Ne yapmayı seversin neyi hayal edersin?

sevgilinle ne yapmayı seversin onla başbaşayken neler yapmak istersin desem sizde cevap verseniz tam süper olacak :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgilim olmadığından bilemicem ama sevdiğim kişi sevgilim olsaydı onla beraber tatlı yapmayı isterdim.ona sarılmak,göğsüne yatmak,gözlerine bakmak hayran hayran,onu seyretmek özelliklede gülüşünü,onunla filmler izlemek,tatile çıkmak,gezmek,birlikte havuzda yüzmek,bir yaz gecesinde bodrumda mesela oturup sakin bi yere sıcak çikolatalarımızı yudumlayarak sohbet etmek isterdim..çok isterdim bunları yapmayı onunla...

• kader tanımıyorum o kızı o seçmesin ben kendim seçerim kaderimizi kendimz yazarız

• kadere bırak işi o hayırlısını seçer senin için :)

• uzun zamandır bende yaşayamadım deli dolu bi aşk

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Su savaşı yapalım, komik fotoğraflar çekilelim, yemek yapalım, pasta yapalım. Hep sırıtalım ya hep mutlu olalım. Ahh ahh :D

• Sadece hayal kalicik :D

• Hos hayaller:-)

• bide şu geleni onaylasaydın eiydi :D

• Öncekileri Göster
  • yemek yapmak

uzun yürüyüşler yapmak

film izlemek

tatil yapmak

baş başa uzun sohbetler yapmak

beraber uyumak

sarılmak

yağmurda beraber ıslanmak...olursa bir gün bir sevdiceğim hepsini yapacağım inşallah ;) :)

• benimde yuk .s

• başkasını bilmem benim yok :( :)

• herkez olursa diyor kimsenin sevgilisi yok maşallah :)

• şömine karşısında ateşin çıkardığı çıtırtılarla içeceklerimizi yudumlayıp göz göze bakışmak,tabi kar yağacak dışarda...:-)

• güzelmiş

• Sadece nefesini dinleyip uyumak isterdim onunla,sadece(not:sevgilim yok)

• hımm güzel bi hayal omuzunda sevgilinin yatması bakarak uykuya dalmak özledim o günleri :S

• Yok olsa da aynısını isterdim .yani olmadığı için şimdilik hayalimi yazıyorum

• hımm olmadığı için nefesi dinleyip uyumak diyosun

• cevap vermesek daha iyi olur sanki :D:D

• zaten etmiyorum hayatım takma Sen :)

• bakması gereken bakar canıım merak etme sen :)

• valla tadına bakmadan bilemeyiz orasını :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• Film izlemek gibisi olmaz heralde. Alican cipsini asitlini,disarisi icin de yuruyuss yapmak olabilir:-)

• olmayan sevgili ile sıkılmada olmaz monotonlukta :)

• Sanirim sevgilinle monoton yasiyosun bu aralar,skildin:-)

• baba lafı yanlış yere çekiyon sen :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...