Toplu taşıma araçlarında son ses müzik dinleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sabahın köründe sürüne sürüne yataktan çıkıyorsun, zorla gözünü açıp giyiniyorsun ve sıcacık yatağını geride bırakıp evden çıkıyorsun. yada serin odanı...

Otobüs/metrobus/dolmuş/ metro her ne halta binecek isen biniyorsun, şansına boş yer denk gelirse oturup gözlerini kapıyorsun hafiften, yada sessiz sakin camdan dışarı bakıyorsun... Hani işe yada okula gidene kadar ne kadar kestirsem kazanç diyorsun... Tam o anda biri kulaklık ile müzik dinliyor. Son ses! Hele ki kro bir tip ise "batsın bu dünyaaaa bitsinnn bu rüyaaaa" diyerek sabahın köründe tüm damarlarına işkence çektiriyor. Yada absürt bir kıç sallamalı pop müziği... Mide bulantının üstüne tam ekleniyor..

Tüm yolculuk ahalisi olarak hep beraber bu işkenceye katılarak yolculuğu tamamlıyoruz. Dik dik bakıyoruz anlamıyor...

İşte bu tipler için ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bunu yapanlar kendini belli ediyor işte :))


Kulaklık ile dinliyoruz falan.. sanane blmemle... Ne demek sanane kardeşim..

Kulaklıkla dinliyor isen dozajını bileceksin. Ayarını bileceksin. O kulaklığı boş yere icat etmediler! Sadece kendin dinle diye icat ettiler...


Tüm ahali seninle birlikte işkence çekmek zorunda değil.! Madem öyle az sesini kısacaksın. Yoksa kimse durduk yere müzik dinlemene karışmıyor.

0|0
16|52

En İyi Erkek Görüşü

  • Öküz heryerde öküz ..hani halka açık mekan diyorsun ya,bırak onu ben aracımın içinde bile çoğu zaman ışıklarda vs. durduğumda kendi müziğimin sesini duymuyorum yan araçtaki krolardan..:))

    1|0
    • Şikayet

      Hahaha :)) çok haklısın daral, daral geliyor resmen :)