Sevgilime ne alsam ?

erkek arkadasima hediye almak istiyorum ama ne alacaqima karar weremiyorum. yardm edebilir misiniz ?

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgiline alacagin en Güzel hediye Dünyanin tek bir Yeri olan Essiz bir Magazada

Magazaya nasil gidecegini Tarife ediyim :) ) ) simdi Bir Masaya oturuyorsun Stressden Uzak ve

bu Linki tikliyorsun link sonra bu Müzigi

dinlerken Ruhunun kalbinin Ritmin hissediyorsun hisslerinle basliyorsun Sevdigin Degerli

Kiymetli Enisdemi ve Ona yazmaya basliyorsun Güzel Kalb magzandan alinan o Güzel Sözlerini

siirleri. Ve dudaklarini Boyuyorsun ve Öpücügü aynen yazinin altina Imza olarak atiyorsun :)

Illaki Para harcayacam diyorsan bir cok Secenek var Saat olabilir her Saniye Senin Kalb

Atislarin gibi Saat Tik Tak dediginde ve o tik tak diyen o Saate bakdiginda Seni hayel edecek

Nerde Bebegim simdi Ruhunun Bütün benliginle Sana telepatisiyle baglanacak Kalb

Atislarini hisedecek.

:) ucdum gene ben yahuu

• :) cook tesekkür ederim. gine döktürdünüz sizin yorumlariniz benim icin önemli qercekten :)

sarki qüzelmis ;)

fikir werdiqiniz icin tekrar tesekkür edrim :)

bu arada en iyi cewap ;)

• Iyi olan gönül birlikdelerini tasimak iyi olan iki Gönlün birbirine herzaman dürüst davranmalari

iyi

olan Iki Gönülün birbirlerini saymalari iyi olan yasadiklarinin degerini Kiymetini bilen.

Biz Insanlar kendimize sordugumuzda biz ne isdiyoruz diye Cevap hep ayni Mutlu olmayi ama Mutlu olmaninda bir Kanunu var :) ) )