Kız Arkadaşımla Seviştikten Sonra Pişman Oluyorum Yardım Lütfen?

Gizli Üye
Merhaba Arkadaşlar Ben 18 kız arkadaşım 16 yaşında bazen sevişiyoruz birbirimizi boşaltıyoruz kız arkadaşımda benim gibi çok zevk alıyor ama ben boşaldıktan sonra onun ile yaptıklarıma pişman oluyorum ama biraz zaman geçtikten sonra pişmanlığım kalmıyor bu pişmanlığım neden acaba lütfen yardımcı olun
Kız Arkadaşımla Seviştikten Sonra Pişman Oluyorum Yardım Lütfen?