Erkekler en çok bir kızın neresinden hoşlanır?

arkadaşlar bir erkek kızların en çok nesinden hoşlanır.mesela benim en çok gözlerimi ve gülüşümü beğenirler .cazip gelen böyle şeyler midir ilk önce yoksa bunun altında cinsi iştihalar mı yatar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bir kadının yüz hatları karakterini ortaya koyar, yüzü güzelse gülümsüyorsa, sevilir ki o kız.

• evettt:))

• Öncekileri Göster
    • kapayım o zamn utandım:PP

• ha bak elleri unutuyordum neredeyse bir kızın ilk dikkatimi çeken yerlerden birisi de elleridir. Bakımlı bir çift el ise sevilir ki o eller :)))

Erkekler Ne Diyor 26

• ilk önce tabiki uzaktan gelirse yürüşü bakşları yüz sekli sonraki diğer yerleri olabilior

• dudak göz saç zeka yüz tipi

• Samimi olarak şunu söyleyebilirim ki savunduğum şey de budur: Kadını kadın yapan göğüsleridir. Ben bi kadının en çok gözlerine göğüslerine ve saçlarına bakarım. Sapıkça, öyle yer gibi değil tabi. Zaten ancak baktığımla kalırım...

• bende sinir oluyorum yicek gibi bakıyolar :S

• Daha bugün işten çıktıktan sonra tanık oldum: 3-4 genç önlerinden geçen bi kıza yılların açlığıyla öyle bi bakıyorlar ki üstelik laf da atıyorlar. Dedim oğlum şunlara bi bulaş nedir dertleri ama sonra dedim ki bunlar4 kişi ben tek, dayak yerim, vazgeçtim :) Ama kızlarımızın-kadınlarımız bu durumlara düşmesine de inan çok üzülüyorum. O tipleri görünce ben utanıyorum da onlarda tık yok. Allah ıslah etsin... Tabi kızlarımız da biraz abartıyorlar kıyafetleri bazen, yani o zaman da olmuyor tabii...

• ben ilk başta gözlere sonra bacaklara bakarım bacaklar bir kızda bence en önemli kısımlardan yani...gözler en önemli sonra zaten gülüş ve diksiyon gelir..

• Değişkendir. karşı tarafın sizi hangi gözle baktığıyla alakalıdır. Bazıları cinsi bakar, bazıları ilmi bakar :). Kişi gülüşten de ektilenir, ten renginden de. Belki saçlarına bayılabilir. O yüzden çirkin kız yoktur. bakımsız kız vardır :D.

• cinsel organı :)şaka şaka kalp tabikide :p kıvırıcam diye çok attım kalbi nerden görücen, gözleridir. daha çok bakışları.

• konuşmasından ve gülüşünden :D

• Gülüşünden.

• utanarak söylüyorum ama kalçasından..

• onlar bahane bence ... tüm gözler ve gülüşler güzell..

• 1.konuşmasına 2.vicut detaylarına 3.bana karşı bakışlarına 4. ve en önemlisi iç güzelliğine.

• Dürüst olmak gerekirse ben kızların heryerine dikkat ederim.Gerek fizik gerek karakter gerek davranışları bunlar çok önemli ve bir kız diyince akla narin yumuşak sevimli tatlı gibi kelimeler aklıma geliyor.Atarlı kızları sevmem nefret ederim.Fakat bizler bir kızı görünce arkadaş ortamında yorumlarız mesela - kızın südyeni büyük ama içi dolumu acaba ? gibi sorular yöneltilir ya da - aa bak bu kız çok güzel bir içim su öpmeye kıyamam lan 'da deriz bu siz kızların bize nasıl gözüktüğünüzle ilgili.

• Surat yüz güzelligi :) tabiki kilo ve fizikte onemli :)

• tebessum yeter. . bakış ,gülüş titretmeli .

• en cok neresınde hoslanır :D benı etkıleyen ılk baskısta sacları :D tabı gozlerıde etkıleyıcı olmalı baktımı kapılmalısın o gozlere cekmelı ıcıne senı :D

• gülüşü ve zekası atik olması her ortama ayak uydurması dış gorunusun pek önemi yok ;))

• akıl ve iffet varsa gerisi teferuat

• gözler konuşamalar gülüşler bunlar beni etkileyen faktörler :)

• ewt gülüş ve gözler ilgimi çeker sonra yawaş ywaş aşağıya iner göğüs popo bacaklara bakarım.

• :DDDD

• sag ayak serçe parmagı :)

• yok artıkk:D

• değişken birşey bu sordugun kimi kızın gözlerinden kiminin gülüşü kiminin fiziği her kızı farklı kılan bi özelliği vardır elbet

• Beyin, saç, göz

• kendıme gore ılk dudak gozler falan sıralıyım dudak>göz>kaş>gülüş>eller

• beyninden, konuşmasından. tamam şimdi dolgun vucutlu kızlardan hakkaten hoşlanırım yüzü de güzelse :D ama hayvanlığın luzmu yok önce kafanın uyuşması lazım yoksa yürümüyor.

• dudaklarından

• Sırtındaki ben'den hoşlanırlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• gülüş bakış dişler =)

• popolara olan ilgilerine rağmen aslında hepsi meme tutkunudur ya

• geneli öyle olabilir ama ilk baska yerlerede bakılabilir ve sevilebilir vucutta başka uzuvlarda çekicidir

• bence bi erkek bi kızda en çok zakasına bakar tamam güzel olmakta önemli ama akıllı kadın herzamn dikkat çekr ztn eğer akıllıysan ondan istediğin iltifatı alırsın :) GÜZEL OLDUĞUN KADARDA AKILLISIN ;)

• zaka ney laa :)

• zeka :)

• Beyninden.

Yükleniyor...