık bence

• ne uykusuzluğu ona bakarsan ayrılırkende uyuyamzsın... aşkın belirtileri kalbinin k*çından atmasıdır... mekanızması bu..

• çok kibar bir açıklama oldu sizi alkışlamak istiiyorum :)

• hayatım öyle kıbardır.. tükürmem yani öyle...

• hımm :)

• kalbin pompaladığı kanın miktarında sebepsiz artış(tabi kalp hastası olmayanlar için)

• aşık olmamaktır

• istem dışı hareketler de bulunması

• onu gördüğünde kalbin normalden daha hızlı çarpmaya başlamışsa...

• erkekler = rüyalanmak
    kızlar = regl olmak

• normalde yapmayacağın yapanla kafa bulacağın davranışlarda bulunabilirsin

• Durmadan şarkı soylemek, en acıklı şarkılarda aramak kendini, tırnaklarını daha sık kesmek
    dişlerini daha fazla fırçalamak, sigaraya başlamayı düşünmek.

• Telefon zırıltısına aşırı hassasiyet...
    Vücudun uyuşması...
    Adrenalin seviyesinin tavana vurması...
    Rahat batması...
    Herkese fütursuzca iyi davranma halinin başgöstermesi...
    Beynin tüm fonksiyonlarını bir kenara bırakıp, yalnızca "onu görebilmek için bahane üretmek" şeklinde çalışması...
    Aşık olunan kişiye "kaşıkçı elması" muamelesi vs...
    Ayrıca annenizin ''oğlum çıkarken şu torbayı da çöpe atıver'' diye elinize tutuşturduğu çöp torbasıyla ta Kadıköy'e gitmek. Hatta ve hatta sarı dolmuşlarda torbayı tuttuğunuz elinizle parayı uzatmak ve o an durumu farketmek...

• Hahahah son olay bitirdi beni :D sülük kardeş :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 61

• Mallığın ve saflığın sakarlığın en uç noktalarında gezinirsin ...

• belirginse ayriyeten belirti istemez bence..

• Heyecanlanmak, şapşallaşmak.

• Her işini sırıtarak yapıyorsan, içinde onun da olduğu hayallere dalıp gidiyorsan, her şey gözüne iyi gözüküyorsa, eskiden farketmediğim küçük tatlı ayrıntıları farkediyorsan, yataktan mutlu kalkıp, güne zinde başlıyorsan, uyumadan hemen önce ve uyandıktan hemen sonra onu düşünüyorsan, aşıksındır.

• acı acı..

• Yazılmışı var.

• işte bende uğraşmasın direk onu okusun die link attım

• iştahsızlık ve melankoli hali

• cümle içinde geçen kelimelerden şarkı bulma :D

• hep onu düşünmek yanında olmak istemek...

• ayaklarının yere basmadığını hissedebiliyorsan bil ki deli divane aşıksın

• Bencede uykusuzluk banada olmuştu :) hayalperestlik :) gördüğünde kalbinin ağrması

• durup drup salak salak etrafa gülersin

• aşk nasıl birşey ise onun yanındayken insan sadece heyecandan konuşamaz oluyor,o hallerim aklıma geliyorda..ben ki deli,çatlak onun yanında melek melek.. =)

• aklına geldğinde cins cins gülümsemek herşeyi tozpembe görmek

• Limona aş erme .

• her dakika aklında olur ama en belirgini yatagına yattıgında onu düşünerek tavana bakıp salak salak sırıtmak :D

• her şeyi bakışlardan anlarsın :)

• birisi bişey söyler sen dinlemezsin duymazsın bile habire hayal aleminde olursun.kelebekler uçuşur içinde.fazla mutlu olursun.onu görünce karnına ağrılar girer , garip bi heyecan sürekli nefesini kesen..bunun gibi daha birçok şey..aşk güzel şey.. :))

• L"leri büyük yazma k yerin "q" kullanma sendromları

• hep onu düşünüyorsam , keşke karşılaşsam görebilsem diyorsam aşık olmuşumdur :)

• sürekli düşünüyor ve görmek istiyorsam :D

• Arkadasın yazdıkları doğru bunun yanında gözler sürekli onu arar mesela :)Tatlı bir telaş alır mutlusundur :)Düşündüğün zaman kalbin güm güm atar..Sürekli bir bana bakıyor mu? Acaba ilgileniyor mu? Soruları Kendine daha çok özen gösterirsin mesela..Hayatla bağlantın kopar her saniye o gözünün onundedir :)Hayat toz pembe gibi görünürAma asıl anlaman gereken şey ayvayı yedigindir.!

• Rüyada aşık olunan kişiyi görmek

• aşık olduğun kişiyi arar gözlerin inkar edersin en başında yok olmaz dersin sonra aynı ortamdayken ona bakarsın öyle süreklide değil utanır gözünü kaçırırsın ondan falan işte

• içinin içine sığmaması en belirgini'dir bence

• onu gördüğünde kalbin pıt pıt atıyorsa

• surekli onu konushurum,onu dushunurum,her an onu gormek isterim,annem bana kizdiginda bile surekli ona gulumserim,kalbimde kelebekler ucushur sanki ve hayatimda tum engelleri ashacak gibi olurum.benim fikrim bu

• Onunla konuşurken kekelemek,hatta bazen kouşacak tek bir kelime dahi bulamamak.nefes alıp vermekte zorlanmak.her an telefondan onu arama isteği duymak.Onu görebilme umuduyla düz yolundan sapıp daha uzun yollardan dolaşıp gideceğin yere gitmek.

• şarkılardan ikimiz için sürekli seçmek..bunu çok yapıyorum..onu düşünüp gülümsemek kendi kendine..bide çok özlemek.

• ben bilmiyooom malesef aşkı yaşayamadım bu gidişlede yaşayamıyacam sanırım

• O'nu her gördügümde ellerim titremeye baslardi, sürekli O'nu düsünürdüm, için içine sigamaz, her yerde O'nu arar durursun, Onun çevresinde takilmaya baslarsin, göz göze gelince bakislar hemen baska yöne kayiyor, bu böyle uzar gider.

• mide ve kelebek olayı sanırım. k. bakmayın bu konulara çok uzağım =/
    he bu arada süperkız'la ayrılmayın sakın mutluluklar :)

• Karında kelebek uçuşması

• Karnında kelebeklerin uçuşması.

• pozıtıflık ve guleryuz bende

• çok mutlu olmak...

• pozıtıflesıyorum ve guleryuzlu oluyorum şahsen.

• karın ağrısı kalp çarpıntısı el terlemesi :D

• Bakışlar, hal hareketler.

• onu düşündüğüm zamanlarda kendi kendime gülerim :))

• Daha Fazla
Yükleniyor...