Ne yapmayı seversin neyi hayal edersin?

sevgilinle ne yapmayı seversin onla başbaşayken neler yapmak istersin desem sizde cevap verseniz tam süper olacak :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgilim olmadığından bilemicem ama sevdiğim kişi sevgilim olsaydı onla beraber tatlı yapmayı isterdim.ona sarılmak,göğsüne yatmak,gözlerine bakmak hayran hayran,onu seyretmek özelliklede gülüşünü,onunla filmler izlemek,tatile çıkmak,gezmek,birlikte havuzda yüzmek,bir yaz gecesinde bodrumda mesela oturup sakin bi yere sıcak çikolatalarımızı yudumlayarak sohbet etmek isterdim..çok isterdim bunları yapmayı onunla...

• sevgilin yaşadı desene :)

• Öncekileri Göster
    • kadere bırak işi o hayırlısını seçer senin için :)

• kader tanımıyorum o kızı o seçmesin ben kendim seçerim kaderimizi kendimz yazarız

Kızlar Ne Diyor 5

• Su savaşı yapalım, komik fotoğraflar çekilelim, yemek yapalım, pasta yapalım. Hep sırıtalım ya hep mutlu olalım. Ahh ahh :D

• of of :)

• Öncekileri Göster
    • Hos hayaller:-)

• Sadece hayal kalicik :D

• yemek yapmakuzun yürüyüşler yapmakfilm izlemektatil yapmakbaş başa uzun sohbetler yapmakberaber uyumaksarılmakyağmurda beraber ıslanmak...olursa bir gün bir sevdiceğim hepsini yapacağım inşallah ;) :)

• herkez olursa diyor kimsenin sevgilisi yok maşallah :)

• başkasını bilmem benim yok :( :)

• benimde yuk .s

• şömine karşısında ateşin çıkardığı çıtırtılarla içeceklerimizi yudumlayıp göz göze bakışmak,tabi kar yağacak dışarda...:-)

• güzelmiş

• Sadece nefesini dinleyip uyumak isterdim onunla,sadece(not:sevgilim yok)

• hımm olmadığı için nefesi dinleyip uyumak diyosun

• Yok olsa da aynısını isterdim .yani olmadığı için şimdilik hayalimi yazıyorum

• hımm güzel bi hayal omuzunda sevgilinin yatması bakarak uykuya dalmak özledim o günleri :S

• cevap vermesek daha iyi olur sanki :D:D

• ver ver gizlidende atmış yorumu yapacağın şeyi anladım :)

• Öncekileri Göster
    • bakması gereken bakar canıım merak etme sen :)

• zaten etmiyorum hayatım takma Sen :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Film izlemek gibisi olmaz heralde. Alican cipsini asitlini,disarisi icin de yuruyuss yapmak olabilir:-)

• film 90 dk bittikten sonra napacan :)

• Öncekileri Göster
    • Sanirim sevgilinle monoton yasiyosun bu aralar,skildin:-)

• olmayan sevgili ile sıkılmada olmaz monotonlukta :)

Yükleniyor...