Çıkma teklifi nasıl kabul edilir?

Gizli Üye
Evet sorumun genellikle tam tersinin sorulduğunu biliyorum ama benim ki daha farklı bir şey. Hayatımda kimseyle çıkmadım ve hepsi bu olay yüzünden oldu. Çok çıkma teklifi aldım ama bir türlü kimseninkini kabul edemedim. 1 aydır tanıdığım biri var. Çıkma teklifi ettiğinde ne demeliyim. Ben erkeklerin bu konuda çok aceleci olduğunu düşünüyorum. Hemen teklif ediyorlar ve ben karşımdakini tanımadan kabul etmek istemiyorum.
Biri size çıkma teklif ettiğinde hemen kabul eder misiniz? Ben utanıyorum.
Erkekler çıkma teklif ettiğiniz kız seni tanımak istiyorum, daha erken dese ne düşünürsünüz?
Çıkma teklifi nasıl kabul edilir?