Sevgilimle telefonda konuşurken neler söylemeliyim

sevgilimle telefonda konuşurken ne söylersem onun hoşuna gider sizce özellikle kizlar cevaplasin lutfeenn çok ihtiyacım var

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sesini çok özlediğini söyle

• başka ? güzel sözler

• Öncekileri Göster
    • offfffffffffffffffffff:D:D:D:D ruhen buluşun abi ruhen:D

• haaa Tamam o zaman

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaç yaşındasın ?

• 16

• neden sordun

• bak sureklı hesap acıp duruyorsun yasın daha 16 bu sıteye uye olman yasak arkadasım .

• sevgini değer verdiğini hissettir çok fazla sevgi sözcüğüne gerekyok şefkatini ilgini hissettir yeter de artar

• bunu sorduğuna göre kıza değer verıyosun ve sevıyosun. süreklı pohpohla onu kızlar bundan çok hoşlanır.ona dunyada bır tek o varmıs ve dunyanın en guzel kızıymıs gıbı davran .durup durup anlmasız zamnlarda çok guzelsın çok tattlısın de sevdiğini belli et onu heyecanlandırdığını soyle .sürekli iltifat et ne bılım gopzleroın saçların suran buran çook güzel deee.tabi kızıı kandırma gerçekten seviyosan kızların begenılmek çoooook hoşuna gider

• ondan sonra çocuğun tepesine çıkmasın ben mükemmelim havasıyla.

• valla benim için bu geçerliiiiiiii

• öyle güzel laflara gerek yok abaartılı cümlelere onunla konuşurken mutlu olduğunu hissettir komik olun eğlenın bu daha çok hoşuna gidecek

• O sana birşey söylediğinde sus cevap verme sonra niye susuyorsun derse ses tonuna bile aşığım ya de valla ben mest olmuştum sevgilim böyle yaptığında:) baya etkisinde kalıyor insan

• o anlatsın sen dinle.daha çok hoşuna gider.

• Sürekli sevdiğini tekrarla :D

• kız ne o öyle papağn gibi:D

• tamam kızlar kavga yok :D

• Kıızın aklında kalır enazından sevmiyorsa dahi :D

Erkekler Ne Diyor 2

• beni seviyonmu seviyom.. bende seni seviyomm... laf bitti.. eeeeeee daaa daaaa nassın bakiymmm...

• Kapitalizm ne diyor dergilerde falan? Ya da Murat Boz manitasına hangi kelimeleri kullanıyor? Onları söyleyeceksin, başka yolu yok..

Yükleniyor...