Sevgilim eskisi gibi davranmıyor eskiden mutluyduk şimdi tartışıyoruz?

AkınDoğan96
sevgilim eskisi gibi davranmıyor eskiden mutluyduk şimdi tartışıyoruz ve karşı geliyor tartışma büyüyor önceden alttan alırdı bb denmesini sevmiyorum bb diyo neden bb dedin diyince sinirlendim Özür dilerim diyo annesiyle annemi tanıştırdı bu pazar ama eski haline dön diyorum dönemiyorum diyo eskisi gibi mutlu değilim napmaliyim
Sevgilim eskisi gibi davranmıyor eskiden mutluyduk şimdi tartışıyoruz?