• Sor
  • Bence

Sevgilime ne alsam ?

erkek arkadasima hediye almak istiyorum ama ne alacaqima karar weremiyorum. yardm edebilir misiniz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sevgiline alacagin en Güzel hediye Dünyanin tek bir Yeri olan Essiz bir MagazadaMagazaya nasil gidecegini Tarife ediyim :) ) ) simdi Bir Masaya oturuyorsun Stressden Uzak ve bu Linki tikliyorsun link sonra bu Müzigi dinlerken Ruhunun kalbinin Ritmin hissediyorsun hisslerinle basliyorsun Sevdigin Degerli Kiymetli Enisdemi ve Ona yazmaya basliyorsun Güzel Kalb magzandan alinan o Güzel Sözlerini siirleri. Ve dudaklarini Boyuyorsun ve Öpücügü aynen yazinin altina Imza olarak atiyorsun :) Illaki Para harcayacam diyorsan bir cok Secenek var Saat olabilir her Saniye Senin Kalb Atislarin gibi Saat Tik Tak dediginde ve o tik tak diyen o Saate bakdiginda Seni hayel edecek Nerde Bebegim simdi Ruhunun Bütün benliginle Sana telepatisiyle baglanacak Kalb Atislarini hisedecek.:) ucdum gene ben yahuu

• :) cook tesekkür ederim. gine döktürdünüz sizin yorumlariniz benim icin önemli qercekten :)

sarki qüzelmis ;)

fikir werdiqiniz icin tekrar tesekkür edrim :)

bu arada en iyi cewap ;)

• Iyi olan gönül birlikdelerini tasimak iyi olan iki Gönlün birbirine herzaman dürüst davranmalari

iyi

olan Iki Gönülün birbirlerini saymalari iyi olan yasadiklarinin degerini Kiymetini bilen.

Biz Insanlar kendimize sordugumuzda biz ne isdiyoruz diye Cevap hep ayni Mutlu olmayi ama Mutlu olmaninda bir Kanunu var :) ) )

Erkekler Ne Diyor 14

• kemer al..

• tskkrler..

• rca edrm..

• saat olabilir.kalıcı bırsey olmalı bence gizemli bir sey..kadınsı olcak ama ona tokanı ver saklayıp senı hatırlar bu da baska bı yorum benden :))

• :) ewet kalici olsun istiyorum. ama ztn benim onda tokam, küpem, saatim vs. var ztn daha yaratici bsy olsun istiyorum :)

• Tuttuğun takımın kombine biletini al en kral hediyedir.Çoktaa ciddiyim.

• ben fenerbahceliyim hemde ölümüne ama o galatasarayli almam. fenerbahceli olsaydi her türlü alirdim :)

• kesinlikle parfüm al

• kalici deqil ama ?

• Öncekileri Göster
    • ayrıca koku duyguları en yoğun şekilde yaşatır oh miss

• peki bunuda düsüneceqm teskkr edrm :)

• çüzdan al her türlü işine yarar

• tesekkürler :)

• kendi ellerinle bir şey üret bence. emek aksın, işgücü koksun hediyende. hatta sosyalist enternasyonel motifler içersin.:) şaka şaka o kadar değil. fakat iyi bir hediye vermek istiyorsan sen kokmalısın o hediyede. her isteyenin parayla sahip olamayacağı bir şey olmalı. erkekler bunu ister. en azından ben isterim ;)

• :) bunlari dikkate alicam teskkür ederim

• 70lik? çok sevinir kesin

• yapabiliyorsan El emeği göz nuru bir şey olsun ...verdiğin şeyin markası kalitesi parası değil dekendi içinden gelenleri yansıtabileceğin bir şey

• tabi yapabilirim yani elimden qelir fikir werdiqiniz icin tesekkür ederim :)

• Öncekileri Göster
    • Zengin bir hayal gücü :) yazdıklarım sana bunu düşündürüyor ve bu dediklerin sana mantıklı geliyorsa durma hemen yap. Ama mantıksız geliyorsa bir büyüğe danış olmadı google a sor el emeği göz nuru diye kendine uygun bir cevap bulabilirsin herhalde. O zaman aklındaki tüm soru işaretleri giderilmiş olur herhalde olmadı gerçekten büyük sorunlar vardır senin için

• hayal qücüne.. neyse bsy diyemmiyoruum.. sen yap sewqilin warsa eminim ck beqenir .p :D

• emreye renkli bilye al

• :) tesekkürler de bilyeyi napsin :D

• Öncekileri Göster
    • içimizdeki çocuk ölmez

• :) haklisin tabi

• sigara içiosa çakmak fanatikse terlik ya da forma biblo vs. alabilirsin otantik eşyalar satan yerlerden de güzel hediyeler çıkabilio çakma samuray kılıcı alabilirsin ama sonrasında kızdırmamaya dikkat et :))

siqara kullaniyor ewet deqisik bi cakmak olabilir üstüne resim falan basiyolarya onlardan hani :) fanatik ama gs'li bn fenerbahceliym almam :D samuray kilicinin dikkatini cekecqini sanmiyorum ama qne de tskkr edrm :)

• parfüm.

• ne olduğu konusunda bişey diyemiycem ama bence ucuz ve kalıcı olan en güzeli. özellikle kalıcı birşey

• tesekkürler. :) ucuz pahali hc fark etmez o beqensin yeter :)

• Şık giyimlik birşey olabilir. Ama gerçekten şık olsun dandik bişey olmasın :D bu herşey olabilir atkı şapka bluz vs.

• tskkr edrm :)

• gomlek al

• teskkrler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bişi alma hiç biri haketmiyo yıllarını verdiğin adam toz olup gidiyo değmez bunlara en büyük hediye sensn ;)

• puhahahahaahahaaaa :)))) çok yaşa emii

• gerçekler :)

• uzaktan kumandalı araba alıcam ben.

• çocuk oynayıp eğlensin dimi. uzaktan kumandalı araba değilde eski model maket bir araba olabilir.

• Öncekileri Göster
    • nası bi espri bu ya

• espri değil

Yükleniyor...