Sevgilimin yaptıklarını unutamıyorum?

Gizli Üye
Arkadaşlar 6 yıllık bir ilişkim vardı ciddi düşünüyorduk. 1 yıldır ayrıydık 1 hafta oldu barıştık. Ayrılık süresince kimseyle birlikte olmadım onu bekledim. O da öyle söylüyor. Ayrılık sebebimiz yalandı. Ona güvenim yok. Ikimiz de çok Kıskancız. Benim erkek arkadaşlarım yoktu onun kız arkadaşları. Ancak üniversitede hem okuyup hem çalışmaya başlayınca iş arkadaşları falan derken çok çevresi oldu. Okuduğu bölümün de okulda %80 i kız. Ve kızlar çok samimi davranıyorlar el şakaları samimi konuşmalar vs. Sevgilisi olanlar dahi rahat. Bu sebepler yüzünden ayrılmıştık. Çalıştığı kafede resim falan çekinmişler masada. bir samimiyet yok ama yanyana oturuyorlar. Resmi benden gizledi. Bir şekilde buldum. Görüşüyor musun kızlarla dedim ne alaka ya Hayır dedi yalan söyledi ben sana guvenemem diyip ayrılalım dedim. Ben otururken pat diye geldiler kalksamıydım dedi. Yalan söyledin bana dedim ee yani dedi bitirdim. 1 yıl sonra dön diye yalvardi bana. Ama bu süre zarfında kızlarla gayet samimi oldu. Iki kız iki erkek günübirlik geziye gitmisler falan. Sevgilisi hiç olmadı ama çevresinde çok kız var arkadaş olarak. Yaklaşık 1 ay süründürdüm sonra arkadaşlarından biri aradı sevgilimle senin sehrine gelcem onu da getircem bari beni kirma dedi geldiler. Görüştük diz çöktü yalvardı. Gözleri doldu. Tokat at bana raziyim dedi. şu an konuşuyoruz ama unutamiyorum affedemiyorum bu olanları. Güvenemiyorum sürekli sorguluyorum nerdesin kimlesin diye. Onu sürekli kırıyorum sürekli laf sokuyorum olsun diyo herseye katlanıyo haklısın hata yaptım defalarca yalan söyledim istersen vur tokat at gececekse sinirin yeterki gitme diyo. kafam çok karışık sizin de fikrinizi almak istedim sizce beni seviyor mu dersini almış mıdır üzer mi yine? Affetmek doğru mu sizce?
Sevgilimin yaptıklarını unutamıyorum?
9 Cevap